Universidade de Trás-os-Montes e Alto Douro

Введення

Прочитайте офіційний опис

Universidade de Trás-os-Montes e Alto Douro , що базується у Вілареаль , більш відомий як UTAD , є інституцією, орієнтованою на створення, передачу та поширення культури, знань та науки. Розташований в регіоні, що розвивається, він сприяє підприємництву, тісно взаємодіє з громадою, її організмами, інституціями та бізнес-структурою, поглиблює наукові знання, розвиває технології та сприяє інноваціям, намагаючись реагувати на глобальні, національні та регіональні проблеми та проблеми. .

Він розташований у еко-кампусі, який є одним із найбільших у Європі ботанічного саду. Він має сучасні зручності, бібліотеки, лабораторії, онлайн-послуги, спортивні заклади та пропонує численні можливості у спортивній та культурній сферах, доступних її студентам, вчителям та науковцям та іншим. працівників, а також громади в цілому.

Він має соціальні служби дій, які відрізняються передовим досвідом, дозволяючи отримувати стипендії, сучасні університетські резиденції, їдальні, ресторани, комп'ютерні зали та підтримку в галузі медицини, психології та харчування. Студенти UTAD є важливими активами в академічному житті.

Історія Universidade de Trás-os-Montes e Alto Douro ( UTAD ) починається 6 червня 1973 року, коли була згадана пропозиція, що вже згадувалося про створення тодішнього Політехнічного інституту Віла Реаль (IPVR) . Менш ніж через рік, 2 березня 1974 року, було відкрито першу інсталяційну комісію цього інституту, а 2 грудня 1975 року - перший рік бакалавра за фахом "Виробництво рослинництва, тваринництва та лісового господарства" .

14 вересня 1979 року IPVR був піднятий до університетського інституту, прийнявши призначення університетського інституту Trás-os-Montes і Alto Douro (I UTAD ). Менш ніж через 10 років, в знак визнання його інтенсивної активності у сферах навчання та науково-технічних досліджень, 22 березня 1986 року він пройшов курс університету. UTAD , Universidade de Trás-os-Montes e Alto Douro .

Незважаючи на те, що це один з наймолодших університетів у країні, він отримав у панорамі національної та міжнародної університетів область, визнану академічним центром інновацій та якості, а також стратегічне бачення майбутнього, яке також передбачає розвиток регіону, де він інтегрований.

Концерн регіонального розвитку зосереджувався переважно на передачі знань, фактично, у конкурентоспроможність та привабливість таких територій, як Парк науково-технологічного парку "Парк Регія Дуро" та Центр досконалості в Виноград і вино, а також створення місць для попереднього інкубації компаній, заохочення підприємництва та посилення зв'язків з діловим світом як потенційного джерела втягування студентів на ринок праці.

Стратегічний план на чотирирічний період 2017-2021 рр. Поставив собі за мету відновити себе, використати всі свої ресурси та підтвердити свою роль як установи-представника та агента територіальної єдності. Але, також підтверджуючи себе екологічним університетом, функціонуючим у еко-кампусі із зразковим природоохоронним управлінням, де можна спостерігати види, що походять з чотирьох куточків світу.

Студенти з більш ніж 40 країн мають широкий спектр курсів, які пропонуються в чотирьох університетських школах - аграрних та ветеринарних наук, гуманітарних та соціальних науках, науці та технологіях, біології та природознавства, а також школи політехнічний характер - Школа здоров'я, а також широкий спектр якісних інфраструктур.

Навчальна пропозиція включає в себе курси підвищення кваліфікації, які проходять та координують школи, а саме 32 перший цикл, 3 інтегровані магістри, 41 другий цикл (магістр) та 19 3-й цикл (докторантура). Докторський коледж, трансверсальна освіта та дослідження, бере на себе координацію викладацької та дослідницької діяльності на рівні доктора та підвищення кваліфікації в тісній координації з школами та науково-дослідними центрами

UTAD також є шести дослідницькими центрами та восьми центрами дослідницьких центрів університетів Авейру, Бейра Інтер'єр, Коїмбра, Лісабон, Міньо та Порту, визнаними Фондом науки і техніки (FCT).

Що розрізняє США

  1. Перше вищого навчального закладу в інтер'єрі Північної Португалії;
  2. Він народився як сільськогосподарська політехнічна школа в 1973 році і виросла в університеті, пропонуючи сьогодні близько 100 студентів, магістрів та докторів наук;
  3. Він розробляє дослідження та сприяє валоорізації знань та інновацій через науково-дослідні центри, включені в національну мережу та мають великі міжнародні зв'язки;
  4. Це закріпило зв'язки з містом Віла-Реал та цілим регіоном, інтенсивно залучалося до його розвитку;
  5. Це перетворило старе господарство на кампус, який є одним з найбільших ботанічних садів в Європі, де ми можемо спостерігати види з усіх куточків світу;
  6. Він має сучасні засоби, бібліотеки, лабораторії, онлайн-послуги, спортивне обладнання та пропонує численні можливості у спортивній та культурній сферах;
  7. Це навчальна екосистема, яка складається з мультидисциплінарних знань, і школа, яка оцінює відносини близькості між більш ніж 500 вчителів та 7000 студентів з Португалії та близько 40 країн;
  8. Ви знаходитесь в безпечному місті, з легким зв'язком до країни та за кордоном, і з високою якістю життя;
  9. Тут пропонуються соціальні послуги, що відрізняються відмінною перевагою, сучасними університетськими резиденціями, їдальнями, ресторанами, комп'ютерним залом, доступом до стипендій та підтримкою в галузі медицини, психології та харчування;
  10. Він працює у мережі з університетами Португалії, Європи та Світу, інтегруючи кілька консорціумів та активно просуваючи проекти у партнерстві.

Розташування

Vila Real

Universidade de Trás-os-Montes e Alto Douro

Address
Quinta de Prados
Vila Real

5000-801 Vila Real, Район Віла-Реал, Португалія
Веб-сайт

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія