Nosov Magnitogorsk State Technical University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Загальна інформація

Нозівський Nosov Magnitogorsk State Technical University (НМГТУ) є одним з найбільш авторитетних і авторитетних багатопрофільних технічних університетів і наукових центрів Росії. Представляючи широку інфраструктуру, складні матеріальні ресурси та високий інтелектуальний потенціал, наш університет став міжнародно визнаною науковою школою; вона має широкий спектр культурних та наукових зв'язків як з російськими, так і з закордонними університетами.

113390_Zastavka2.jpg

НМГТУ є одним з російських університетів, які мають статус «флагманського університету». Загальна кількість студентів досягає 12 000 у 2018 році. До складу факультету входять близько 800 вчителів, з них понад 530 з них мають ступінь доктора наук та 98 - докторантуру. Ми пропонуємо широкий спектр бакалаврських, магістерських та післядипломних програм для російських студентів і розробляємо програми магістратури, які викладаються англійською мовою для іноземних студентів. Студенти та викладачі НМГТУ беруть участь у різноманітних науково-дослідних заходах та програмах грантів. R університету

НМГТУ також здійснює діяльність в рамках проектів TEMPUS, що фінансуються Європейським комітетом ЄС. НМГТУ бере участь у проектах ЄС з модернізації навчальних планів.

Наші університетські науковці стають науковими консультантами для аспірантів зарубіжних університетів у галузі металургії та гірничої справи, вони регулярно виступають офіційними конкурентами в закордонних університетах-партнерах, а також стають членами міжнародних конференційних комітетів.

У кампусі є добре обладнані гуртожитки, оздоровчий центр, що надає широкий спектр медичних послуг всім працівникам та студентам, центр відпочинку та спортивні споруди, що пропонують можливості для спортивного навчання та участі в регіональних та національних чемпіонатах на всіх рівнях, особисті та групова підготовка, різноманітність водних класів і багато іншого, а також кафе, їдальні і курорти. Протягом більше 80 років випускники НМГТУ стали професіоналами в галузі техніки, науки, техніки, бізнесу та гуманітарних наук. Наші студенти набираються різними компаніями з усієї країни та за кордоном.

Завдяки своїй 85-річній історії університет відомий як багатопрофільний науковий і освітній центр, відомий своїми науковими школами в країні і за кордоном. Вона має широку географію культури та наукові зв'язки з провідними російськими та зарубіжними університетами. НМГТУ входить до числа 300 найбільших університетів міжнародних рейтингів QS "Розвивається Європа та Центральна Азія", а також у топ-100 російських університетів у міжнародному рейтингу Webometrics.

NMSTU здійснюється:

  • виховання студентів у галузі науки і техніки, обмін їх передовими знаннями на користь кожного;
  • надавати своїм студентам інтелектуальну підтримку в науково-дослідній діяльності та відкриттях, співпраці з науковими та технологічними компаніями для поліпшення людства та задоволення найбільших світових проблем;
  • розвивати у кожного студента здатність, пристрасть і бажання працювати мудро, творчо і ефективно, щоб увійти в робочий світ і зробити свій внесок у націю і світ у міру своїх здібностей.

Рік заснування:

1934

Кількість студентів:

понад 12 000 осіб

Основні програми бакалавра та магістра :

Металургія, матеріалознавство та технологія, машинобудування, технологічні машини та обладнання, проектування машинобудівної промисловості, мехатроніка та робототехніка, електроніка та наноелектроніка, технологія транспортних процесів, гірничодобувна промисловість, проектування технологічних машин та комплексів, наземні транспортні та технологічні об'єкти , Будівельна техніка, Інформаційна безпека та автоматизовані системи, Теплова техніка та теплові технології, Енергетика та енергетичні технології, Комп'ютерна інженерія та програмування, Хімічні технології, Архітектура, Економіка, Менеджмент, Бізнес-інформатика, Прикладна математика та інформатика, Фізика, Психологія, Історія, Журналістика, філологія, мовознавство, культурологія, фізична культура, соціальна робота, образотворче мистецтво, педагогічні науки, іноземні мови

Основні програми аспірантів:

Метали, чорні, кольорові та рідкісні метали Металургія, металознавство та термообробка металів і сплавів; Машини, одиниці та процеси; Металообробний процес; Тепло-енергетичні комплекси та системи; Промислова теплотехніка, Ливарне виробництво, Будівництво будівель, Переробка корисних копалин, Геотехнології (будівництво, відкриті та підземні)

Основні напрями наукових досліджень:

Металургія, наносистеми та наноматеріали, обробка кристалічних матеріалів, енерго- та енергозбереження, інформаційно-телекомунікаційні системи, раціональне використання природних ресурсів, проектування та управління транспортними системами, екологічна безпека видобутку, контроль якості продукції

Розташування

Магнітогорськ

Address
Lenin Street, 38, Magnitogorsk city, Chelyabinsk Region, Russian Federation
455000 Магнітогорськ, Челябінська область, Росія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія