National Research University

Введення

Прочитайте офіційний опис

МЕІ освітня діяльність включає в себе: - довузівської освіти в рамках підготовчих курсах, в неділю коледж, шкіл-партнерів та енергетики фізики ліцею, створеного в Москві на базі ініціативи МЕІ;  - Фундаментальні вищу освіту за різними напрямками рівень бакалавр; - Освіта до сертифікованого рівня спеціаліста (інженера, економіста, менеджера і т.д.); - Освіта до рівня Master; - Отримання другої освіти; - Навчання в Ph.D. Звичайно, для отримання Ph.D. Ступінь; - Проходячи через доктора наук кандидата рівні для завершення роботи на доктора Науково. Теза; - Освіта фахівців з освіжаючих і кваліфікаційних виховують курсів в тому числі на-партнерів підприємств.

Навчальний процес влаштований з використанням нових інформаційних технологій, що створює нову єдину інформаційну освітню середу. Єдина інформаційна освітня mediumof МЕІ має намір для галузі інформаційних технологій реалізації більшості бізнес-процесів, пов'язаних з підготовкою експертів в російській системі вищої освіти. Вона об'єднує інформацію про організаційної структури університету, відомості про вчителів, співробітників, студентів, інформацію про рівень освіти кожного студента і про діючих освітніх навчальних програм. Вона забезпечує нові можливості для студентів і викладачів зв'язку, щоб поліпшити освітній процес. МЕІ отримав нагороду Президента Російської Федерації для розробки та реалізації нових інформаційних технологій у навчальному процесі.

МЕІ активно формуючи власну мережу на дистанційного навчання, що дозволяє нам виконувати віртуальних і реальних експериментів, які строго необхідні для підготовки інженерів.

Класична професійну освіту поєднується з додаткової освіти.

Додаткові освітні програми, які відкриті для всіх, хто хоче отримати його, реалізуються МЕІ центрів підготовки та перепідготовки: - школа менеджерів - бізнес-школа - Електричний Поставка промислових підприємств і міст - Енергетик Екологія - системи та установки для штучного Клімат - Прикладна Освітлення Технологія - Електронна охорона та обміну інформацією системи - Комп'ютерна графіка та робота в офісі - менеджмент в електрогосподарство - Integrated Computer Systems і комунікаційних технологій - Центр нових інформаційно-вимірювальних систем і технологій - МЕІ-FESTO Взаємна Навчальний центр МЕІ і FESTO компанії (Німеччина) - Освіта-інформаційний центр для малого бізнесу та інноваційної діяльності виступає як спільного навчального центру МЕІ і Московської фонду Expert - Навчання Уряду Москви - освітній центр нових інформаційних технологій в галузі бухгалтерського обліку, аудиту та Фінансовий менеджмент створений в допомогу Московського фонду підготовки фахівців Уряду Москви - Англійська коледж - курси для поглибленого вивчення іноземних мов - Школа технічних перекладачів англійською мовою - і інші МЕІ виконує підготовку фахівців на «Освіта федеральної програми Менеджери організацій Російської Федерації ».

Існує освітній центр для енергійних Філія в області управління в МЕІ. Це центр функціонує на базі програми Європейського Союзу і встановлений міжнародним консорціумом, що складається з промислових та освітніх організацій Греції, Данії та Ірландії. Важливим моментом педагогічного процесу є фізичний і психічний розвиток учня. Гуманітарна складова є невід'ємною частиною сучасної підготовки фахівців. МЕІ Будинок культури та її / груп (студентів і викладачів), добре відомі як в Москві і за межами нашої країни. Будь-який студент і гість може познайомитися з традиціями МЕІ всередині музею МЕІ, який використовується для класів з молодими студентами під час навчання нашої історії, МЕІ попередньому житті.

Розташування

Москва

Address
Moscow Power Engineering Institute
Krasnokazarmennaya 14

111250 Москва, Москва, Росія