Russian Presidential Academy of National Economy and Public Administration - Institute Of Business Studies

Введення

Прочитайте офіційний опис

ibs

Про нас

Інститут бізнес-досліджень (ІБС-Москва)

З моменту свого створення Інститут бізнес-досліджень (IBS-Москва) в рамках RANEPA є лідером на російському ринку бізнес-освіти. IBS-Moscow є колегіальною бізнес-школою, що працює в приміщенні RANEPA в Москві. IBS-Moscow була заснована в 1988 році в Московському державному університеті міжнародних відносин, національно відомий сильним міжнародним досвідом. У 1994 році IBS-Москва перейшла до RANEPA і стала її однорідною структурною одиницею.

Поєднання міжнародного досвіду Московського державного університету міжнародних відносин та багатий досвід RANEPA у підготовці здатних менеджерів та керівників сприяли широкому визнанню IBS-Moscow в Росії та країнах СНД. Як колегіальна бізнес-школа і структурний підрозділ RANEPA, ми маємо доступ до людських і матеріальних ресурсів, необхідних для забезпечення високої якості наших навчальних програм. Майже 30 тисяч наших випускників є активними членами Асоціації випускників IBS-Moscow. Всі наші програми є акредитованими російським урядом. Наші неповні MBA та програми EMBA акредитовані Асоціацією магістрів ділового адміністрування (AMBA International). ibs

Наше завдання

Місія IBS полягає в тому, щоб виховувати і формувати нове покоління соціально відповідальної підприємницької та управлінської еліти Росії та просувати російську бізнес-освіту. Найстаріша і найвідоміша бізнес-школа в Росії

 • Заснована в 1988 році.
 • Лідер рейтингу російських бізнес-шкіл.
 • Маркетингова бізнес-школа (85% програм є відкритими програмами).
 • Престижна міжнародна та національна акредитація.

Одна з найбільших шкіл РАНЕПА 4 кафедри, 7 кафедр, 4 центри, понад 20 програм, 13 двоступеневих програм. IBS має понад 2000 студентів, 200 викладачів і 15000 випускників.

Міжнародне та національне визнання Всі програми МВА та МВА IBS мають міжнародну акредитацію AMBA International та Національну раду з акредитації з менеджменту та бізнес-освіти (NACBME), які займають провідні позиції в рейтингах бізнес-шкіл.

IBS знаходиться на вершині рейтингу бізнес-шкіл Eduniversal Ranking: 2011-2018. Рейтинг національних бізнес-шкіл Росії: 2012 -2018. 160 випускників та викладачів IBS включені до списку «ТОП-1000 російських менеджерів». У внутрішньому рейтингу RANEPA IBS в топ-групі бізнес-шкіл RANEPA, а також його EMBA і програми МВА мають найвищий рейтинг 6 зірок.

Повний цикл бакалаврських та післядипломних програм Від бакалаврських програм до освітньої освіти. Загальна кількість студентів та учасників бакалаврських, магістерських, МВА, Виконавчих МВА та програм професійної перепідготовки перевищує 2000.

Змінюйтеся, але залишайтеся вірними самому. Ключовим фактором, що забезпечує провідні позиції IBS, є здатність змінюватися, в той же час залишаючись вірною собі - адаптуватися до мінливих умов освітнього ринку, підтримувати кращі традиції та високу якість програм. Академічним консультантом програми МВА IBS є Ічак Адізес, один з провідних світових експертів у галузі лідерства та менеджменту.

Більше 30 000 випускників, Асоціація випускників IBS була створена для полегшення спілкування та співпраці з та між випускниками. Сьогодні асоціація випускників IBS об'єднує висококваліфікованих російських лідерів, менеджерів і фахівців, які закінчили IBS з 1988 року.

Орієнтовані на ринок бізнес-школи IBS аспіранти мають тісні зв'язки з провідними компаніями, які також сприяють консалтинговим та дослідницьким проектам. Це дозволяє IBS негайно виявити нові тенденції і залишатися зв'язаними з вимогами ринку. IBS орієнтована в першу чергу на середній і великий бізнес, які є основою російського громадянського суспільства. Програми IBS високо цінуються російськими ринковими підприємствами (85% студентів IBS приїжджають з відкритого ринку).

110321_ScreenShot2019-02-13at11.49.03AM.png

Рейтинги та рейтинги

 • Рейтинг Eduniversal TOP Business School З 2014 року IBS займає 4 місце в категорії «Бізнес-школа TOP Excellence».
 • Eduniversal EMBA За даними рейтингового агентства Eduniversal в 2016-2018 рр. Програми IBS є одними з найкращих у світі програм. Протягом п'яти років IBS Executive MBA в галузі стратегічного менеджменту та лідерства посідає перше місце в топ-10 програм EMBA у Східній Європі. МВА входить до Топ-10 програм МВА у Східній Європі в 2016-2017 роках, згідно з Eduniversal.
 • Магістр міжнародного менеджменту IBS Master в галузі міжнародного менеджменту зайняв 6 місце в кращих майстрів освіти в Східній Європі у списку 2015-2016 років. Протягом п'яти років МБС-магістр з міжнародного менеджменту потрапив до Топ-10 магістерських програм у Східній Європі.
 • Протягом семи років поспіль IBS займає перше місце в рейтингу національних бізнес-шкіл Росії! Протягом семи років поспіль IBS займає перше місце в рейтингу національних бізнес-шкіл Росії. Інститут бізнес-досліджень є одним з найпопулярніших у рейтингах категорій «підвищення доходів» та «кар'єрне зростання». Національний рейтинг російських бізнес-шкіл проводиться Російською Лігою випускників МВА і національним рекрутинговим агентством Job.ru, виданий газетою "Известия" у 2010-2014 роках, порталом "Секретна фірма" у 2015 році та новинним порталом РБК у 2016 - 2018 роках.
 • Зростання особистого доходу випускників IBS є найшвидшим у Росії. Згідно з незалежними дослідженнями національного рекрутингового агентства Job.ru та Російської ліги випускників MBA, ступінь МВА сприяє значній кар'єрі та збільшенню доходів громадян. Ступінь МВА IBS знаходиться на вершині рейтингового списку. Особистий дохід випускників IBS збільшився в середньому на 69% протягом 2-4 років після закінчення навчання. Результати дослідження були опубліковані веб-порталами commersant.ru, MBA.su і rbc.ru.
 • Рейтинг Асоціації керівників Росії "1000 кращих керівників Росії" На індивідуальному рівні між 2001 і 2018 роками 160 випускників та викладачів IBS цитували Російська асоціація менеджерів у своїх відгуках "Топ-1000 російських менеджерів". Це забезпечує неупереджене свідчення ефективності програм IBS.

IBS-Москва є активним членом асоціацій:

 • AACSB International
 • EFMD
 • Executive MBA Council (EMBAC)
 • Приймальна комісія з загального управління (GMAC)
 • CEEMAN
 • IBSA
 • Національна рада з акредитації для бізнесу та управління освітою (NACBME)
 • Російська асоціація бізнес-освіти (RABE)
 • Російська асоціація менеджерів

ibs

Розташування

Москва

Address
Москва, Москва, Росія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: