Innopolis University

Введення

Прочитайте офіційний опис

заголовок

ПРО УНІВЕРСИТЕТ

Innopolis університет є Росії вищим навчальним закладом зосереджено на освіту і наукові дослідження в області інформаційних технологій і робототехніки.

ОСВІТА

Навчальний процес в університеті Innopolis заснований на кращих міжнародних програм і російських методик викладання. Студенти вигоду від інтеграції відомих російських традицій фундаментальної науки і передової міжнародної практики. Конкретна зона фокусування дозволяє Іннополіс університет залучати фахівців галузі в навчальному процесі, при цьому зберігаючи програми останню дату. Участь експертів допомагає студентам придбати професійні та реальні знання і навички. Більше 40% академічних програм присвячена практичній діяльності у вигляді командних проектів. Студенти проходять стажування та проекти в компаніях-партнерах університету. Це допоможе їм отримати цінний досвід і почати працювати там після закінчення навчання відразу.

Innopolis університеті працюють професори і дослідники, які отримали свої дипломи або працювали в провідних світових університетів: Університет Карнегі-Меллона (США), ETH Zurich (Швейцарія), Національний університет Сінгапуру (Сінгапур), Університет Амстердама (Нідерланди), Корея Advanced інститут науки і технологій (Республіка Корея), політехнічний університет Мілана (Італія), EURECOM (Франція) і т.д. 80 викладачів з усього світу вчать в Innopolis університеті. Всі програми бакалаврату та магістратури ведеться англійською мовою.

Innopolis університет займається проектами і партнерських відносин в усьому світі. Innopolis університет сприяє розвитку міжнародного академічного обміну та розвиває солідну мережу університетів-партнерів. Академічний обмін це унікальна можливість провести частину навчальної програми в одному з університетів в світі. Це відмінний шанс, і не тільки з точки зору освіти: обмін сприяє глобальному співробітництву і міжкультурному порозумінню. У світі, який перетворюється в космополітичний стати, важливо мати міжнародний фон. Академічний обмін є поліпшення, що змінює життя досвід.

заголовок

Дослідження

Innopolis університет розробляє глобальну мережу академічних партнерів, щоб інтегрувати відомі російські традиції фундаментальної науки і передової міжнародної практики, створювати і підтримувати високу якість системи освіти і наукових досліджень, а також відповідають міжнародним стандартам.

Студенти і випускники Innopolis університету беруть участь в передових досліджень і розробок під керівництвом Reputed професорів і досвідчених дослідників, що розглядають вимоги наших партнерів по галузі. Програми Innopolis університету передбачають інтенсивне поєднання фундаментальних і практичних курсів, а також стажування в компаніях, починаючи з самого початку досліджень. Університет пропонує ІТ-освіту високої якості для молодих фахівців і інженерів-розробників в рамках наступних програм: Software Engineering, кібербезпека, Sciences Data і робототехніка. Ці навчальні програми були розроблені у тісній співпраці з провідними університетами світового партнерами. Завдяки стратегії інтернаціоналізації Innopolis Університет здійснює підготовку фахівців світового класу, створювати і комерціалізувати проривних технологій, а також сприяє зростанню знань в світі.

Більшість науково-дослідницька діяльність університету проводиться з ініціативи представників промисловості. Успіх цих досліджень підтверджується тим фактом, що значна частина бюджету надходить з промислових партнерів. Крім того, фахівці з різних секторів залучаються для здійснення наукових досліджень, що робить їх міждисциплінарний. 13 лабораторій знаходяться в експлуатації в даний час в Innopolis університеті.

заголовок

СПІВРОБІТНИЦТВО

Innopolis університет інтегрує науки, освіти і бізнесу. Innopolis університет був створений в інтересах промисловості. Компанії-партнери беруть участь у розробці та коригуванні навчальних програм, визначення напрямків досліджень, відбір студентів, стажування та працевлаштування наших випускників.

Основні напрямки наукової співпраці включають спільну розробку і здійснення програм бакалаврату та магістратури ступеня, проведення спільних наукових досліджень, підготовки викладачів, академічних обмінів (викладачів і студентів) і організація заходів, що становлять спільний інтерес. Innopolis Університет співпрацює з низкою високою репутацією інститутів з Росії, країн СНД, Європи, Азії та інших країнах.

Innopolis університет активно співпрацює з високотехнологічними компаніями, що працюють в області інформаційних технологій шляхом залучення їх в наших освітніх заходах та ініціативах. Метою співробітництва є синергія російських традицій і міжнародного досвіду, підготовки фахівців світового класу, створення і комерціалізація проривних технологій і сприяють зростанню знань.

заголовок

LIFE насичена подіями

Інфраструктура

Зручні класи для лекцій і спільної роботи допомагають нашим студентам зосередитися на навчанні. У спортивному комплексі з басейном, тренажерним залом і спортивними спорудами вони можуть відвідувати групові та індивідуальні заняття під керівництвом тренерів. Просторі номери чотирьох будівель кампуса оснащені всім необхідним для комфортного проживання.

ПОДІЇ

Розпорядок в Innopolis університеті сповнена цікавих подій. В університеті проводяться фестивалі, конференції, відкриті лекції, представники індустрії високих технологій на регулярній основі.

СТИПЕНДІЇ

Університет Innopolis пропонує стипендії, що покривають 100% від плати за навчання та щомісячну допомогу.

Розташування

Казань

Address
1, Universitetskaya Str.,
Innopolis

420500 Казань, Татарстан, Росія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія