East London University

Введення

Прочитайте офіційний опис

банер

Про East London University

Заснована в 1998 році, Східний Лондонський університет є одним з провідних приватних університетів країни.

S1-га кампусі університету, в декількох кілометрах на південь від міста Іст-Лондон, є домом для більш ніж 2300 студентів родом з усіх регіонів Південної Африки і 27 інших країнах.

Незалежно від того, що вони вчаться, студенти університету Іст-Лондон встати на особистий освітній шлях, який допомагає їм фі-й і слідувати їх індивідуальної мети.

Місія і мета

Іст-Лондон Університет надає доступ до більш високим можливостям отримання освіти, які дозволяють студентам розвивати знання і навички, необхідні для досягнення своїх професійних цілей, підвищення ефективності своїх організацій, а також забезпечити керівництво і обслуговування своїх громад.

Мета

  • Для полегшення пізнавальну і ефективного навчання студентів-знання, навички та цінності, а також сприяти використанню цих знань в роботі студента.
  • Для розвитку компетентності в спілкуванні, критичного мислення, спільної роботи і використання інформації, а також прихильність до безперервного навчання для підвищення можливостей учнів на успіх в кар'єрі.
  • Для того, щоб забезпечити навчання, що ліквідує розрив між теорією і практикою через професорсько-викладацького складу, які привносять в їхньому класі не тільки передову академічну підготовку, а й навички, які приходять від поточної практики їх професії.
  • Для того, щоб використовувати технологію для створення ефективних методів і способів навчання, які розширюють доступ до навчальних ресурсів та розширювати співробітництво і комунікацію для поліпшення навчання студентів.
  • Для оцінки знань учнів і використовувати дані оцінки для поліпшення викладання / системи, навчальний план, навчання, навчальні матеріали, консультації та послуги навчання студентів.
  • Буде організовано як приватна установа з метою сприяння дух інновацій, який спеціалізується на наданні академічного якість, обслуговування, досконалість і зручність робочого студента.
  • Для генерації фінансових ресурсів фі, необхідні для підтримки місії університету.

Розташування

Східний Лондон

Address
14 Stewart Drive
Berea

5241 Східний Лондон, Східний мис, Південно-Африканська Республіка