Irkutsk State Linguistic University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Іркутський державний лінгвістичний університет веде історію з 1948 року. Раніше носив назви: Іркутський державний педагогічний інститут іноземних мов, Іркутський державний педагогічний інститут іноземних мов ім. Хо Ши Міна.

У статусі університету ГОЛКУ працює з 1996 року. У 2009 році вуз успішно пройшов процедуру атестації та акредитації, підтвердивши статус університету.

Уже понад 60 років ГОЛКУ - єдиний мовний вуз на всій території Сибіру і Далекого Сходу, один з 4 лінгвістичних вузів Росії.

Сьогодні ГОЛКУ - це:

  • Більше 3000 чудових студентів
  • 2 інституту і 6 факультетів
  • 10 напрямів підготовки бакалаврату та магістратури
  • 9 спеціальностей аспірантури
  • Спеціалізованої вченої ради по 3-м лінгвістичним спеціальностями
  • 12 наукових шкіл
  • Більше 10 іноземних мов, які вивчають наші студенти!
  • Співпраця з університетами Європи, Азії та США

місія


Наша місія полягає в підготовці кадрів вищої професійної освіти для Сибірського і Далекосхідного регіонів Росії в галузі освіти, міжкультурних комунікацій та проведенні фундаментальних і прикладних науково-дослідних робіт, спрямованих на забезпечення міжкультурного і міжмовного діалогу громадян Росії і країн Сходу і Заходу в умовах глобалізованого світу.

досягнення

З 2009 року в вузі згідно з міжнародними стандартами розвивається система менеджменту якості, що дозволило університету в 2011 році успішно пройти процедуру сертифікації та підтвердити відповідність СМЯ вимогам МС ІСО 9001: 2008, ДСТУ ISO 9001-2008 в системах Російського Регістру, IQNet і ГОСТ Р.

Університет входить до складу Консорціуму гуманітарних університетів країн Шанхайської організації співробітництва, а також є регіональним центром (філією Базовою організації) по мовам і культурі держав-учасниць СНД.

У 2011 році в вузі створена кафедра професійної майстерності, співробітниками якої є відомі громадські діячі, успішні бізнесмени, професійні керівники, чиї знання і досвід внесуть внесок у підготовку випускників університету.

Розташування

Урік

Address
Irkutsk State Linguistic University
Ulitsa Lenina 8

664000 Урік, Іркутська область, Росія