Moscow State Institute Of International Relations, MGIMO

Введення

Прочитайте офіційний опис

МЗС РФ

Сім причин, щоб приєднатися

МЗС РФ це найкращий російський університет для іноземних студентів, які зацікавлені у вивченні іноземних справ. Його курси сучасні, цікаві та інтелектуально складні. Університет пропонує широкий спектр бакалаврату та магістратури - від міжнародного права, політології та економіки, в журналістиці, управління бізнесом та енергетичної політики. МЗС РФ також прихильні зміцненню постійно розвивається життя тіло студента, навчальний план, і кампус, який продовжує відображати свою репутацію самого передового місце в Росії для розуміння закордонних справ.

глобальної

ДІЙСНО GLOBAL

МГИМО був першим в Росії вступити в Європейську асоціацію університетів, в повній мірі інтегруватися в Болонський процес, виклавши суворі стандарти для європейських навчальних закладів. Університет був російський будинок для студентів з усього світу протягом майже 60 років, забезпечуючи понад 6000 міжнародних випускників в галузі освіти, щоб процвітати в якості лідерів в приватному і державному секторах. Крім того, МЗС РФ має тісні зв'язки з провідними освітніми центрами світу, по всій Європі, Азії, Північній і Південній Америці та Африці.

багатий КУРСИ

МЗС РФ пропонує навчання за програмами бакалаврату та магістратури, визнаних у всьому світі, зі студентами отримання кваліфікації, які є ключем до зайнятості та академічних можливостей на міжнародному рівні. Коли мова йде про надання студентам контексту для розуміння сучасного світу - будь то за допомогою дипломатії, державного управління, бізнесу, економіки, права та журналістики, не кажучи вже про 53 мовах вона вчить кожен термін - МДІМВ унікальний.

RICH В АКАДЕМІЧНОМУ ПЕРСОНАЛУ

МЗС РФ включає в себе кращі аспекти класичного університету з тим, з науково-дослідного центру. Такий підхід дає студент закрити доступ до більш ніж 1200 викладачам, в тому числі 20 дійсних членів і членів відомої Російської академії наук, ще 113 зі старшою ступенем доктора і 400 кандидата наукові кола МГИМО завжди пишаються своїми студентами.

ДАЛЕКО COLLABORATIVE

МГИМО співтовариство традиційно вітаючи іноземних студентів. Крім того, університет постійно розширює партнерську мережу. Сьогодні в МДІМВ успішно співпрацює з більш ніж 170 університетів і інститутів з більш ніж 50 країн світу. Ми можемо запропонувати програми, які викладаються англійською мовою повного робочого дня. Студенти можуть також вибрати з широкого спектру програм подвійного ступеня таким чином, отримати два дипломи в своїй галузі дослідження.

прославлений

ВІДОМИЙ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ

МЗС РФ послідовно займає високе місце в рейтингах університетів. «2015 Global Go To Think Tank» звіт, опублікований Університет Пенсільванії представляв МГИМО серед світових лідерів дослідження, наприклад, № 30 в мозкові центри з найбільш істотний вплив на державну політику і № 12 в Top Think Tanks в Центральній і Східній Європі. Під егідою Міністерства закордонних справ, МГИМО є шанованою політики мозкової і форуму для обговорення і аналізу міжнародних подій і поточних справ, з його внеском в глобальний аналіз високо цінується.

SIMPLY ОТЛИЧНО

Університет славиться своєю навчанні, тобто найяскравіша з майбутніх лідерів Росії вивчають там зараз, зі збільшенням числа своїх колег з-за кордону. Щороку кращі випускники середньої школи Росії змагаються за зарахування. У деяких програмах - особливо економіки, права та міжнародних відносин - конкурс доходить до 50 претендентів на позицію студента.

Випускників МГИМО співтовариство являє президентів, прем'єр-міністрів, кілька заступників Генерального секретаря ООН, Генеральний директор ЮНЕСКО, голова ОБСЄ, ЄС комісари, більше 900 російських і іноземних послів, 10 міністрів закордонних справ, більше 30 стипендіатів Росії і іноземні академії наук.

ПРОСТО ЗДОРОВО

МЗС РФ пропонує своїм студентам найширші можливості для творчої самореалізації досягнення. Різні студентські організації заповнюють календар з додатковими соціальними і спортивними подіями. Звичайно, МГИМО в Москві, один з найбільших міст світу, з безліччю культурних та історичних цінностей, яскравою культури і сліпучих подій способом життя. Він пропонує легкий доступ до різноманітності і енергії сучасної Росії і його епічного культурної спадщини. МГИМО чудовий життєвий досвід для іноземних студентів.

великий

Розташування

Одинцово

Address
3, Novo-Sportivnaya
143007 Одинцово, Московська область, Росія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія