Higher School of Economics

Введення

Прочитайте офіційний опис

Higher School of Economics (Університет HSE ) послідовно входить до трійки вищих навчальних закладів Росії, яка відрізняється своїм міжнародним підходом до вищої освіти. Знаходячись у яскравому центрі Москви, з університетськими містечками в Санкт-Петербурзі, Нижньому Новгороді та Пермі, HSE пропонує видатних вчених на всіх рівнях і включає 20 магістерських програм з англійської мови.

Сучасна HSE була заснована в 1992 році провідними російськими економістами та державними реформаторами для сприяння економічним та соціальним змінам в Росії шляхом виховання нового покоління економістів та надихання нових ідей у ​​державному та приватному секторах. В останні десятиліття університет швидко перетворився з економічної школи у відомий дослідницький університет, в якому зараз проживають понад 35 000 студентів та 4 000 факультетів в університетських містечках у чотирьох найважливіших містах Росії. Університет може похвалитися кращими науковими факультетами та науково-дослідними центрами в економіці, менеджменті, соціології, державній політиці та інформатиці. HSE є домом для найсучасніших програм та факультетів в Росії, до яких входять перший у країні відділ досліджень міст. У 2014 році, спільно з провідною російською інтернет-компанією Яндекс, університет відкрив факультет комп'ютерних наук для навчання майбутніх поколінь програмістів та інженерів-програмістів.

Міжнародна З самого початку HSE була міжнародним університетом. В даний час вона налагоджує партнерські відносини з більш ніж 130 університетами та науково-дослідними організаціями у формі обмінів, програм з подвійним рівнем освіти та літніх шкіл. Факультет університету та дослідницькі операції стають дедалі більше міжнародними, і зараз його студенти представляють понад 60 різних країн.

Різноманітна HSE пропонує найбільшу кількість англомовних магістерських програм в Росії. Ці програми варіюються від державної політики до бізнесу до сфери досліджень, і всі підготовляють студентів, щоб стати лідерами у вибраних областях. Для залучення найкращих студентів стипендії та стипендії на основі заслуг надається кваліфікаційним кандидатам.

Наш факультет, дослідники та студенти представляють понад 50 країн і займаються підтримкою найвищих академічних стандартів. Наші нещодавно прийняті структурні реформи підтримують спрямовані HSE на міжнародні зусилля та наукові дослідження наших факультетів, дослідників та студентів.

Зараз динамічний університет з чотирма містечками, HSE є лідером у поєднанні російських традицій освіти з кращими міжнародними навчальними та дослідницькими практиками. HSE пропонує виняткові освітні програми від загальноосвітньої школи до аспірантів, з провідними відділами та дослідницькими центрами у багатьох міжнародних сферах.

Розташування

Москва

National Research University - Higher School of Economics

Address
Higher School of Economics Myasnitskaya 20
101000 Москва, Москва, Росія
Веб-сайт
Телефон
+7 495 771-32-32

Лондон

Address
Лондон, Англія, Великобританія

Кентербері

Address
Кентербері, Англія, Великобританія

Нижній Новгород

Address
Нижній Новгород, Нижегородська область, Росія

Санкт-Петербург

Address
Санкт-Петербург, Санкт-Петербург, Росія

Сеул

Address
26, Kyungheedae-ro, Dongdaemun-gu, Seoul
02447 Сеул, Сеул, Південна Корея

Програми