Universidade Católica Portuguesa - Porto Campus Law School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Навіщо вивчати право в католицькому Порто?

Курс юридичного ступеня пропонує широкосмугову підготовку і дозволяє студентам вибирати кілька професій.

У той же час, створення різних варіантів наприкінці курсу спрямовує студента до різних спеціалізованих галузей юридичної науки. Курс спонукає студента до навчання, мислення, створення справжньої юридичної свідомості, а не тільки до технічних інтерпретаторів, обмежених жорсткими знаннями закону.

Завдання юридичного факультету Католіка Порто - насправді поєднати фундаментальну теорію з практичним застосуванням закону.

Що нас відрізняє

• Традиція і сучасність - Вірний традиціям суворості та досконалості, юридичний факультет Каталіки Порто твердо прихильний до інновацій та сучасності.


• Викладачі - Протягом більше тридцяти років ми створили міцне тіло викладачів, які проходять міжнародну підготовку в престижних університетах Європи та Північної Америки.


• Поперечна освіта - Користуючись тим, що ми знаходимось на території кампусу з іншими школами, ми можемо гарантувати нашим студентам поперечну освіту (включаючи психологію, менеджмент, економіку, маркетинг, політологію та біоетику).

• Міжнародний досвід - Як частина ставлення до „навчання юристів у всьому світі”, ми наполегливо підтримуємо та заохочуємо міжнародну мобільність серед студентів.


• Практичні підходи - Ми прагнемо поєднувати теорію та практику, і ми маємо спеціалістів-юристів для викладання практичних питань та семінарів.

інтернаціоналізація

Юридична школа Católica Porto - інститут національної та міжнародної популярності. Завдання юридичного факультету - створити школу, відкриту для змін, постійно прагнучи допомогти своїм студентам досягти кар’єрних цілей і віддана забезпеченню своїх викладачів та дослідників найкращих можливих умов для пошуку наукової правди.

Католицька юридична школа «Порто» рішуче налаштована на зміцнення інтернаціоналізації, розширюючи мережу міжнародних партнерств і збільшуючи кількість іноземних студентів.

136058_AD0158772.jpg

Режисер Мануель Фонтен

Розташування

Порто

Address
Rua de Diogo Botelho,1327
4169-005 Порто, Район Порто, Португалія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: