Прочитайте офіційний опис

Лісабонський університет - ULisboa

Університет Лісабона (ULisboa) заснована в липні 2013 року був результатом процесу злиття між колишнім технічного університету Лісабона (УТЛ) і Університету Лісабона (UL). ULisboa розширює розриви обох організацій, визнаних наукових і культурних традицій.

Як привілейованого простору науки і знань, ULisboa сьогодні, один з найважливіших інститутів вищої освіти в Європі та один з провідних університету в країні.

Університет Лісабона, грає важливу роль в створенні знань і інновацій, в розвитку економіки, і навчання лідерів 21-го століття. Різноманітність компетенцій є конкурентною перевагою ULisboa в порівнянні з традиційними університетами.

ULisboa складається з 18 шкіл і Faculties- шкіл, які складають ULisboa є найбільшим і найстарішим в Португалії і всі вони мають великі і активні міжнародні мережі. ULisboa пропонує в цілому 462 програм (для студентів, інтегрованого магістра, магістра і ступінь доктора), з яких 243 є магістратура and118 є Докторські ступеня. Він запишеться близько 50 тисяч студентів щороку.

Студент потік ЄС обмін (прихід і відхід) з ULisboa під / програмі SOCRATES ERASMUS склав майже 1700 студентів.

ШКОЛА сільського та лісового господарства - ISA

Вищий інститут де Agronomia (ISA), Коледж сільського та лісового господарства ULisboa, є найбільшим і найбільш кваліфікованих школа аспірантів і аспірантів ступенів в сільськогосподарських наук, в Португалії, і його ноу-хау визнається на національному та міжнародному рівнях. Вона включає в себе вищі національні професорів і дослідників з ключових питань лісового господарства Середземномор'я.

З більш ніж 160-річний досвід роботи, було регулювати своє вчення як до технологічної еволюції і реальність країни, орієнтуючись як за якістю та модернізації.

ISA розташований в самому центрі Лісабона, Tapada та Ajuda - екологічної та ботанічного парку з 100 га, визнаної інтересу і дивовижним краєвидом.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • Portuguese (Portugal)

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

University of Lisbon

MEDfOR є міжнародною магістерською програмою в галузі лісового господарства. Він пропонується Консорціумом з 7 університетів, розташованих у Середземноморському басейні. ... [+]

ОГЛЯД

MEDfOR є дворічною міжнародною магістерською програмою світового класу в галузі лісового господарства та сталості, впровадженої у 2012 році.

Це єдина програма в Європі, яка одночасно вирішує економічні, екологічні та соціальні проблеми сталого управління лісовим господарством та природними ресурсами Середземномор'я.

MEDfOR також займається конкретними темами в галузі лісового господарства, з особливим акцентом на середземноморську область, таку як:... [-]

Португалія Лісабон Італія Вітербо Падуя Іспанія Ллейда Паленсія Туреччина Трабзон Порто  + 7 Більше
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
MEDfOR | Mediterranean Forestry and Natural Resources Management
Address
Tapada da Ajuda 1349-017, Lisboa Portugal
1349-017 Лісабон, Лісабон, Португалія
Веб-сайт
Телефон
+351 21 365 33 09