Прочитайте офіційний опис

Навіщо вивчати право в католицькому Порто?

Створена в 1978 році, ступінь з права була першою в Порто. Поступово вона набула національного та міжнародного авторитету не тільки своїми викладачами та студентами, але й своїми ініціативами та чудовими можливостями.

Сьогодні ступінь юридичної освіти пропонує широкосмугове навчання і дозволяє студентам вибирати різні шляхи кар'єри.

У той же час, створення різних варіантів наприкінці курсу спрямовує студента до різних спеціалізованих галузей юридичної науки. Курс спонукає студента до навчання, мислення, створення справжньої юридичної свідомості, а не тільки до технічних інтерпретаторів, обмежених жорсткими знаннями закону.

Метою юридичного факультету католицького Порту є, по суті, об'єднання фундаментальної теорії з практичним застосуванням закону.
• Традиція та сучасність - вірна своїй традиції строгості та досконалості, юридичний факультет Католицького Порту наполегливо прагне до інновацій та сучасності.
• Вчителі - вже більше тридцяти років ми сформували міцну групу вчителів, які навчаються на міжнародному рівні в престижних університетах Європи та Північної Америки.
• Поперечна освіта - скориставшись тим, що ми знаходимося на кампусі з іншими Школами, ми можемо гарантувати нашим студентам поперечне освіту (включаючи психологію, менеджмент, економіку, маркетинг, політологію та біоетику). Крім того, ми працюємо над розвитком навичок колективної роботи, вільним володінням іноземними мовами, використанням інформаційних технологій, розвитком комунікативних навичок, креативністю, здатністю вирішувати нові проблеми, критичним мисленням, переговорами та лідерством, серед інших м'яких навичок . Студенти Католицької юридичної школи «Порто» не лише набувають високого рівня технічної освіти, але й навчаються бути вільними, відповідальними та автономними особами.
• Міжнародний досвід - як частина ставлення «виховання адвокатів по всьому світу», ми надаємо привілей та рішуче заохочуємо міжнародну мобільність серед студентів.
• Практичні підходи - з нашим зобов'язанням об'єднати теорію та практику, ми маємо практикуючих юристів для викладання практичних питань та семінарів.

інтернаціоналізація

Правова школа Католицького Порту - інститут національної та міжнародної слави.


Метою юридичного факультету є створення школи, відкритої для змін, яка постійно прагне допомогти своїм студентам досягти своїх кар'єрних цілей і прагне забезпечити своїх вчителів і дослідників найкращими умовами для досягнення наукової істини.

Католицька юридична школа «Порто» рішуче налаштована на зміцнення інтернаціоналізації, розширюючи мережу міжнародних партнерств і збільшуючи кількість іноземних студентів.

107219_rsz_adobestock_206335315.jpg

Доступні навчальні програми:
  • Portuguese (Portugal)

Цей навчальний заклад також пропонує:

Universidade Católica Portuguesa - Institutional Video 2016