M. K. Ammosov North-Eastern Federal University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Аммосов Північно-Східний федеральний університет є одним з десяти федеральних університетів, які орієнтовані на рішення геополітичних завдань, задоволення потреб персоналу для великих міжрегіональних інвестиційних проектів.
СВФУ була офіційно створена в квітні 2010 року на базі Аммосов Якутського державного університету, який має 75-річну історію.
Університет імені М. К. Аммосова, відомого політичного лідера, який був одним із засновників державної системи в Якутії і Киргизстану.
Сьогодні СВФУ є багатопрофільним університетом, що володіє великий потенціал для підготовки кадрів, освіти і наукових досліджень з філіями в Мирний, Нерюнгрі і Анадир (Чукотка).
Щомісяця 100 студентів мають можливість отримати медичну допомогу в "Зміні" студент відпочинку і бази відпочинку.
СВФУ наукова бібліотека має статус республіканської і міжвузівської бібліотеки, він є науково-дослідним і методичним центром для інших бібліотек і наукових установ. Її фонд бібліотеки налічує понад 1300000 книг.

f0a1aa2db72c507d1821789340430a4e

Північно-Східний федеральний університет Коротка

Загальна кількість магістрант населення СВФУ становить близько 17358.

1.601 наукові співробітники в даний час працюють в університеті. З цих 209 ступеня трюмі лікаря, 845 здобуття наукового ступеня кандидата наук.

Більше 500 студентів займаються в аспірантурі.

13 інститутів, 5 факультетів, 3 філії вищих навчальних закладів Мирний, Нерюнгрі і Чукотки, 6 великих науково-дослідних інститутів.

119 градусів курси доступні для наших студентів.

Університет займає 40 будівель та 12 гуртожитки, розташованих в основному в кампусі університету. Доступним і компанійський розмір університетського містечка робить студенти відчувають себе як вдома; іноземні студенти добре інтегровані, як легко зв'язатися, факультет управління та інших студентів. Є студентські їдальні майже повсюдно в університетському містечку, які пропонують різні страви за доступною ціною.

Є 1 500 000 книг, періодичних видань та інших предметів, в університетській бібліотеці. Комп'ютерні станції складають ресурси бібліотеки університету доступні користувачам по всьому кампусу. Крім того, він має доступ до бази даних річ електронних ресурсів, включаючи як російських, так і зарубіжних періодичних видань (EBSCO, Наука, JSTOR, Oxford University Press і т.д.) Університет має польовий станції геології, Музей археології та етнографії, Ботанічний сад і оранжерея відкритим для співробітників і студентів "дослідження і вивчення.

Університет має стадіон, плавальний басейн, соціальний центр.

Наші студенти і співробітники мають вільний доступ до Ethernet і Wi-Fi у всіх будівлях університету і Residence Hall

СВФУ була офіційно створена в 2010-му квітня на базі М.К. Аммосова Якутського державного університету, університету з 75-річною історією.

Університет був названий на честь Максима Аммосова Кіровіч, видатний державний діяч, син якутського народу і одного із засновників Якутії і КИРГИЗСТАН державності.

Є 6 науково-дослідних інститутів, таких як Інститут математики Інституту Здоров'я, Інституту прикладної екології Півночі, Інститут регіональної економіки Півночі, Інституту А.Є. Кулаковський, звичайно ж, Інституту Олонхо.

Університет пріоритети:

  • Нова якість університету
  • Забезпечення екологічної безпеки і ефективного відтворення мінерально-сировинної бази; раціональне природокористування
  • Використання технології і виробництво на Півночі
  • Підвищення рівня життя на Півночі
  • Збереження і розвиток Арктики нації культури

Розташування

Якутськ

Address
58 Belinsky str,
Republic of Sakha (Yakutia), Russia,

677027 Якутськ, Республіка Саха, Росія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія