University of Puerto Rico - Río Piedras

Введення

Прочитайте офіційний опис

Бачення та місія

Наше бачення полягає в тому, щоб запропонувати технічні послуги передового досвіду для університетської спільноти нашого університету, щоб гарантувати найкраще використання технологічних ресурсів.


У ДТАА ми віримо в:

  • Надання університетської спільноти платформою технологічних послуг для підтримки академічного, адміністративного та студентського секторів.
  • Орієнтуйте користувача на різноманітні зміни в технології та їх застосування в різних робочих областях в кампусі Ріо П'єдрас.
  • Розкрийте процеси технічної підтримки та запропонуйте допомогу користувачеві для вирішення проблем, пов'язаних із технологічним обладнанням, пов'язаним із повсякденними функціями, що виконуються університетською спільнотою.group of graduates throwing academic hatsPoodar Chu / Unsplash

історія

1900 р. - "Ізолярна нормальна школа" заснована в муніципалітеті Фахардо, на схід від острова Пуерто Ріко, для підготовки вчителів для громадської системи навчання. У програмі було лише 20 студентів та факультет 5 професорів.

1902 - Ізолярна нормальна школа переїжджає до ферми "La Convalecencia" в Ріо П'єдрас, з огляду на близькість столиці Сан-Хуана на північ від острова та доступність цього району.

1903 р. - Закон від 12 березня 1903 р. Створює Університет Пуерто-Ріко. Він починає працювати на фермі на околиці Ріо П'єдра, з участю 273 студентів. Включає Ізолярну нормальну школу.

1908 рік - Закон Моррілла-Нельсона поширюється на Пуерто-Ріко, перетворюючи університет на "Земельний грант коледж", який надає федеральним землям установи шкіл сільського господарства, науки та техніки.

1910 рік - створено коледж ліберальних мистецтв.

1913 р. - створено кафедри фармації та права.

1918 - Вища школа (UHS) заснована для надання клінічного досвіду та нагляду за стажуваннями для вчителів-постулантів, викладачів допоміжного персоналу та інших фахівців.

1923 рік - Університетський закон 1923 року, реорганізує університет самостійно в адміністративному відношенні з Департаменту індивідуальної інструкції; засновує Правління піклувальників як голова правління та створює посаду ректора як головного офіцера. У 1924 році був призначений перший ректор. Зараховано 1500 студентів.

1924 - Адміністративна структура та особистість Університету Пуерто-Ріко повністю незалежна від Департаменту громадської інструкції.

1925 рік - законодавчий орган затверджує Закон 50, який надає освітню автономію УНР, і це призводить до повної реструктуризації та початку періоду стрімкого зростання.

1926 - засновано коледж комерційної адміністрації та школа тропічної медицини.

1927 рік - розпочата перша програма випускників: магістр мистецтв латиноамериканських досліджень.

1928 рік - ураган Сан Феліпе потрапив в острів Пуерто-Ріко і завдав серйозної шкоди для сайту Río Piedras. Співробітники та факультети провели реконструкцію; викладацьку роботу довелося призупинити більше місяця.

1935 рік - Конгрес Сполучених Штатів поширив Пуерто-Ріко переваги Закону Бангхед-Джонс, який надавав кошти на дослідження та будівництво більшої кількості будівель.

1936 -1939 - Основні історичні структури чотирикутника побудовані в Ріо П'єдра, в стилі Іспанського Відродження, включаючи символічні будівлі, такі як Ла Торре та Театр Університету.

1938 рік - Аугусто Родрігес складається з музики і Франсіско Арвіві, текстові пісні Альма Матер, гімну університету.

1939 - "Carrillón" встановлений, механізм, який звучить дзвони у вежі в Río Piedras Campus.

1942 рік - Закон № 135 від 7 травня 1942 р. Про реформу університету створює Вищою радою освіти як керівництво установи та регулятора системи вищої освіти в Пуерто-Рико.

1943 - Модель загальної освіти імплантується з модальності основних курсів.

1946 рік - Університет отримує акредитацію вперше від Асоціації коледжів і шкіл Середнього штату.

1950 - курси починаються в Медичній школі.

1966 - Закон № 1 від 1966 р. Реструктурує університет. Це перетворює його на систему трьох університетських містечків - річки Пьедрас, Mayagüez та медичні науки, а також адміністрацію обласних шкіл для груп, котрі можуть бути створені в майбутньому під керівництвом Президента. Створює Університетську раду з представництвом регіональних шкіл та коледжів та змінює назву ради директорів у Раді вищої освіти.

1979 - Він почав транслювати радіостанцію WRTU-FM в кампусі Ріо П'єдрас.

1993 р. - Закон № 6 від 6 червня 1993 р. Розділяє функції Ради вищої освіти, поклавши функції уряду університету на новостворену Опікунську раду.

1998 р. - Закон № 186 від 7 серпня 1998 р. Передбачає автономію регіональних коледжів, як поступово забезпечує Попечительська комісія, що веде до створення університетської системи одинадцяти автономних підрозділів.

2003 рік - УПР святкує свою 100-річну службу Пуерто-Рико та світу.

2006 рік - Рада піклувальників затверджує десять на десятиріччя, Порядок денний для планування на 2006-2016 роки.

2015 рік - Секретаріат відзначає свій 100-річний ювілей105942_pexels-photo-708440.jpegОлена Лопес / Пексельс

Розташування

Сан-Хуан

Address
14 Ave. Universidad Ste. 1401
00925-2534 Сан-Хуан, Сан-Хуан, Пуерто-Ріко (США)

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія