University of Johannesburg

Введення

Прочитайте офіційний опис

Яскравий, мультикультурний і динамічними, Університет Йоганнесбурга (UJ) розділяє темп і енергію космополітичний Йоганнесбург, місто, чиє ім'я він носить. Сайт Південно-Африканська, університет є живим до своїх африканських коренів, і добре підготовлений до своєї ролі в актуалізації потенціалу, що вища освіта має місце для розвитку континенту.

Феноменальний успіх університету є той, який здивував критиків і завоював довіру. Будучи інститут, який пишається тим, що її доступною досконалості, тільки після 11 років UJ зарекомендувала себе як інститут глобального домінування й світового класу зростання.

За перші п'ять років існування, UJ подвоїла свою акредитовану наукової продукції та збільшила кількість видатних південноафриканських досліджень кафедр з нуля до семи. Це чудове досягнення було досягнуто задовго до цільового показника, встановленого на 2015 рік. Дослідження результат 2010 був результат бажання ˙uj, в ході початкового періоду, встановити сивий, як ретельно вивчити орієнтованих університету.

UJ є першим і єдиним Африканська університет прийнятий у шанованій консорціуму 28 наукоємних університетів у світі, Universitas 21 - важливо схвалення зростаючого міжнародного рівня з Ягеллонського.

UJ має світового класу, всесвітньо визнані наукові програми, засновані на навчальних планах, поінформованим новітні розробки в обох студентів та післядипломної освіти. Програми ˙uj, в межах своїх дев'яти факультетів, призначені для підготовки студентів до світу праці та глобального громадянства. Університет має чотири кампусу, а саме Окленд Парк Бантінг дорожнього Campus; Campus Окленд Парк Kingsway; Campus Doornfontein; і Campus Соуето.

Грунтуючись на виборі помаранчевої килимовій доріжці студентів-першокурсників ˙uj-х - ті, з APS рейтинг рівний і більше, ніж 40 пунктів - флагман програми включають в себе: Бухгалтерський облік; Електричні та електронні / механічні / Будівництво / гірничого машинобудування; Бакалавр / BA право / BCom право; Математика / Прикладна математика; IT / комп'ютерні науки; Фізіологія людини; Скла; Фінанси; Психологія; і педагогічну освіту.

Для того, щоб викладацької, наукової та інноваційної діяльності, ˙uj в реальності, UJ має, за останні вісім років, інвестувала понад R2 млрд в модернізацію та розширення житлових і навчальних об'єктів на всіх кампусах і в створенні безпечного і безпеки, світового класу навчання і досліджень навколишнього середовища для співробітників, так і студентів.

UJ також представила портативні пристрої (таблетки або ноутбук) в перших літніх класів в 2014 році, в спробі пов'язати ці молоді уми з миром електронної знаючи, що вони ростуть в, і перетворити їх здатність внести вклад і конкурувати.

Шанс випускник Ягеллонського в даний час складає 83,4%, а в цілому річне вироблення випускник перевищує 11400 студентів. Перший рік програма університету Досвід (FYE), ініціатива пропонує академічну підкріплення навичок з акцентом на студентів наставництва однокурсників, є одним з опорних програм, які допомагають полегшити перехід від школи до університету. Майже 1300 студентів викладачі, вибрані з рівня третього курсу і вище, виступати в якості інтерфейсу між студентами і викладачами. UJ також представив академічних радників в університетських резиденціях та затверджені поза кампуса житлових приміщень. В рамках програми академічних знань ˙uj, в 250 студентських радники служать 2000 студентів-першокурсників у 25 житлових будинків.

Примітно також, що UJ, з більш ніж 49 500 студентів; 2300 іноземних студентів; 6700 аспірантів і відомий академічний персонал, ця установа з чудовим вчений ступінь. UJ є домом для 133 номінальних дослідників, шість з яких є рейтингом, і має сім кафедр Національного дослідницького фонду. Крім того, вона виробляє найбільшу кількість чорних бухгалтерів всіх акредитованих житлових університетів у країні.

У той час як UJ переслідує глобальну досконалість і престиж, університет припускає бути національному реагувати таким чином, що тільки UJ може. У зв'язку з цим, серед шести провідних університетів в Південній Африці, тільки UJ успішно забезпечував доступ до майже 2000 студентів-першокурсників, які приїжджають з найбідніших громад, надаючи їм, в разі необхідності, з верхнього до фінансування NSFAS, стипендій та двох здорових страв у день ,

У найближчі десять років UJ встановив шість стратегічних цілей, а саме:

Global Перевага в області наукових досліджень і інновацій.
Global перевазі в викладанні і навчанні.
Міжнародний Fit профіль для глобального домінування й статурі.
Видатний Student Experience.
Active Global Management репутацію, і
Установа і люди, придатний для глобального домінування й статурі.

Зір

Міжнародний університет вибору, якір в Африці, динамічно формує майбутнє.

Місія

Натхнення свою спільноту, щоб перетворити і служити людству на основі інновацій та спільного прагнення до знань.

цінності

ВООБРАЖЕНИЕ РОЗМОВА ВІДНОВЛЕННЯ етичний FOUNDATION

формування майбутнього

Мислення незалежно один від одного
Розробка космополітичної ідентичності
Виставлення амбіції і драйв
Ухвалення підприємницьких підходів

Вчимося разом з нашого різноманітності

Примудряється рішення колективно

Взаємодія за значенням один з одним
Показано взаємна повага
ведучий consultatively

Розвиток стійко через творчий внесок

Інтроспекцією для продовження

Нововведення для загального блага
Створення позитивних змін
Скориставшись пропускаються можливостей

Цінуючи академічна свобода

Шуканий баланс в гонитві за знаннями

Стикаються з проблемами з мужністю і завоювавши довіру
Діючи відповідально бути справедливим, послідовним і прозорим
Участь в наданні допомоги і спільноті (Ubuntu) *
  • Ubuntu є здатність висловлювати співчуття, справедливість, взаємність, гідність, гармонію і людство в інтересах побудови, підтримки та зміцнення спільноти. Ubuntu говорить з нашої взаємопов'язаність, нашої спільної людяності і відповідальності кожного, яка тече з нашого з'єднання.

Розташування

Йоганнесбург

Address
University of Johannesburg
PO Box 524

2006 Йоганнесбург, Гаутенг, Південно-Африканська Республіка

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

MA