Russian Presidential Academy of National Economy and Public Administration - Institute Of Business Studies

Введення

Прочитайте офіційний опис

126068_logos.png

ibs

Про нас

Інститут бізнес-досліджень (ІБС-Москва)

З моменту свого створення Інститут бізнес-досліджень (IBS-Москва) в рамках RANEPA є лідером на російському ринку бізнес-освіти. IBS-Moscow є колегіальною бізнес-школою, що працює в приміщенні RANEPA в Москві. IBS-Moscow була заснована в 1988 році в Московському державному університеті міжнародних відносин, національно відомий сильним міжнародним досвідом. У 1994 році IBS-Москва перейшла до RANEPA і стала її однорідною структурною одиницею.

Поєднання міжнародної експертизи Московського державного університету міжнародних відносин та багатого досвіду RANEPA щодо підготовки здібних менеджерів та керівників сприяло широкому визнанню IBS-Москва у Росії та країнах СНД. Як колегіальна бізнес-школа та структурний підрозділ RANEPA, ми маємо доступ до людських та матеріальних ресурсів, необхідних для забезпечення високої якості наших навчальних програм. IBS-Москва RANEPA - це перша і єдина бізнес-школа в Росії, яка отримала акредитацію AACSB. Приблизно 35000 наших випускників є активними членами Асоціації випускників IBS-Москви. Усі наші програми дипломів акредитовані російським урядом. Наші програми за сумісництвом MBA, EMBA та Master of Management акредитовані Асоціацією майстрів ділового адміністрування (AMBA International). ibs

Наше завдання

Місія IBS полягає в тому, щоб виховувати і формувати нове покоління соціально відповідальної підприємницької та управлінської еліти Росії та просувати російську бізнес-освіту. Найстаріша і найвідоміша бізнес-школа в Росії

 • Заснована в 1988 році.
 • Лідер рейтингу російських бізнес-шкіл.
 • Маркетингова бізнес-школа (85% програм є відкритими програмами).
 • Престижна міжнародна та національна акредитація.

Одна з найбільших шкіл RANEPA: 4 кафедри, 7 кафедр, 4 центри, понад 20 програм, 13 програм з двояковим ступенем. IBS має понад 2000 студентів, 200 викладачів та 35000 випускників.

Міжнародне та національне визнання Всі програми МВА та МВА IBS мають міжнародну акредитацію AMBA International та Національну раду з акредитації з менеджменту та бізнес-освіти (NACBME), які займають провідні позиції в рейтингах бізнес-шкіл.

IBS знаходиться на вершині рейтингу бізнес-шкіл. Універсальний рейтинг: 2011-2018. Рейтинг національних бізнес-шкіл Росії: 2012 -2018. 181 випускник та викладачі IBS включені до списку «ТОП-1000 російських менеджерів». У внутрішньому рейтингу RANEPA IBS входить до вищої групи бізнес-шкіл RANEPA, а його програми EMBA та MBA мають найвищий рейтинг - 6 зірок.

Повний цикл бакалаврських та післядипломних програм Від бакалаврських програм до освітньої освіти. Загальна кількість студентів та учасників бакалаврських, магістерських, МВА, Виконавчих МВА та програм професійної перепідготовки перевищує 2000.

Змінюйтеся, але залишайтеся вірними самому. Ключовим фактором, що забезпечує провідні позиції IBS, є здатність змінюватися, в той же час залишаючись вірною собі - адаптуватися до мінливих умов освітнього ринку, підтримувати кращі традиції та високу якість програм. Академічним консультантом програми МВА IBS є Ічак Адізес, один з провідних світових експертів у галузі лідерства та менеджменту.

Понад 35 000 випускників Асоціацією випускників IBS було створено для сприяння спілкуванню та співпраці з випускниками та між ними. Сьогодні асоціація випускників IBS об'єднує висококваліфікованих російських лідерів, менеджерів та професіоналів, які закінчили IBS з 1988 року.

Орієнтовані на ринок бізнес-школи IBS аспіранти мають тісні зв'язки з провідними компаніями, які також сприяють консалтинговим та дослідницьким проектам. Це дозволяє IBS негайно виявити нові тенденції і залишатися зв'язаними з вимогами ринку. IBS орієнтована в першу чергу на середній і великий бізнес, які є основою російського громадянського суспільства. Програми IBS високо цінуються російськими ринковими підприємствами (85% студентів IBS приїжджають з відкритого ринку).

110321_ScreenShot2019-02-13at11.49.03AM.png

Рейтинги та рейтинги

 • Рейтинг Eduniversal TOP Business School З 2014 року IBS займає 4 місце в категорії «Бізнес-школа TOP Excellence».
 • Eduniversal EMBA За даними рейтингового агентства Eduniversal в 2016-2018 рр. Програми IBS є одними з найкращих у світі програм. Протягом п'яти років IBS Executive MBA в галузі стратегічного менеджменту та лідерства посідає перше місце в топ-10 програм EMBA у Східній Європі. МВА входить до Топ-10 програм МВА у Східній Європі в 2016-2017 роках, згідно з Eduniversal.
 • Навчальний майстер з міжнародного менеджменту Майстер IBS з міжнародного менеджменту потрапив до списку найкращих магістрів у Східній Європі за період 2015-2018 років. Протягом п’яти наступних років магістр IBS з міжнародного менеджменту потрапляє в топ-10 магістерських програм Східної Європи.
 • Вісім років поспіль IBS перебуває на вершині рейтингу національних бізнес-шкіл Росії! Інститут бізнес-досліджень знаходиться на вершині рейтингових таблиць у категоріях «підвищення доходу» та «просування по службі». Національний рейтинг російських бізнес-шкіл проводиться Російською лігою випускників MBA та загальнонаціональним рекрутинговим агентством Job.ru і публікується газетою «Известия» у 2010-2014 роках, порталом «Таємна фірма» у 2015 році та новинним порталом «РБК» у 2016 - 2019 роках.
 • Зростання особистого доходу випускників IBS є найшвидшим у Росії. Згідно з незалежними дослідженнями національного рекрутингового агентства Job.ru та Російської ліги випускників MBA, ступінь МВА сприяє значній кар'єрі та збільшенню доходів громадян. Ступінь МВА IBS знаходиться на вершині рейтингового списку. Особистий дохід випускників IBS збільшився в середньому на 69% протягом 2-4 років після закінчення навчання. Результати дослідження були опубліковані веб-порталами commersant.ru, MBA.su і rbc.ru.
 • Рейтинг Російської асоціації менеджерів "Топ 1000 російських менеджерів" На індивідуальному рівні між 2001 та 2019 роками 181 випускник та викладачі ІБС були цитовані Російською асоціацією менеджерів у своїх оглядах "Топ 1000 російських менеджерів". Це дає неупереджені докази ефективності програм СРК.

IBS-Москва є активним членом асоціацій:

 • AACSB International
 • EFMD
 • Executive MBA Council (EMBAC)
 • Приймальна комісія з загального управління (GMAC)
 • CEEMAN
 • IBSA
 • Національна рада з акредитації для бізнесу та управління освітою (NACBME)
 • Російська асоціація бізнес-освіти (RABE)
 • Російська асоціація менеджерів

ibs

Розташування

Москва

Address
Москва, Москва, Росія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: