Moscow State Institute Of International Relations, MGIMO

Введення

Прочитайте офіційний опис

МЗС РФ

Сім причин, щоб приєднатися

МЗС РФ це найкращий російський університет для іноземних студентів, які зацікавлені у вивченні іноземних справ. Його курси сучасні, цікаві та інтелектуально складні. Університет пропонує широкий спектр бакалаврату та магістратури - від міжнародного права, політології та економіки, в журналістиці, управління бізнесом та енергетичної політики. МЗС РФ також прихильні зміцненню постійно розвивається життя тіло студента, навчальний план, і кампус, який продовжує відображати свою репутацію самого передового місце в Росії для розуміння закордонних справ.

глобальної

ДІЙСНО GLOBAL

МГИМО був першим в Росії вступити в Європейську асоціацію університетів, в повній мірі інтегруватися в Болонський процес, виклавши суворі стандарти для європейських навчальних закладів. Університет був російський будинок для студентів з усього світу протягом майже 60 років, забезпечуючи понад 6000 міжнародних випускників в галузі освіти, щоб процвітати в якості лідерів в приватному і державному секторах. Крім того, МЗС РФ має тісні зв'язки з провідними освітніми центрами світу, по всій Європі, Азії, Північній і Південній Америці та Африці.

багатий КУРСИ

МЗС РФ пропонує навчання за програмами бакалаврату та магістратури, визнаних у всьому світі, зі студентами отримання кваліфікації, які є ключем до зайнятості та академічних можливостей на міжнародному рівні. Коли мова йде про надання студентам контексту для розуміння сучасного світу - будь то за допомогою дипломатії, державного управління, бізнесу, економіки, права та журналістики, не кажучи вже про 53 мовах вона вчить кожен термін - МДІМВ унікальний.

RICH В АКАДЕМІЧНОМУ ПЕРСОНАЛУ

МЗС РФ включає в себе кращі аспекти класичного університету з тим, з науково-дослідного центру. Такий підхід дає студент закрити доступ до більш ніж 1200 викладачам, в тому числі 20 дійсних членів і членів відомої Російської академії наук, ще 113 зі старшою ступенем доктора і 400 кандидата наукові кола МГИМО завжди пишаються своїми студентами.

ДАЛЕКО COLLABORATIVE

МГИМО співтовариство традиційно вітаючи іноземних студентів. Крім того, університет постійно розширює партнерську мережу. Сьогодні в МДІМВ успішно співпрацює з більш ніж 170 університетів і інститутів з більш ніж 50 країн світу. Ми можемо запропонувати програми, які викладаються англійською мовою повного робочого дня. Студенти можуть також вибрати з широкого спектру програм подвійного ступеня таким чином, отримати два дипломи в своїй галузі дослідження.

прославлений

ВІДОМИЙ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ

МЗС РФ послідовно займає високе місце в рейтингах університетів. «2015 Global Go To Think Tank» звіт, опублікований Університет Пенсільванії представляв МГИМО серед світових лідерів дослідження, наприклад, № 30 в мозкові центри з найбільш істотний вплив на державну політику і № 12 в Top Think Tanks в Центральній і Східній Європі. Під егідою Міністерства закордонних справ, МГИМО є шанованою політики мозкової і форуму для обговорення і аналізу міжнародних подій і поточних справ, з його внеском в глобальний аналіз високо цінується.

SIMPLY ОТЛИЧНО

Університет славиться своєю навчанні, тобто найяскравіша з майбутніх лідерів Росії вивчають там зараз, зі збільшенням числа своїх колег з-за кордону. Щороку кращі випускники середньої школи Росії змагаються за зарахування. У деяких програмах - особливо економіки, права та міжнародних відносин - конкурс доходить до 50 претендентів на позицію студента.

Випускників МГИМО співтовариство являє президентів, прем'єр-міністрів, кілька заступників Генерального секретаря ООН, Генеральний директор ЮНЕСКО, голова ОБСЄ, ЄС комісари, більше 900 російських і іноземних послів, 10 міністрів закордонних справ, більше 30 стипендіатів Росії і іноземні академії наук.

ПРОСТО ЗДОРОВО

МЗС РФ пропонує своїм студентам найширші можливості для творчої самореалізації досягнення. Різні студентські організації заповнюють календар з додатковими соціальними і спортивними подіями. Звичайно, МГИМО в Москві, один з найбільших міст світу, з безліччю культурних та історичних цінностей, яскравою культури і сліпучих подій способом життя. Він пропонує легкий доступ до різноманітності і енергії сучасної Росії і його епічного культурної спадщини. МГИМО чудовий життєвий досвід для іноземних студентів.

великий

Розташування

Одинцово

Address
3, Novo-Sportivnaya
143007 Одинцово, Московська область, Росія
Телефон
undefined

Мацерата

Address
Le Scalette, 8
62100 Мацерата, Марш, Італія
Телефон
undefined

Сент-Ендрюс

Address
College Gate
KY16 9AJ Сент-Ендрюс, Шотландія, Великобританія
Телефон
undefined

Ненсі

Address
13, Rue Michel Ney, CO 75
54037 Ненсі, Гранд Ест, Франція
Телефон
undefined

Марбелья

Address
Avenida Don Jaime de Mora y Aragón, s/n Finca El Pinillo
29601 Марбелья, Андалусія, Іспанія
Телефон
undefined

Мілан

Address
Via Roberto Sarfatti, 25
20100 Мілан, Ломбардія, Італія
Телефон
undefined

Монтерей

Address
460 Pierce St
93940 Монтерей, Каліфорнія, США
Телефон
undefined

Париж

Address
1 Rue de la Libération, Jouy-en-Josas
78350 Париж, Іль-де-Франс, Франція
Телефон
undefined

Рим

Address
Viale Romania, 32
00197 Рим, Лаціо, Італія
Телефон
undefined

Читання

Address
Whiteknights, PO Box 218
RG6 6UA Читання, Англія, Великобританія
Телефон
undefined

Женева

Address
Bd du Pont-d'Arve 40
CH-1211 Женева, Женева, Швейцарія
Телефон
undefined