Прочитайте офіційний опис

ISCAP

історія

ISCAP з ім'ям, яке ми знаємо сьогодні - Інститут обліку і управління Порту, випливає з декрету-закону № 327/76 від 6 травня, хоча його історичне коріння набагато віддаленіші. Насправді, це було в 1886 році, що промисловий і комерційний інститут був заснований Порту (Постанова від 30 грудня 1886 г.), тодішній міністр Emidio Наварро, який закладає теоретичні основи організації промислового та комерційного освіти в нашій країні.

У 1891 році, реформи технічної освіти Джона Франко залишилися незмінними промислові та комерційні розділи цієї фінансової інституції, не перетворюючи їх в незалежних школах. Основні курси торгівлі були видалені, і верхів'я скорочується до трьох років і ділиться на два градуси. Інститут промислової і комерційної Порту см, в 1896 році, визнається його коледжів, еквівалентні таким з інших шкіл: колишній настоятель торгової ступеня (створений постановою від 30 грудня 1886 г.) і Вищі курси викладають в промислових інститутах Торгівля і. Інститут промислових і комерційних Порто не пройшов через проблемного шляху, відсутність чіткого керівництва, до 1918 року, дата публікації указу № 5029 від 1 грудня, який відділяв її комерційну частину, розгорнувши його в комерційному інституті порт і Вищий інститут торгового порту. Ця дата дає в перший раз поділ комерційних інститутів у зв'язку з галузевими інститутами, ситуація, яка тривала до 1924 року. Така сегментація, проте тимчасовий характер, так швидко об'єднати ці нові області знань, і тільки в 1933 році, він вибирає для остаточної сегментації. Потім охрестили комерційний інститут Порто відомий в той час для проведення самого високого рівня ринкових досліджень північній столиці, а також за те, що в середньому технічний навчальний заклад для атмосфери вищої освіти в різних аспектах їх академічного життя.

Реформа управляється декрету-закону № 38031 від 4 листопада 1950 року жодним чином не змінює характеристики цього навчального закладу. Навпаки, в 1974 році політичний клімат приходить працювати глибокі зміни в житті інституту, тому що в той час, все більшого значення в помітно технічні курси.

У цьому новому контексті, прогрес країни вимагали гарної роботи старших співробітників, які в той час став дефіцитним. Таким чином, ISCAP, визнається в якості однієї зі шкіл, які, на протязі багатьох століть, утворених поколінь професіоналів і вставлених у вищих навчальних закладах. Ця подія дозволяє випускникам комерційними інститутами отримати призначення випускників, ступеня, що "дуже кваліфіковані для допуску до навчання для вчителя 6-ї групи професійно-технічної освіти". Це законодавство є попередником того, що буде пізніше інтегрувати комерційні інститути в галузі вищої освіти мережі - декрет-закон № 327/76 від 6 травня. Так народжується поточне призначення Верховного бухгалтерського обліку та адміністрування інститутів, зі статусом "вищої освіти, з юридичною особою і адміністративної та освітньої автономії", уповноваженою для додання "ступенів бакалавра, магістра та доктора." У навчальному 1975/76 році, Інститут обліку і Адміністрація Порту проходить міністра, відповідно до Декрету-закону № 313/75, Холостяк курси бухгалтерського обліку і управління та мов і Секретаріату. Ці курси були згодом регулюються указом № 918/83 від 7 жовтня і sofrearam послідовних коригувань відповідно до еволюції економічних і бухгалтерських наук і вимогам ринку праці.

Інститут живе, тим не менш, бурхливий період після дати 1976, через існуючу невизначеність в країні. Інститути, право наділяти ступінь бакалавра, ступінь і докторантура, вони повинні бути інтегровані в університетську освіту, але згодом правові положення шукали своє оточення в політехнікум. Цей контекст розпливчастість закінчився тільки з ідентифікацією шкіл / вищих інститутів, в результаті конверсії або еволюції попередніх шкіл і інтеграції Інституту обліку і управління Порту в Політехнічному інституті Порту в 1988 році Декретом-законом № O 70/88 від 3 березня. Ця нова правова основа з того, що інститути націлені на отримання вищої освіти кваліфікованих технічних фахівців в області бухгалтерського обліку та управління і сприяння, в географічному контексті, обмін між освітою і економічних і соціальних структур. Вони також знайшли схожість між цілями Політехнічному і інститутів бухгалтерського обліку та управління, який зміцнив цю нову структуру.

Декрет-закон № 443/85 від 24 жовтня, встановлює органічну структуру вищих інститутів бухгалтерського обліку та адміністрування також стверджує, що його викладацький склад пропуском регулюється Декретом-законом № 185/81, від 1 липня, який створив кар'єру політехнічний. Тим не менш, вони також були створені курси бакалаврату та вищої спеціальної Дослідження, градусів, що Закон про освіту чітко кваліфікується як володіти Політехнічному. У 1983 році приходить ступінь митного бакалавра (Постанова немає. 918/83 від 07 жовтня), ці страждання також були внесені зміни (постанова немає. 238/86 від 22 травня). З 1993/94 навчального року, прийнявши призначення торгівлі вищих досліджень, успіх цього до Митного ступеня. Маркетинг Бакалавр Курс відкритий в навчальному 1996/97 році, щоб "заповнити пробіл, оскільки її мета дослідження ставить за мету усунути недолік посилюється технічних потреб більш високих в секторі послуг за рахунок конкурентоспроможності підприємств, в першу чергу в результаті інтеграції Португалії в Європейському Союзі ". Постанова № 751/86 від 17 грудня, також створив курси спеціалізованих вищих досліджень (ЄЕСК) в - аудит, фінансовий контроль, Секретаріат з питань управління та адміністрації і технічного митниці, який також присвоїв ступінь бакалавра від які утворюють єдине ціле з попереднього курсу бакалаврату. Це перекладається на, в практичному плані, щоб надати "ліцензію, еквівалентну ступінь бакалавра для всіх академічних та професійних цілей." У 1991 році він створив Комітет з бухгалтерського обліку та адміністрування з подальшим Спеціалізований переклад, останній в 1995 році.

Наприкінці 1997/98 навчального року, ISCAP розміщені на ринку праці дозволили студентам аудиту Комітету "S, фінансовий менеджмент, бухгалтерський облік і бізнес-адміністрування, консультант з управління, міжнародної торгівлі (філій Міжнародний менеджмент і митного адміністрування) і спеціалізований переклад. Через проведеної реконструкції, то ISCAP проходить вчити, починаючи з 1998 року BA бухгалтерського обліку та адміністрування (філії обліку та адміністрування, фінансовий менеджмент і аудит), Міжнародний Бізнес, Мови і Секретаріат (філія управління Секретаріату і перекладу спеціалізовані) і маркетинг. У 2001/2002 навчальному році також буде приділено філія державного управління.

Тепер нові об'єкти, офіційно відкритий в 1996 році, отримує ISCAP кінця цього десятиліття Майстер бухгалтерського обліку та управління, організованому Університетом Міньо, а також в партнерстві з Політехнічним інститутом Порту. Незважаючи на те, був відкритий в 1996 році, перехід до нової будівлі має місце роком раніше в листопаді.

У 2003/2004 навчальному році Переклад філія Спеціалізована буде називатися ПЕРЕКЛАДИ Спеціалізоване, зміна, затвердженим наказом № 602/2003 від 21 липня. У 2004/2005 створений курс корпоративних комунікацій Ступінь також в два етапи в 1-му циклі приписано, аналогічним чином, ступінь бакалавра (6 семестрів) і 2-й, ступінь бакалавра (2 семестри) затвердженим наказом № 161/2006 від 20 лютого. Таким чином, відрізняється від попереднього тим, що в цілому тривалість всього чотири. Проте, цей план переважають тільки в цьому навчальному році і в даний час підходить до Болонської угоди, що призвело до встановлення ступеня всього за три роки. Все ще очікується дозвіл на експлуатацію свого Учителя, з тим же ім'ям, чия тривалість становить 4 семестри. У 2005/2006 навчальному році також курс мов і Секретаріату була адекватною Болонської угоди, прийнявши назву "Помічники Management" і збирається, тому мати тривалість всього 6 семестрів. Крім того, було запропоновано роботу трьох майстрів: Assisted Translation Computer (науковий напрям іноземних мов і літератур); Спеціалізований переклад і інтерпретація (науковий напрям іноземних мов і літератур) і консультантів з управління (наукової галузі наук управління).

У навчальному році 2007/2008 став до ладу бухгалтерського обліку і курси адміністрування, міжнародної торгівлі та маркетингу відповідні Болонської угоди. Ці ступеня в даний час є шість семестрів. ступенів свого господаря також були запропоновані, але все ще очікують схвалення міжнародної торгівлі та маркетингу.

Доступні навчальні програми:
  • Portuguese (Portugal)

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

Instituto Superior de Contabilidade e Administração do Porto

Програма магістра в галузі міжкультурних досліджень для бізнесу відкриває нові міжнародні горизонти для студентів. Курс був затверджений беззастережно протягом 6 років На ... [+]

Цілі

Програма магістра в галузі міжкультурних досліджень для бізнесу відкриває нові міжнародні горизонти для студентів. Курс був затверджений беззастережно протягом 6 років Національним агентством з акредитації A3Es. З вузькоспеціалізованих викладацького складу, МА пропонує інноваційні курси, такі як: Китайський (мандарин) і арабських мов і культур для бізнесу, культури і розвитку, міжкультурних зв'язків, підприємництва в сфері культури, міжкультурних комунікаційних технологій, а також на англійській, французькій, іспанські та німецькі культури для бізнесу. MA повністю викладається англійською мовою, що дозволяє забезпечити більш активного співробітництва та міжнародної мобільності. Студенти можуть вибрати для подвійного ступеня, в поєднанні з магістра в області мов і управління міжкультурному в Université d'Artois, Франція. Курс передбачає стажування з Incubit - Бізнес-консалтинг і підприємництва, Верховного комісара з Міграції, Національної асоціації жінок-підприємців, Віда Economica Publishing Group, а також ряд інших європейських партнерів. Це МА є частиною мережі вищої освіти для міжкультурного посередництва. Випускники також матимуть можливість продовжити навчання на рівні PhD в університетах Віго і Сантьяго-де-Компостела, через протоколів, підписаних з цих престижних іспанських університетів.... [-]

Португалія Порто
Жовтень 2020
англійська
Кампус
Детальніше англійською мовою

Курси для топ-менеджерів

Instituto Superior de Contabilidade e Administração do Porto

Майстер бухгалтерського обліку та фінансів призначений для розвитку навичок і професійної кваліфікації в області бухгалтерського обліку та корпоративних фінансів. Його го ... [+]

мети

Майстер бухгалтерського обліку та фінансів призначений для розвитку навичок і професійної кваліфікації в області бухгалтерського обліку та корпоративних фінансів. Його головна мета полягає в тому, щоб розвивати навички та досвід в першу чергу в області фінансовій сфері; зокрема, в області бухгалтерського обліку, оподаткування та корпоративних фінансів, а також надання можливості для вивчення цих питань і здійснювати підхід до наукових досліджень в цих областях.... [-]

Португалія Порто
Жовтень 2020
Portuguese (Portugal)
Кампус
Детальніше англійською мовою
Instituto Superior de Contabilidade e Administração do Porto

Corporate Finance, розроблена в поточному контексті управління бізнесом, створили спеціальний інструмент управління для створення вартості компанії. Магістр в області кор ... [+]

мети

Corporate Finance, розроблена в поточному контексті управління бізнесом, створили спеціальний інструмент управління для створення вартості компанії.

Магістр в області корпоративних фінансів направлений на забезпечення спеціалізованої підготовки висококваліфікованих фахівців в області корпоративного фінансового управління. Вона являє собою переважно професійну освіту, де вона робить акцент на технічну / наукові знання і його практичного застосування, з метою задоволення потреб в навчанні тих, хто шукає кар'єру в галузі фінансового менеджменту компаній, а також тих, хто вже працює і хоче поліпшити свої знання ,... [-]

Португалія Порто
Жовтень 2020
Portuguese (Portugal)
Кампус
Детальніше англійською мовою
Instituto Superior de Contabilidade e Administração do Porto

Майстер ділової інформації (MIE) представлений в якості інноваційного навчання в області інформаційних наук в Португалії, формування випускників, здатних виконувати обов' ... [+]

мети

Майстер ділової інформації (MIE) представлений в якості інноваційного навчання в області інформаційних наук в Португалії, формування випускників, здатних виконувати обов'язки інформаційних менеджерів в бізнес-контексті.

