Russian International Olympic University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Автономна неприбуткова організація " Russian International Olympic University " ( RIOU ) була заснована 21 жовтня 2009 р. У рамках Меморандуму про взаєморозуміння між Міжнародним олімпійським комітетом (МОК), Оргкомітетом Сочі-2014 та Російським олімпійським комітетом та указом Російської Федерації № 774. Засновниками університету є Міністерство спорту Російської Федерації, Російський олімпійський комітет (РПЦ) та приватна інвестиційна компанія "Інтеррос".

Головою RIOU ради RIOU є Президент Російської Федерації Володимир Путін.

RIOU - перший у світі університет, що спеціалізується на спортивній бізнес-освіті, пропонуючи унікальні програми, наповнені олімпійськими цінностями та досвідом. RIOU зосереджується на підготовці спеціалістів з спортивного менеджменту для російської та міжнародної спортивної індустрії та олімпійських і параолімпійських рухів. Освітні програми Університету охоплюють основні аспекти спортивної освіти: місце проведення та управління інфраструктурою, змагання, масові комунікації, дипломатія та управління, а також управління кар'єрою.

У 2010 році RIOU запустив понад 10 спеціальних навчальних курсів для співробітників Сочі 2014 року. З 2011 р. Університет пройшов професійні програми підвищення кваліфікації для регіональних лідерів у галузі спорту, працівників державної корпорації «Олімстрой» та Сочі міської адміністрації.

У 2013 році RIOU розпочав курс магістра спортивного адміністрування (MSA), який спрямований на досвідчених керівників спортивної індустрії, які прагнуть покращити своє розуміння спортивного бізнесу, підтримувати найкращі інструменти та практику в класі та прискорювати їх кар'єрний розвиток.

Серед викладачів та викладачів RIOU - відомі російські та міжнародні експерти з спортивного менеджменту. Університет спрямований на розвиток системного партнерства з провідними російськими та закордонними університетами. Наш поточний список партнерів включає: Університет прикладних наук Куфштайн (Австрія), Університет Ковентрі (Великобританія), Університет Брунеля (Великобританія), Університет Східного Лондона (Великобританія), Університет Шефілд Халлама (Великобританія), Академія IPC (Великобританія), Всесвітня академія Спорту (Великобританія), Центр олімпійських досліджень в Автономному університеті Барселони (Іспанія), Університет Капілано (Канада), Московський державний університет ім. Ломоносова, Московський університет промисловості та фінансів.

У 2011 р. RIOU розпочав унікальну видавничу програму, яка включає квартальну науково-популярну періодику « RIOU Herald», а також RIOU «Бібліотека RIOU », що складається з мемуарів, архівних матеріалів, дослідницьких робіт з олімпійської історії та філософії та найбільш продаваних російських та іноземні книги з спортивної та олімпійської освіти.

RIOU заходи RIOU наразі знаходяться в Сочі, де RIOU сучасні нові RIOU базі RIOU . Головний офіс RIOU знаходиться в Москві.

Russian International Olympic University є визначальним проектом та основним елементом гуманітарної спадщини "Сочі-2014". Випускники RIOU складуть нове покоління ефективних спортивних менеджерів, озброєні знаннями та навичками, щоб успішно керувати спортивними організаціями, заходами та місцями в будь-якому економічному середовищі. Серед їх кар'єрних можливостей будуть структури російських та міжнародних олімпійських і параолімпійських рухів; державні та місцеві органи управління; спортивні федерації та клуби; спортивні ЗМІ; спортивні маркетингові компанії та виробники спортивних товарів.

Ректор RIOU - професор Лев Білоусов.

Розташування

Сочі

Russian International Olympic University

Address
ул. Орджоникидзе, д. 11

Сочи, Россия, 354000

354000 Сочі, Краснодарський край, Росія
Телефон
+7 862 262-32-00

Програми