Прочитайте офіційний опис

Іркутський державний лінгвістичний університет веде історію з 1948 року. Раніше носив назви: Іркутський державний педагогічний інститут іноземних мов, Іркутський державний педагогічний інститут іноземних мов ім. Хо Ши Міна.

У статусі університету ГОЛКУ працює з 1996 року. У 2009 році вуз успішно пройшов процедуру атестації та акредитації, підтвердивши статус університету.

Уже понад 60 років ГОЛКУ - єдиний мовний вуз на всій території Сибіру і Далекого Сходу, один з 4 лінгвістичних вузів Росії.

Сьогодні ГОЛКУ - це:

  • Більше 3000 чудових студентів
  • 2 інституту і 6 факультетів
  • 10 напрямів підготовки бакалаврату та магістратури
  • 9 спеціальностей аспірантури
  • Спеціалізованої вченої ради по 3-м лінгвістичним спеціальностями
  • 12 наукових шкіл
  • Більше 10 іноземних мов, які вивчають наші студенти!
  • Співпраця з університетами Європи, Азії та США

місія


Наша місія полягає в підготовці кадрів вищої професійної освіти для Сибірського і Далекосхідного регіонів Росії в галузі освіти, міжкультурних комунікацій та проведенні фундаментальних і прикладних науково-дослідних робіт, спрямованих на забезпечення міжкультурного і міжмовного діалогу громадян Росії і країн Сходу і Заходу в умовах глобалізованого світу.

досягнення

З 2009 року в вузі згідно з міжнародними стандартами розвивається система менеджменту якості, що дозволило університету в 2011 році успішно пройти процедуру сертифікації та підтвердити відповідність СМЯ вимогам МС ІСО 9001: 2008, ДСТУ ISO 9001-2008 в системах Російського Регістру, IQNet і ГОСТ Р.

Університет входить до складу Консорціуму гуманітарних університетів країн Шанхайської організації співробітництва, а також є регіональним центром (філією Базовою організації) по мовам і культурі держав-учасниць СНД.

У 2011 році в вузі створена кафедра професійної майстерності, співробітниками якої є відомі громадські діячі, успішні бізнесмени, професійні керівники, чиї знання і досвід внесуть внесок у підготовку випускників університету.

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

Irkutsk State Linguistic University

ГОЛКУ пропонує наступні напрямки: теорія і практика навчання міжкультурної комунікації в поліетнічному і полікультурному середовищі, літературна освіта ... [+]

Магістратура: Педагогічна освіта

&nbsp

ГОЛКУ пропонує наступні напрямки: теорія і практика навчання міжкультурної комунікації в поліетнічному і полікультурному середовищі,літературна освіта, інформаціальние технології в педагогічній освіті.

&nbsp

Ступінь: магістр педагогічної освіти Профільний напрямок ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА навчання міжкультурної комунікації в поліетнічному та полікультурного середовища Магістранти вивчають теорію комунікації, національно-культурні відмінності у побудові комунікативного безконфліктного дискурсу, лінгводидактичні основи викладання російської мови як іноземної на тлі полілогу культур, прийоми і методи толерантного загальноия в поліетнічному середовищі, культурне різноманіття народів світу в галузі мовного та ділового етикету, комунікативний курс англійської мови, когнітивну лінгвістику.... [-]

Росія Урік
Вересень 2020
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою

Курси для топ-менеджерів

Irkutsk State Linguistic University

ГОЛКУ пропонує наступні напрямки: російська мова, германські мови, мови Далекого Сходу і Південно-Східної Азії, теорія перекладу і ... [+]

Магістратура: Лінгвістика

&nbsp

Магістратура ГОЛКУ пропонує наступні напрямки: російська мова, германські мови, мови Далекого Сходу і Південно-Східної Азії, теорія перекладу і міжкультурна / міжмовна комунікація, сраввельних мовознавство, теорія комунікація та медународно зв'язки з громадськістю (PR).

Профільний напрямок РОСІЙСКA МОВА Магістранти вивчають методику викладання російської мови як іноземної, мовну політику і мовне планування, актуальні проблеми лінгвістики, русистики, мовнуінтерференцію та дослідження іноземного акценту, основи порівняльної лінгвістики, інноваційні підходи в навчанні російської мови як іноземної.... [-]

Росія Урік
Вересень 2020
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою