Derzhavin Institute

Введення

Прочитайте офіційний опис

Російська мова завжди була одним з найпоширеніших мов, не тільки в Росії, але і у всьому світі. Відповідно до недавнього дослідження, більше 500 мільйонів чоловік говорять російською, що робить його третім за поширеним мовою в світі після китайського (понад 1 млрд. мовців) та англійською мовами (750000000). Це один з офіційних або робочих мов у багатьох міжнародних організацій (наприклад ООН, ЮНЕСКО, МАГАТЕ, ВООЗ і т.д.).

Все більше і більше студентів вивчати російську мову в якості другої іноземної мови. Багато економістів, менеджерів, юристів, художників і тих, хто бере участь у різних міжнародних проектах і мають міжнародні контакти зацікавлені в російської мови, російської культури, і самої Росії. Хоча число спеціалізованих курсів російської мови та російськомовних шкіл постійно зростає в усьому світі, це найпопулярніший вивчати російську мову в Росії.

Загальновизнано, що кращий спосіб освоїти мову, щоб відвідати країну, де говориться як першої мови. Таким чином вивчення російської мови в Росії, без сумніву, краще рішення. З безперервного зв'язку з російськими носіями мови з широкого кола питань, ви дізнаєтеся, російська мова в Росії в простий і природний спосіб.

В даний час, є багато шкіл російської мови для іноземців не тільки в Росії, але і в колишніх радянських республіках (наприклад, Білорусі, України, Казахстані). Однак, це тільки на курсах російської мови в Росії, що ви можете дізнатися реальну мову шляхом повного занурення.

Так російську мову в Росії є кращим вибором!

Розташування

Санкт-Петербург

Address
Derzhavin Institute
Troitskij 6.,

190005 Санкт-Петербург, Санкт-Петербург, Росія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: