ISG Business & Economics School

Введення

Прочитайте офіційний опис

ISG | Бізнес & Економіка Школа нав'язує себе з 1978 року як школа посиланням в контексті викладання менеджменту в Португалії. Серед бізнес-шкіл, проект ISG | Бізнес & Економіка Школа, виділяється своїм інноваційним та багатопрофільної підготовки, з урахуванням реальних потреб ринку праці.

У ISG | Бізнес & Економіка Школа, Освіта для управління, беручи до уваги чинники ключ професійне характер, інтеграції знань з практикою, і строгість з актуальності, відображаючи складні проблеми, з якими стикаються менеджери в їх день у день.

ISG | Бізнес & Економіка Школа фокусує свою діяльність в отриманні ближче до бізнес-середовищі, зокрема, в рамках партнерських відносин з національними компаніями з великою базою розгортання ринку.

ISG | Бізнес & Економіка Школа у створенні синергії ставку на вищу освіту, будучи в змозі підтримувати фокус на науковій складовій, застосовувати до інших форм знання більш орієнтованих на професійно-оптичної ноу-хау.

ISG оснащений сучасними і функціональними навчальних закладів, що показують, безперечно, один з найщедріших коефіцієнтів площа / студент нашого університету парку.

Розташування

Лісабон

ISG - Instituto Superior de Gestão

Address
Av. Marechal Craveiro Lopes nº2
1700-284 Lisboa - Portugal

1700-284 Лісабон, Лісабон, Португалія
Веб-сайт
Телефон
+351 21 751 3700

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія