Rostov State University of Economics

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ростовський державний економічний університет (RSUE) була заснована в 1931, Це сучасний університет з глибинними традиціями.

RSUE знаходиться в Південь Росії, А саме в Ростов-на-Дону, Неофіційний південна столиця Росія, Це мегаполіс (1,1 млн. Мешканців) з м'яким і теплим кліматом (середньорічна температура +10 ° C). Місто має відмінні транспортні зв'язки зі столицею країни Москва і багато європейських міст. Історично склалося так, Ростов-на-Дону був одним з найбільш інтернаціональних міст Росія з його люб'язного, безпечному середовищі життя і досі залишається такою ж.

RSUE був частиною спеціальної системи університетів прикладних наук в колишньому Радянському Союзі протягом тривалого часу. Це система, яка використовується тільки 14 радянських вузів і був покликаний забезпечити всю країну (з населенням 300 млн. чоловік) з високою кваліфікацією персоналу в області Економіка та управління, Нині Ростовський державний економічний університет це класичний університет, який пропонує програми навчання в 24 суб'єктах. Вона забезпечує бакалавра, магістра та докторантури й досі зберігає статус одного з найвидатніших вузів у країні, особливо в Економіка та управління.

RSUE цілком інтегрована в Європейський простір вищої освіти, Навчальний процес здійснюється відповідно до принципів Болонського процесу та державного диплома Ростовський державний економічний університет визнається і цінується в Росії і за кордоном.

RSUE був приймаючого університету для іноземних студентів, починаючи з 60-х років 20-го століття. В даний час студенти з 30 країн навчаються в університеті. Ставлення міжнародних студентів в національних них майже 5%. Вони студенти з Азія, Африка, Європа і Південна Америка, Багато міжнародних випускників прагнемо продовжувати своє навчання в RSUE, Який підтверджує високу якість одержуваного освіти і сприятливі умови в університеті. Випускники університету займають провідні посади в державних органах та приватних компаніях в своїх країнах.

Іноземні студенти в супроводі Міжнародне бюро так як вони застосовуються до університету до їх від'їзду в свої будинки після закінчення школи. Міжнародне бюро допомагає іноземним студентам, щоб задовольнити будь-які проблеми, пов'язані з їх навчанням і проживанням в Росія: Оформлення віз та виконання Закону про міграцію, допуск до гуртожиток, адаптація в новій країні і т.д. Кожен іноземний студент має консультанта, який допомагає студенту весь час.

У своєму дослідженні іноземні студенти мають можливість вибрати додаткові програми навчання при отриманні основний ступінь; мати доступ до російських і міжнародних письмових джерел з предметів, які вони вивчають, і до електронна бібліотека система а також; можуть брати участь у різних міжнародних конференціях в Росії і за кордоном; отримати додаткові стипендії за успіхи у вивченні та наукової діяльності, а також спортивної та суспільного життя; взяти участь в обмінних програмах за кордоном; отримати Європейський Diploma Supplement поряд з Російської державної диплом і користуватися багатьма іншими можливостями.

Ростовський державний економічний університет приділяє велику увагу соціальному житті студентів. Гуртожитки припускає добре обладнані, охоронювані комплекси, які мають пральні, кухні, спортивні майданчики, бібліотеки та доступ до Інтернету. Культурний центр студентів дозволяє студентам реалізувати свій творчий потенціал, починаючи з уроків у драматичному гуртку і закінчуючи танцювальні колективи різних стилів. Університет приділяє особливу увагу спорту студентів. RSUE отримав почесне звання "Університет здорового способу життя" і є олімпійські чемпіони та чемпіони світу серед студентів. Є 30 видів спорту можна займатися професійно або як любителі безкоштовно. Університет володіє двома чудовими бази відпочинку (в курортних Кавказьких гір »та на Азовському узбережжі), де студенти можуть провести свою відпустку.

Розташування

Ростов-на-Дону

Address
Rostov State University of Economics
Head of International Office,
B. Sadovaya str., 69
office 528

344002 Ростов-на-Дону, Ростовська область, Росія

Москва

Address
Москва, Москва, Росія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія