Universidad Ana G. Méndez - Recinto de Cupey

Введення

Прочитайте офіційний опис

Доктор Анхель А. Толедо Лопес закінчив ступінь доктора політичних наук в Пенсильванському державному університеті з концентрацією в американській політиці, методології досліджень та порівняльній політиці. Він відвідував Інститут дослідницьких досліджень Мічиганського університету Ен-Арбор та був першочерговим дослідником другої хвилі дослідження світових цінностей, проведеної в цьому університеті. У 2006 році, закінчивши докторський ступінь, доктор Толедо закінчив доктора юридичних наук з юридичної школи університету Пуерто-Рико. Він працював штатним факультетом в Універсідаді дель-Есте в Кароліні та юристом, який перебуває у справі, поки не переїхав до штату Меріленд у США. Він був академічним директором Кампус Капітальної Області університетської системи Ана Г. Мендеса, де використовуються інноваційні стратегії викладання для втілення в життя університетської моделі поглинання подвійної мови® на рівні університету. Будучи штатним академічним та викладачем соціальних наук, він закінчив ступінь магістра з навчальних програм та викладання зі спеціальністю двомовна освіта та випускник з викладання англійської мови як другої мови.

У січні 2017 року він повернувся на рідний острів Пуерто-Рико, де його призначили віце-канцлером з навчальних питань в університеті Ана Г. Мендес, Кароліна Кампус, раніше відомий як Універсідад дель Есте. Згодом президент Хосе Ф. Мендес Мендес призначив його віце-канцлером університету Ана Г. Мендес, Кюпі Кампус, а 1 вересня 2019 року був призначений тимчасовим ректором цього місця проведення. Його академічний досвід був зосереджений на викладанні соціальних наук, статистиці та кримінальному судочинстві, а також на підготовці викладачів з питань, пов’язаних з навчальними процесами та технікою у вищій школі. Його останні публікації та наукові інтереси охоплюють широкий спектр тем, які включають політичну психологію, сприйняття та поведінку суб’єктів судової системи, методологію дослідження та набуття мовних навичок серед дорослих.

місія

Університет Ана Дж. Мендес, Campe Campu - приватний некомерційний вищий навчальний заклад, який поклав справжнє зобов'язання на економічний та соціальний розвиток Пуерто-Рико. Її місією є надання різноманітній студентській сукупності можливостей придбати особисті та професійні навички через освіту, наукові дослідження та громадські послуги, щоб вони стали агентами змін, навчаються впродовж життя та відповідальними співробітниками. з глобалізацією та глобальною стійкістю.

Віс я нг

Університет Ана Дж. Мендес, кампус Cupey буде визнаний провідним вищим навчальним закладом у всьому світі за: відкритість до інклюзії; якість його пропозицій та інновацій у створенні програм; досконалість та інноваційність у навчальних та навчальних процесах; освітні ініціативи, які надають студентам можливості для соціальної та економічної мобільності; видатні дослідження, які сприяють економічному та соціальному розвитку та відповідають потребам світової спільноти; використання передових технологій для збагачення процесів навчання, адміністративного та студентського обслуговування; а також телекомунікації та дистанційне навчання; і відданість громаді задля сприяння стійкій та конкурентоспроможної економіці, яка сприяє трансформаційним соціальним змінам.128479_pexels-photo-1438072.jpeg Буро тисячоліття / Пікселі

Коротка історія

1969: Він був створений як вторинний кампус колишнього молодшого коледжу Пуерто-Рико.

1980: Він отримав автономію під назвою Столичний університетський коледж (CUM) та переглянув свою місію, надаючи пріоритет екологічним питанням як галузі інституційної спеціалізації.

1982 рік: в Джаюї був створений перший університетський центр.

1985: Отримано дозвіл від Ради з питань вищої освіти та Середньої Державної асоціації на зміну назви до Столичного університету (UMET).

1988 р.: Були запропоновані перші магістерські програми з питань освіти та ділового адміністрування.

1990: створена Школа професійних технічних сертифікатів, Школа професійних досліджень (Програма ЗАРАЗ) і розпочаті програми дистанційної освіти та інтерактивного телебачення (ІТС) для нетрадиційного населення та дорослих.

1995; Національний науковий фонд (NSF) за своїм абревіатурою англійською мовою визнав UMET серед шести інших установ у США та єдиного в Пуерто-Ріо, як Зразковий інститут передового досвіду в галузі науки.

1998 рік: створений другий університетський центр в Агуаділлі.

2002: Отримано акредитацію від Асоціації Середніх Штатів та створено третій університетський центр в Баямоні.

2003 рік: їх пропозиції були поширені за межами Пуерто-Рико, створивши Центр в Орландо, штат Флорида (метро Orlando Campus).

2004: у Південній Флориді (Південна Флорида Кампус) створено Центр.

2005: запропоновано перший докторський ступінь з освіти (EdD)

2006: Запропоновано доктор філософських наук із просторовістю викладання (PhD), унікальною в Пуерто-Рико.

2008 р. В Комеріо був розроблений університетський регіональний професійний проект (PROU)

2016 рік: UMET отримує свій третій патент (US9505618B2) «Синтез та характеристика свинцевого селеніду, обмеженого бензоатним лігандом» та першого доктора Мікетта Сантьяго. Цей патент захищає спосіб одержання селеніду свинцю з ароматичним лігандом. Свинцевий селенід - напівпровідник n-типу, який використовується в різних областях застосування: від інфрачервоних датчиків до побудови сонячних батарей. Протокол підготовки та синтезу для цього виду матеріалів був розроблений в Лабораторії матеріалознавства Столичного університету.

2018 рік: студентський розділ Американського хімічного товариства в університеті Метрополітани отримав «Похвальну нагороду» за свою діяльність, проведену протягом 2017-2018 навчального року разом зі своїм наставником професором Нельсоном Моралесом, визнання буде здійснено у 257-му АКС Національна зустріч 2019, Орландо, штат Флорида. UMET домагається четвертого затвердженого USPTO патенту доктора Міткел Б. Сантьяго "Свинцевий селенід із кришкою бензоатним лігандом"

2019: Колегія післявузівських навчальних закладів (раніше відома як Рада з вищої освіти) офіційно затвердила зміну назви наших закладів на Університет Ана Г. Мендес (UAGM). У нашому випадку він буде відомий як Університет Ана Г. Мендес, Cupey Campus.

Розташування

Сан-Хуан

Address
1399 Ave. Ana G Méndez
Сан-Хуан, Сан-Хуан, Пуерто-Ріко (США)