Moscow Technical University of Communications and Informatics (MTUCI)

Введення

Прочитайте офіційний опис

На 11 лютого 2011 роки Московське технічний університет зв'язку та інформатики (МТУЗІ) відзначив своє 90-річчя.

Серед десятків тисяч його випускників добре відомі вчені та фахівці, видатний державний і громадські діячі Росії і в багатьох країнах Азії, Африки, Європи та Латинської Америки.

Сьогодні МТУЗІ є найбільшим освітнім і науковим центром з підготовки та перепідготовки висококваліфікованих фахівців в галузі телекомунікацій, інформатики, радіотехніки, економіки та управління.

Структура університету включає два регіональних філії в містах Ростов-на-Дону і Нижньому Новгороді, науково-дослідного центру, сучасні телекомунікаційні Training Center, Коледж телекомунікацій, Пре- освітнього Підготовчого центру, науково-освітніх ряд нових методів, науково-технічна бібліотека. Вісім навчальні центри з підготовки російських технічних фахівців, створених МТУЗІ разом з провідними світовими телекомунікаційними компаніями функціонують. На базі МТУЗІ дійсно працює Технопарк утворений десятків учасників з різних компаній і організацій в галузі телекомунікацій та інформаційних технологій сфера була створена.

Університет очолює навчально-методичне об'єднання за освітою в області телекомунікацій, яка складається з більш ніж 80 вищих навчальних закладів Росії та країн СНД.

МТУЗІ викладацький склад становить близько 700 осіб. Серед них є більш 100 професорів і більше 400 кандидатів наук і доцентів. Серед професорів університету є повні та члени-кореспонденти російських і міжнародних академій, лауреати Ленінської і Державної премій, премії Уряду Російської Федерації.

Близько чотирнадцяти тисяч студентів з очної та заочної освіти, аспірантів і слухачів різних курсів навчання в університеті. Навчання здійснюється відповідно до сучасної багаторівневої системи освіти: бакалавра, інженера, майстра з 25 спеціальностей і 8 напрямами. Методи і засоби навчання на основі останніх досягнень в галузі телекомунікацій та інформаційних технологій використовуються в МТУЗІ. Поняття «електронного університету» дозволяє "на electronize" всі процеси відбору, прийому, навчання та тестування студентів реалізується. Щорічно більше 1000 студентів і аспірантів взяти участь у науковій роботі в галузі інноваційних інфокомунікаційних технологій на базі Науково-дослідного центру МТУЗІ.

Міжнародне співробітництво університету триває вже майже 70 років. Перший іноземний студент прийшов вчитися в МТУЗІ в 1946. З тих пір кілька тисяч майстрів, бакалаврів, інженерів, що навчаються і більше 350 кандидатів наук з 82 країн світу були підготовлені. На основі прямих договорів про співпрацю з 48 установами і 16 компаній з 46 зарубіжних країн здійснюється. Університет є членом Сектора розвитку Міжнародного союзу електрозв'язку (МСЕ) і відіграє важливу роль в діяльності МСЕ та інших міжнародних організацій електрозв'язку.

Розташування

Москва

Address
Moscow Technical University of Communications and Informatics (MTUCI)
Aviamotornaya ul., 8a

111024 Москва, Москва, Росія