ISCTE Business School – Instituto Universitário de Lisboa

Введення

Прочитайте офіційний опис

ISCTE Business School бере свій початок ще до попереднього відділу наук про управління, створеного в 1972 році. Школа визнана своєю досконалістю у навчанні та дослідженнях, міжнародному та полікультурному середовищі та міцним зв’язком із діловим світом, який пропонує нашим винятковим випускникам , лідерське підприємництво та інновації.

IBS має приблизно 181 викладачів, розподілених по шести його кафедрах: бухгалтерський облік, економіка, фінанси, маркетинг, операції та управління, кількісні методи управління та економіки, а також людські ресурси та організаційна поведінка.

В даний час понад 7,5 тис. Студентів навчаються у 7 бакалаврських програмах, 15 магістерських програмах та 4 докторантурах, пропонованих школою.

ISCTE Business School - одна з чотирьох шкіл, що складають ISCTE , поряд із ISCTE соціології та публічної політики, Шкілою соціальних та гуманітарних наук та Шкіл технологій та архітектури.

7 причин вибрати ISCTE Business School

1. Підприємницьке мислення

У ISCTE Business School кожен студент має можливість ближче познайомитись із діловим світом. Будьте готові успішно реагувати на виклики, які стоять перед вами з першого дня вашого трудового життя.

Цей контакт є постійним протягом кожного курсу через:

  • Практичні завдання - У переважній більшості предметів студенти виконують практичні завдання, групові чи індивідуальні, в яких аналізуються конкретні проблеми компаній.
  • Підсумковий проект (бакалаврат) - Всі магістранти мають за останній рік предмет проекту, в якому проводиться поглиблене вивчення заданої ділової реальності.
  • Центр підтримки підприємництва - AUDAX - ISCTE Business School є головним засновником Audax, центру, який допомагає новоспеченим студентам із цікавою ідеєю почати власний бізнес. Він підтримує проекти в юридичних та організаційних аспектах і навіть пов’язує інвестиційний фонд, який фінансує запуск нових компаній.
  • Вчителі з високим діловим досвідом - школа має набір запрошених викладачів, які виконують помітні ролі в основних португальських компаніях і які передають увесь свій досвід та практичні знання на уроці.

2. Унікальний міжнародний контакт

ISCTE даний час ISCTE Business School має близько 250 студентів, які обмінюються в понад 30 країнах Європи, Північної Америки, Південної Америки та Азії і приймає близько 400 міжнародних студентів з більш ніж 40 національностей, які відвідують ступінь бакалавра ISCTE Business School, магістратури або літні університети. Цей мультикультуралізм дозволяє учням відчувати у власній школі дуже різноманітний досвід та культури.

3. Успішна кар'єра

Рівень зайнятості для останніх випускників школи становить 100% після закінчення 3 місяців навчання. У випадку з магістерськими студентами ставка становить 80% розміщення до закінчення магістра.

4. Культура нагородження досконалості

Заслуга та індивідуальні зусилля є основоположними цінностями сучасного і демократичного суспільства. ISCTE нагороджує тих, хто ISCTE всіх ISCTE для досягнення рівня досконалості як на початку курсу (вступ при нагоді), так і в кінці курсу (найкращий студентський приз).

5. Розвиток м'яких навичок

ISCTE Business School пропонує можливість своїм студентам протягом трьох років ступеня відвідувати предмети, спрямовані на розвиток поперечних особистих компетенцій, такі як: здатність розвивати автономну роботу, а також працювати в команді, виконувати індивідуальні дослідження, аналізувати складні ситуації та спілкуватися. Прагнучи підготувати майбутніх випускників, з одного боку, поглибити свої знання в наступних циклах навчання, а з іншого - повністю інтегруватися на ринок праці.

6. Метод навчання ІБС

ISCTE Business School має чудову традицію викладання в галузі управління:

  • На факультеті ISCTE Business School написано понад 100 книг з різних дисциплін управління, багато з яких зараз потрібно прочитати в інших португальських університетах;
  • Існують тісні робочі стосунки між студентами та викладачами;
  • Студенти виграють щотижневі години контактів, постійний контакт електронною поштою та стійкі стосунки з випускниками протягом їхнього професійного життя.

7. Дух СРК

Навчання в ISCTE - це також можливість насолодитися відмінними умовами навчання та взяти участь у середовищі, де дозвілля, спорт та культура займають дуже важливе місце.

Розташування

Лісабон

Address
Лісабон, Лісабон, Португалія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Акредитації