Immanuel Kant Baltic Federal University

Введення

Прочитайте офіційний опис

The місія в Балтійський федеральний університет імені Іммануїла Канта (IKBFU) є створення конкурентоспроможного людського капіталу на основі сучасних технологічних платформ для забезпечення соціально-економічного розвитку Калінінградської області.

Його Стратегічна мета є забезпечення людських ресурсів та технічної підтримки для інноваційного розвитку російського ексклава регіоні, який охоплює кластери, утворені в рамках особливих економічних зон Калінінградській області.

"Для досягнення стратегічної мети університету, необхідно вирішити ряд ключових проблем. Перш за все, це освіта і підготовка кадрів для інноваційних галузей економіки регіону, а також у зв'язку з вимогами європейського ринку праці, а також створення сприятливих умов для залучення кваліфікованих фахівців для Калінінградської області. По-друге, є необхідність термінової модернізації університетського інфраструктури з метою залучення молоді в наукових та науково-дослідної діяльності. По-третє, ми повинні володіти систематичному впливі на модернізацію професійної освіти в регіоні, а також шляхом впровадження інноваційних освітніх програм, які користуються попитом в рамках пріоритетних галузей регіональної економіки. І, нарешті, наша мета полягає в створенні навчальний і науковий центр з просування російської мови і російської мови професійних освітніх програм в країнах регіону Балтійського моря ".

Ректор Андрій Клемешев

Міжнародні програми

Балтійський федеральний університет імені Іммануїла Канта активно здійснює міжнародну діяльність у рамках численних наукових програм і проектів. IKBFU має більш ніж 100 партнерів вищих навчальних закладів у Європі та США, а також співпрацює з такими міжнародними асоціаціями як Європейської асоціації університетів, в регіоні Балтійського моря університетської мережі, Великої Хартії Університетів та інші.

Крім того, IKBFU бере участь у таких міжнародних програм, як:

Erasmus Mundus "Triple I" Європейський союз Центр Erasmus Mundus "Аврора" Просування сталого передового досвіду в області тестування та оцінки англійською мовою Розширена освітня програма трирівнева на основі компетентнісного підходу в галузі прикладних морських наук Жан Монне "Ініціатива і бар'єри в Віддзеркалення Формування європейських кордонів" Smart Educational Autonomy через керуючись вивчення мови

Розташування

Калінінград

Address
Immanuel Kant Baltic Federal University
Building of the Institute of Applied Mathematics and IT (Room 112)
14 A, Nevskogo STR.

236041 Калінінград, Калінінградська область, Росія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія