Universidad Ana G. Méndez – Recinto de Online

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет Ана Г. Мендес, Інтернет-кампус робить вищу освіту доступною для місцевої та міжнародної спільноти з найвищими стандартами якості. Для досягнення цієї мети ми використовували інноваційні технології, щоб запропонувати студенту спритний та ефективний сервіс. Ми створюємо академічні програми та курси безперервної освіти, які відповідають навчальній моделі та навчальному дизайну, який прагне сприяти цілісному формуванню студента.

На сучасному ринку використання комп’ютера та використання Інтернету є чинниками, які все більше сприяють дистанційній освіті. У Інтернет-кампусі UAGM ви можете підготувати себе найкращими інструментами для успішної конкуренції у світовому світі праці. Наші курси розраховані на професіоналів, які через свій робочий маршрут та багаторічні зобов’язання не можуть відвідувати традиційну програму; Але вони хочуть закінчити навчання або прагнути здобути вищу наукову ступінь.

вид

Інтернет-кампус Ана Г. Мендес буде визнаний місцевою та міжнародною спільнотою як головний дистанційний університет Пуерто-Рики. Він буде виділятися найвищими стандартами якості та академічної досконалості. Наш заклад сприятиме економічному та соціальному розвитку Пуерто-Рико. UAGM також буде визнана за освітні послуги для латиноамериканських громад у США та країнах Латинської Америки.

місія

Інтернет-університетський університет імені Ана Г. Мендеса - це заклад дистанційної освіти, який пропонує альтернативу традиційній університетській освіті за допомогою нових технологій. Це оприлюднює всеосяжну філософію вдячності та поваги до різноманітності. Пропонує та надає сертифікати про бакалаврські, випускні та безперервні освіти; усі вони спрямовані на сприяння інтегральному формуванню місцевої та міжнародної спільноти.

Інституційні цілі

 • Сприяти онлайн-академічним програмам для компетенцій, адаптованих до місцевого та міжнародного попиту на ринку.
 • Урізноманітнити академічну пропозицію, розробивши двомовні програми для рівня бакалаврату та аспірантури.
 • Забезпечити можливості безперервної освіти у нетрадиційному освітньому середовищі для розвитку професіонала та громади загалом.
 • Сприяти оточенню, яке дозволяє вчителям та асоційованим можливостям для зростання, постійного професійного розвитку та участі в інституційних процесах.
 • Забезпечити необхідні інструменти для того, щоб студенти наполегливо досягали поставлених цілей та здобули науковий ступінь, до якого вони прагнуть.
 • Створити складову академічної та інституційної оцінки для розробки плану постійного вдосконалення стандартів якості інституційних процесів.
 • Посилюйте онлайн-програму обслуговування студентів, гарантуючи підтримку та реагування приблизно за 24–48 годин.
 • Пропагувати інституційні цінності в академічних, студентських та адміністративних ініціативах та процесах.
 • Сприяти програмам та проектам громад, які сприяють покращенню якості життя населення, яке ми обслуговуємо.
 • Максимально використовувати технологічну інфраструктуру, пов’язану з пропозицією онлайн-курсів та наданням послуг студентів.
 • Визначте нові технології для оновлення ефективних та інноваційних процесів та послуг.

shutterstock_703648972

цінності

На Інтернет-кампусі Ана Г. Мендес цінності є основою поведінки, яку повинні проявляти наші співробітники. Цінність, яку ми встановили, ґрунтується на характері нашого закладу, меті, для якої він був створений, та його прогнозі на майбутнє.

Наступні цінності надихають ставлення та дії, необхідні для досягнення наших цілей та завдань:

Досконалість

Надихайте досконалість у навчанні, дослідженні та обслуговуванні.

інновація

Сприяти інноваціям у послугах, процесах та використанні технологій.

Повага

Поважаю різноманітність і я ціную включення.

Свобода

Сприяти свободі вираження поглядів.

Справедливість

Дійте з власним капіталом, щоб оцінювати неупереджено та з використанням розуму.

зв'язок

Підтримуйте ефективну, спільну та щиру комунікацію та сприяйте обміну інформацією та ідеями позитивно та продуктивно.

Цілісність

Дійте з чесністю та взаємоповагою.

Соціальна відповідальність

Сприяти соціальній відповідальності, щоб сприяти покращенню якості життя суспільства.

Про університет Ана Г. Мендес

Інтернет-кампус університету Ана Г. Мендеса (UAGM) є одним з чотирьох майданчиків університету Ана Г. Мендеса в Пуерто-Рико і є першим повністю пуерто-риканським університетом в Інтернеті. УАГМ визнається як трансформуюча організація в галузі освіти та піонером інтеграції технологічних ресурсів у навчально-виховний процес.

UAGM - це неприбуткова установа, до складу якої входять:

 • Чотири (4) університетські містечки.
 • 13 університетських центрів, розташованих в різних частинах острова.
 • Три (3) університетські центри штату Флорида: метро Орландо Кампус, кампус Бей Тампа та кампус Південної Флориди; один в штаті Меріленд, кампус столиці та район кампусу Даллас у Техасі.

Розташування

Сан-Хуан

Address
1399 Ave. Ana G Méndez
Сан-Хуан, Сан-Хуан, Пуерто-Ріко (США)

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: