ISCSP - Instituto Superior de Ciências Sociais e Políticas

Введення

Прочитайте офіційний опис

ISCSP сприяє утворенню своїх студентів у галузі соціальних і політичних наук, пропонуючи післядипломної освіти (ступінь) та аспірантуру, другий і третій рівень, відповідний ступеня магістра та доктора філософії. У педагогічній матриці включають наукові галузі соціології, державного управління та громадської політики, політології, міжнародних відносин, соціальної політики, антропології та соціальної комунікації.

Уважно з викладанням, ISCSP сприяє наукових досліджень через його науково-дослідних центрів визнаний Фондом науки і технології (FCT) - Центр управління та державної політики (CAPP) і Східному інституті (IO) та інших центрів в області політичних Наука і міжнародних відносин, соціології та антропології.

ISCSP розвиває політику резерву співтовариство служби, сприяючи соціально-економічного розвитку країни та підвищення кваліфікації та організації економічної тканини, і громадянського суспільства, а також зміцнення функціональних та організаційних умов державного сектора. На міжнародному рівні існує участь в проектах в португаломовних світі і в нових областях геостратегічної ролі.

Розташування

Лісабон

Address
Rua Almerindo Lessa - 1300-663
Лісабон, Лісабон, Португалія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія