European University at St. Petersburg

Введення

Прочитайте офіційний опис

Заснована у 1994 році за активної підтримки міста Санкт-Петербурга, Європейський університет розпочав свою роботу в 1996 році як елітна школа-випускник соціальних та гуманітарних наук. З моменту свого заснування місія EUSP була спрямована на задоволення потреб російської соціальний розвиток шляхом навчання нового покоління вчителів та вчених у найкращих російських і західних традиціях. Європейський університет є одним з небагатьох недержавних університетів, які в повній мірі отримали кваліфікацію Міністерства освіти і науки, аби нагороджувати випускних ступенів. Протягом кількох 20 років EUSP отримала міжнародну репутацію за чудову стипендію свого факультету та підготовку кращих та найяскравіших аспірантів Росії на найвищому міжнародному рівні.

Як і найкращі приватні університети за межами Росії, незалежність EUSP є як інтелектуальною, так і політичною. Маючи значну частку викладачів зі ступенями з провідних західних установ та тісних зв'язків з Стенфордом, Мічиганом, Кембриджським університетом, Джорджтауном, Гарвардським університетом, Хельсинським університетом та Університетом Каліфорнії, Берклі, штат Мічиган, Енн Арбор; Кембриджський університет (Великобританія); Гельсінський університет (Фінляндія) та Європейський університетський інститут у Флоренції, EUSP має тверду відданість інтеграції російської стипендії зі стипендією в Європі та Америці. З інтелектуальною та соціальною точки зору історична відстань Росії від Заходу - це принципово важлива позиція, яка сприяє мобільності та заохочує випускників продовжувати свою кар'єру вчителів і наукових кадрів вдома. Для неросійських студентів міжнародна магістр російських студій є єдиною постійною програмою на вищому рівні в Росії, яка пропонує ступені соціології, політології та культурології студенти з Північної Америки, Європи та Азії.

Університет є важливим фактором інновацій та змін в інших напрямках. Як визнав сама російська влада, її демократична система управління є моделлю для інших російських інститутів, що прагнуть до міжнародного визнання. EUSP є ініціатором фінансування приватного благодійного фонду, який став стандартом в інших університетах та установах культури. Незважаючи на те, що він повністю незалежний від державного контролю, в університеті часто знаходяться важливі державні діячі, а також російські та міжнародні вчені для семінарів та лекцій з питань соціальної важливості. Факультети та співробітники EUSP також регулярно запрошуються як експертні консультанти Громадської палати РФ, Міністерства економічного розвитку та Міністерства освіти і науки.

Університет також активно співпрацює з Петербурзьким міжнародним економічним форумом, Петербурзьким форумом діалогу та Красноярським економічним форумом. Частково з цієї причини, частково тому, що наші випускники є одними з кращих у Росії, багато хто не тільки займають посади в провідних університетах, але й займають ключові посади у державних та неурядових організаціях, а також провідні російські та міжнародні компанії. Більше сорока відсотків тих, хто закінчив нашу основну освітню програму, успішно захистив свої дисертації.

Місія університету полягає у задоволенні суспільних потреб у підвищенні та розширенні професійної кваліфікації фахівців та у розвитку їх творчого та наукового потенціалу на основі досягнень російського та міжнародного досвіду та співпраці.

Завдяки своєму престижному професіоналізму та унікальному науковому потенціалу, EUSP набула репутації однієї з найбільш динамічних та сучасних навчальних закладів країни.

П'ять важливих моментів про European University at St. Petersburg

  1. EUSP має більшу незалежність від російської державної бюрократії, ніж більшість інших російських університетів. Ця незалежність важлива як з інтелектуальних, так і з політичних причин. Університети в Росії традиційно перебували під контролем уряду, в міру питань змісту навчання та досліджень, політичної ідеології та управління.
  2. У EUSP висока частка викладачів має ступені від видатних західних університетів. В університеті працюють росіяни з аспірантами з таких визнаних шкіл, як Каліфорнійський університет, Берклі; Мічиганський університет, Енн Арбор; Кембриджський університет (Великобританія); Гельсінський університет (Фінляндія), а
  3. EUSP має зобов'язання щодо інтеграції російської стипендії зі стипендією в Європі та Америці. На тлі постійної ізоляції російської науки від Заходу це фундаментально важлива позиція.
  4. EUSP заохочує мобільність, але протистоїть "витісненню" мозків. Замість того, щоб сприяти відходу аспірантів на Захід, EUSP запрошує західних студентів приїхати та навчатися в Росії. Міжнародна магістра російських студій - це ТІЛЬКИ постійна програма на вищому рівні в Росії, яка пропонує ступені соціології, політології та культурології студенти з Північної Америки, Європи та Азії (близько 50 студентів щорічно). І міжнародні, і російські студенти користуються перевагами навчання в дійсно міжнародній обстановці.
  5. EUSP є вирішальним фактором інновацій та змін, впровадження та поширення нових стандартів та практик у російській освітній системі.

Освітні програми EUSP користуються популярністю не тільки серед талановитих випускників російських університетів, які зараз користуються п'ятдесяти чотирма регіонами Росії, а також серед випускників іноземних університетів (переважно в Західній Європі та Північній Америці). Для цих студентів EUSP пропонує спеціальні міжнародні програми, які повністю викладаються англійською мовою.

У викладацькому факультеті EUSP працюють відомі вчені, які досягли значних результатів та визнання у своїх сферах. Багато хто з них отримали аспірантури з кращих університетів Європи та США, а також мають досвід викладання в зарубіжних університетах.

Наші професори є постійними членами Міжнародної асоціації гуманітарних наук

Щороку ЄУПС проводить міждисциплінарну конференцію «Виставка наукових досягнень в галузі академічної діяльності» - центральне захід в академічному житті університету, що вже стало платформою, яка об'єднує дослідників з різних відділів EUSP та надає можливість нашим колегам ознайомитись з нашими дослідженнями. досягнення.

Випускники EUSP працюють у престижних академічних і науково-дослідних інститутах та займають ключові посади у державних та неурядових організаціях, а також провідні російські та міжнародні компанії. Більше сорока відсотків тих, хто закінчив основну освітню програму, успішно захистили свої дисертації.

Оскільки EUSP заснував свою роботу на принципі поєднання навчання з найсучаснішими дослідженнями, це перший російський університет, який повторив успіхи таких університетів, як Гарвард та У. К. Берклі. Модель дослідницького університету відображається не тільки в стратегічному плані та повсякденній практиці ЄСПС, але також в її організаційній структурі. Університет складається з п'яти кафедр та одинадцяти дослідницьких центрів. Значна частина їх роботи передбачає застосування міждисциплінарних досліджень.

EUSP надає експертизу під час підготовки та реалізації ключових реформ, необхідних для розвитку країни. Зокрема, співробітники університету регулярно запрошуються як консультанти-експерти з Громадської палати РФ, Міністерства економічного розвитку та Міністерства освіти і науки. EUSP активно співпрацює з Петербурзьким міжнародним економічним форумом, Петербурзьким форумом діалогу та Красноярським економічним форумом.

Розташування

Санкт-Петербург

Address
Independent not-for-profit educational organization of higher education “European University at St. Petersburg”
6/1A Gagarinskaya st.,
St. Petersburg 191187
Russia

Санкт-Петербург, Санкт-Петербург, Росія