Oporto Global University - Universidade Portucalense

Введення

Прочитайте офіційний опис

UPT - Oporto Global University - приватний вищий навчальний заклад, сертифікований за стандартом ISO 9001, визнаний урядом Португалії та Португальським агентством з оцінки та акредитації вищої освіти - A3ES. Дослідницький підрозділ UPT, IJP, сертифікований агенцією фінансування Португалії для досліджень, FCT.

Створена в червні 1986 року UPT - Університет Порту , розташована в Порту , відома як "Cidade Invicta", Порту надала Португалії свою назву. Порту розташована на півночі Португалії, на правому березі річки Дору, другого за величиною місто в країні, розташованому в міській місцевості більше 1,3 мільйонів жителів.

Порту на міжнародному рівні відома своїм портовим вином, мостами та його старою та сучасною архітектурою. Його історичний центр був місцем всесвітньої спадщини ЮНЕСКО з 1996 року. Місто Порту також є центром вищої освіти та досліджень, виділяючи свої технологічні та наукові інновації, що приваблює студентів з усього світу та з-за кордону.

UPT організований у п'яти кафедрах: право, економіка та менеджмент; Наука та технології, спадщина та туризм та психологія та освіта, які викладають програми 1-го, ІІ-го та 3-го циклу та післядипломні навчання, структуровані відповідно до Болонського процесу. UPT прагне стати моделлю у вищій освіті, використовуючи переваги синергії різних кафедр. Більш ніж здобувати теоретичні знання, студенти мають шанс розвивати практичні роботи та дослідницькі проекти, розвиваючи різні види навичок, що готують їх до роботи в майбутній кар’єрі та до життя в конкурентному глобальному суспільстві.


Глобальне дослідження та глобальне навчання для професіоналів з глобальної точки зору

Думай Глобальний. Дослідження в усьому світі. Навчай і вчись у всьому світі. Це основи візії Global University of UPT, що втілюють місію УПТ у популяризації глобальних цілісних знань, підготовці завтрашніх фахівців у світі та майбутніх громадян світу.

Наше офіційно визнане дослідження (ISO 9001 і FCT) інтенсивно працює з партнерами по всьому світу, забезпечуючи дослідження світового рівня та створення знань з хеджування кровотеч, щоб сприяти та сприяти стійкому глобальному розвитку для всіх. Ми поділяємо ці знання за суворою політикою відкритого доступу (коли це дослідження фінансується громадським шляхом).

Ми надаємо ці знання нашим глобальним студентам у наших акредитованих (Португальське міністерство освіти, Португальське агентство з акредитації про вищу освіту та ISO 9001), де навчаються факультети та програми.

Наші міжнародні факультети, пастирські обов'язки, активне навчальне співтовариство, соціальна відповідальність та прихильність УПТ в цілому, захоплююче, толерантне та багатокультурне середовище в Португалії сприяють розвитку особистих, міжособистісних, культурних та міжкультурних навичок, необхідних для успіху професійно в глобальному світі.

Розташування

Порто

Address
Rua Dr. António Bernardino de Almeida, 541
4200-072 Порто, Район Порто, Португалія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія