ISEG - Lisbon School of Economics & Management

Введення

Прочитайте офіційний опис

ISEG - Лісабонська школа економіки

Перша школа економіки та менеджменту в Португалії, ISEG належить до Лісабонського університету, найбільшого португальського університету. ISEG Лісабон є міжнародно визнаним та акредитованим AACSB та AMBA, відповідно до найкращих стандартів вищої освіти. Науково-дослідні центри ISEG дуже високо оцінені Португальською науковою радою (FCT).

Завдяки досвідченому та добре підготовленому факультету студенти з понад 70 країн роблять внесок у постійно зростаюче міжнародне академічне середовище та користуються майстерністю та місцем роботи школи. ISEG Лісабон має чудові сучасні приміщення в самому центрі Лісабона, поруч із Парламентом та річкою Тегу, у яскравому сусідстві, сповненому соціального життя, бізнесу та культури.

У ISEG ви знайдете культуру досконалості та досягнень, а також клімат інклюзивності та співпраці. Це відбувається завдяки взаємній співпраці студентів, викладачів та персоналу.

ISEG - це школа, підготовлена до майбутнього: з унікальним поєднанням кількісних навичок та соціальної контекстуалізації економічних та управлінських рішень викладачі ISEG , професіонали, студенти та випускники стоять на передньому плані тих, хто звертається до 17 цілей ООН щодо сталого розвитку. (SDG) з підприємницьким та спільним настроєм.

125913_ISEG_campus12.png

ТОП 3 причин для вивчення тут

 1. ISEG всесвітньо визнаний за високі стандарти в навчанні та наукових дослідженнях.
  ISEG дотримується кращих міжнародних стандартів у своїх навчальних програмах та в своїх дослідженнях: школа акредитована AACSB (Асоціація вищих колегіальних шкіл бізнесу), відзнакою якої є лише 5% бізнес-шкіл у світі, ISEG MBA акредитована AMBA, а наші програми визнані багатьма відомими міжнародними організаціями (наприклад, Програма приналежності до Університету CFA, IFoA - Інститут та факультет актуарів, PMI - Інститут управління проектами, RICS - Королівська установа дипломованих геодезистів). Найбільший пріоритет є працевлаштування наших випускників.
 2. ISEG розташований у центрі Лісабона, належить до Лісабонського університету
  ISEG розташований прямо в центрі Лісабона, яскравої та прохолодної європейської столиці. Це ідеальне місце для навчання, якщо ви шукаєте спокійного і теплого середовища в школі; але, водночас, ви будете вбудовані в центр великого міста. Наш прекрасний та історичний кампус - поруч із парламентом, бізнесом, музеями, магазинами, ресторанами та барами та річкою Тегу. ISEG - школа економіки та менеджменту Лісабонського університету, найбільший і найкраще оцінений португальський університет.
 3. Культура прихильності до кращого світу
  ISEG пропагує культуру солідарності та співпраці, залучаючи спільноту студентів, випускників, викладачів, міжнародних партнерів та розгалужену ділову мережу. Школа застосовує множинний підхід до викладання та досліджень та заохочує розвиток синергії між науковими напрямами. У всьому, що ми робимо, ми глибоко віддані цілям ООН щодо сталого розвитку. Поколіннями ми розробляли інноваторів та лідерів в Португалії та інших країнах. За допомогою нашого множинного підходу ми допомагаємо розвивати відкриті розуми для кращого світу!

Ключові факти

 • Частина відбирає 5% бізнес-шкіл, які мають акредитацію AACSB та AMBA.
 • 240 викладачів.
 • 4500 студентів.
 • 20% студентів-міжнародників.
 • 98% рівень зайнятості на рівні бакалаврів.
 • 6 науково-дослідних центрів.
 • 1-е місце в рейтингу загальних робіт з економіки та менеджменту, опублікованих у Португалії (Web of Science and Scopus).
 • 150 угод про партнерство з відомими школами по всьому світу.

Факультет

Факультет ISEG має найвищий відсоток кандидатів наук в країні, більшість з яких отримано в відомих міжнародних інституціях. Це відображається в міжнародній орієнтації їх дослідницької діяльності та їх викладання.

Як Португальська школа з більшістю публікацій у престижних міжнародних журналах, дослідження ISEG є воістину світового рівня. У сфері менеджменту, економіки, математики та соціальних наук є 6 наукових центрів.

123808_portais_iseg_alunos.jpg

Наші студенти та програми

ISEG - це полікультурне середовище, в якому приблизно 20% студентів є міжнародними. У школі навчається понад 4500 студентів, які здобувають велику кількість ступенів, з яких досить багато викладаються англійською мовою: 3 ступеня бакалавра (економіка, фінанси, менеджмент), 10 магістрів, з них 4 - абсолютно нові в 2020 році. ISEG також пропонує 4 ступінь бакалаврату та 11 магістерських програм, що викладаються португальською мовою, та 8 кандидатів наук. Програми, 6 у ключових галузях навчання, а також 3 у партнерстві з іншими університетами.

Студенти, дослідники та працівники заохочуються постійно отримувати нові знання та стикатися з викликами, які роблять кращий світ.

Наш кампус

Школа складається з декількох будівель в чарівному архітектурному комплексі. ISEG розмістився в колишньому монастирі, красиво перетворений, щоб забезпечити цільові сучасні зручності, зберігаючи характер і особливості оригінальних будівель. Більш сучасні будівлі завершують ландшафт. Ми рішуче цінуємо культурну різноманітність і регулярно пропагуємо позакласні заходи, включаючи семінари, концерти, виставки, спорт та громадські роботи, готуючи наших студентів до постійно мінливого світу. Наша мультикультурна спільнота набирає сили та ідеї від життєздатності Лісабона! Лісабон є одним з найпривабливіших міст Європи, де можна знайти традиції, романтику, культуру, розваги та великі емоції / переживання під довгі години яскравого сонячного світла і гарного місяця.

123807_portais_iseg_campus3.jpg

Випускники

ISEG більш відомий своїми видатними випускниками - школа створила видатних підприємців, лідерів у бізнесі та економіці з 1911 року - і надзвичайним духом співпраці та взаєморозуміння, який виховується, у школі, яка сприяє добре обізнаній дискусії з множина поглядів та методологій.

Найближчі роки в житті ISEG будуть складними та захоплюючими у прагненні активно сприяти кращим організаціям та кращому світові - який завжди був частиною ДНК ISEG - і бути визнаним у світі за це. Наше дослідження та наше вчення відображатимуть це нове прагнення бути центральним у місті Лісабоні, нашій країні та у світовому світі тих, хто має справу та веде справу з метою.


Дізнайтеся більше про ISEG - Лісабонську школу економіки та управління, заповнивши свої дані, і школа зв’яжеться з вами.

Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з вами на нашому кампусі в Лісабоні!

Розташування

Лісабон

Instituto Superior de Economia e Gestão for ISEG – Lisbon School of Economics & Management

Address
Instituto Superior de Economia e Gestão
Rua do Quelhas, 6

1200-781 Лісабон, Лісабон, Португалія
Телефон
+351 21 392 5800

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Акредитації