У поточному контексті MIE відповідає на виклик сприяння розвитку підприємництва та інноваційного потенціалу, формування випускників з синкретичного профілем різних дисциплін, здатних розпізнавати інформацію в якості важливого стратегічного значення для управління бізнес-організацій. Ці випускники зможуть сприяти оптимізації процесів, пов'язаних зі створенням і використанням інформації, підтримуючи продуктивність компанії.... [-]

Португалія Порто
Жовтень 2020
Portuguese (Portugal)
Кампус
Детальніше англійською мовою
Instituto Superior de Contabilidade e Administração do Porto

Майстер в галузі управління Consultancy шукає поєднання концептуальних знань, критичного мислення та практичного застосування базових курсів по адміністрації підприємств, ... [+]

мети

Майстер в галузі управління Consultancy шукає поєднання концептуальних знань, критичного мислення та практичного застосування базових курсів по адміністрації підприємств, організацій чи установ. Охоплювати основні області, такі як консалтинг і організаційної комунікації, менеджмент, економіка, бухгалтерський облік, інформатика, право, мов і культур, соціальних наук і математики, пропонує розвивати експертизу в функціональних аспектах управління через придбання високої кваліфікації з боку майбутнього радника управління.... [-]

Португалія Порто
Жовтень 2020
Portuguese (Portugal)
Заочне навчання
2 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Instituto Superior de Contabilidade e Administração do Porto

Магістр в галузі логістики спрямована на надання учасникам (фахівців і недавніх випускників в галузі управління, інженерних і технологічних областях, пов'язаних), солідни ... [+]

мети

МАЙСТРА У LOGISTICS (ПАРТНЕРСТВО З APNOR)

Магістр в галузі логістики спрямована на надання учасникам (фахівців і недавніх випускників в галузі управління, інженерних і технологічних областях, пов'язаних), солідний досвід в галузі управління та організації виробництва, а також для забезпечення того, щоб вони набувають навички в мистецтві логістика.

Перспективним також пропонують професійну спеціалізацію, йдучи проти рекомендованих для даного виду навчання в політехнічних, відповідно до профілю та потреб (особистих і / або професійних) потенційних студентів.... [-]

Португалія Порто
Жовтень 2020
Portuguese (Portugal)
Кампус
Детальніше англійською мовою
Instituto Superior de Contabilidade e Administração do Porto

Передбачається, що курс навчання дозволяє придбання як теоретичних знань і практичних великих і складних питань, необхідних для належного виконання, динамічних і високоеф ... [+]

мети

ОРГАНІЗАЦІЇ УПРАВЛІННЯ - ФІЛІЇ управління підприємством (ПАРТНЕРСТВО З APNOR)

Передбачається, що курс навчання дозволяє придбання як теоретичних знань і практичних великих і складних питань, необхідних для належного виконання, динамічних і високоефективним професійними засобами управління в будь-якій галузі і галузі знань.

Перспективи кар'єрного росту

Даний тренінг спрямований на забезпечення майбутніх випускників великий досвід в управлінні і гарантувати їх придбання навичок в тій чи іншій спеціальності, щоб підготувати їх до здійснення професійної діяльності в організаційних контекстах в компаніях і / або в установах (державних і приватних, з прибутком або без нього), а також різних середовищах.... [-]

Португалія Порто
Жовтень 2020
Portuguese (Portugal)
Кампус
Детальніше англійською мовою
Instituto Superior de Contabilidade e Administração do Porto

Цей Майстер шукає поєднання концептуальних знань, критичного мислення та практичного застосування базових курсів по адміністрації підприємств, організацій або установ, з ... [+]

мети

Цей Майстер шукає поєднання концептуальних знань, критичного мислення та практичного застосування базових курсів по адміністрації підприємств, організацій або установ, з метою затвердити себе в якості важливого інструменту в португальській академічної підготовки. Охоплювати основні області, такі як менеджмент, економіка, право і комп'ютером, цей курс спрямований на розвиток знань в функціональних аспектах, необхідних для успішної інтернаціоналізації португальських компаній.... [-]

Португалія Порто
Жовтень 2020
Portuguese (Portugal)
Кампус
Детальніше англійською мовою
Instituto Superior de Contabilidade e Administração do Porto

За допомогою майстра в цифровий маркетинг прагне ввести елемент інновацій в малому бізнесі, де види діяльності, пов'язані з маркетингом, як правило, знаходяться в одному ... [+]

мети

За допомогою майстра в цифровий маркетинг прагне ввести елемент інновацій в малому бізнесі, де види діяльності, пов'язані з маркетингом, як правило, знаходяться в одному відділі і його директор направляє всю діяльність комерційної функції. У великих компаніях, навпаки, це нормально, щоб мати більше одного відділу, існуючого технічного та середньої ланки для кожного з сегментів і / або послуг, продукції, або навіть для кожної з областей маркетингової практики. Менеджер по продукції та / або торгової марки є прикладами такого роду професійної і результат спеціалізації маркетингу.... [-]

Португалія Порто
Жовтень 2020
Portuguese (Portugal)
Кампус
Детальніше англійською мовою

30 anos IPP - ISCAP