Moscow Academy of Finance and Law

Введення

Прочитайте офіційний опис

Історія, місія та цінності:

Московський Фінансово-Юридичний Університет (МФЮА) є в даний час провідним приватним університетом в Росії. У 1995 році за підтримки Уряду Москви та Асоціації міжнародної освіти була створена Московська фінансово-юридична академія. У 2010 році наказом Федеральної служби з нагляду у сфері освіти і науки МФЮА присудили статус Університету, що підтверджує значне досягнення в освітній діяльності. МФЮА має державний академічний статус.

У російському рейтингу недержавних акредитованих вузів, МФЮА починаючи з 2003 р займає 1 місце.

Бізнес-школа МФЮА була заснована в 2010 році, під керівництвом професіоналів, які самі отримали ступеня МВА в провідних університетах США і Великобританії, і мають великий досвід роботи у світових фінансових і IT-компаніях. Їх метою було створення бізнес-школи світового рівня в Росії, використовуючи досвід російського і міжнародного бізнес-спільноти та експертів у галузі освіти. Бізнес-школа МФЮА є членом РАБО (Російська Асоціація Бізнес Освіти) і з 2012 р членом престижної освітньої асоціації EFMD (Європейський фонд розвитку менеджменту).

Місія та цінності:

Наша бізнес- школа надає доступну і якісну освіту і приділяє основну увагу розвитку особистісних якостей і потенціалу наших студентів. Ми прагнемо до зміцнення тісних зв'язків з компаніями і створюємо умови навчання світового рівня.

Ми реалізуємо нашу місію через:

  • Залучення бізнес-експертів в процес навчання, в тому числі проведення лекцій, майстер-класів, відвідування компаній.
  • Активна участь у діяльності російських і міжнародних ділових асоціацій, ділових іграх та конкурсах, які організовують провідні світові компанії.
  • Навчання іноземних мов, додаткове навчання і стажування за кордоном, через наших зарубіжних партнерів.
  • Інтеграцію розвитку професійних якостей лідера в навчальні програми, і забезпечення відкритої і правдивої зворотного зв'язку для учасників про їх особистісному розвитку.
  • Участь у проектах, пов'язаних із соціальним свідомістю і відповідальністю.
  • Інвестиції в якість викладання, і в той же час ефективне управління адміністративними витратами за програмою.

Розташування

Москва

Address
build. 1, 8, Presnenskaya Embankment, Moscow
MIBC “Moscow-City”, IFC “Capital City”, Tower “Moscow”, 9th floor

Москва, Москва, Росія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Акредитації

EFMD Equis Accredited

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: