Polytechnic Institute of Tomar

Введення

Прочитайте офіційний опис

історія

Політехнічний інститут Томар був створений в 1973 році, але через португальської революції в 1974 році, процес встановлення не виправдалися.

У 1979 році, був створений в якості школи технологічний Томар (ESTT), не інтегровані, якого установка комісія буде призначений тільки в жовтні 1982 року, що складається Президентом, професор де Аморім Пачеко, і голосних, доктор Хуліо Діас дас Невес і доктора Марія ду Росаріо Baaeta Невес. Перші курси почалося в 1986 році.

Політика вищої освіти в Португалії визначається, що може бути тільки політехнічний по районах і, отже, в 1985 році, ESTT була інтегрована в Політехнічному інституті Santarém. Пізніше, в 1994 році, її назва була змінена на Школу Технології та Менеджменту Томар (ESTGT).

У 1986 році став до ладу перший студентські програми IPT: Бізнес & Management (керівник професор Хосе Рібейро Мендес), будівництво (керівник професор Антоніо Пайва) і целюлозно-паперові технології (керівник професор Руї Санта Ovaia), в цілому близько 90 студентів , У 1987 році став до ладу навчальну програму графічних мистецтв (керівник д-р Антоніо Guilhermino Пірес), а в 1988 році, курс спеціалізованих досліджень в галузі мистецтва, археології та реставрації (керівник професор Луїс Osterbeek).

У 1996 році тодішній міністр освіти і науки, Едуардо Marçal Grilo, зробив опублікувати створення політехнічного інституту Томар (ІПТ), з Вищою школою менеджменту (ESGT) та Школи Технологій (ESTT), як в Томар, тепер в його новій території кампусу, починаючи з 1 січня 1997 року. Був названий президента Професор Пачеко де Аморім, і вказав своїм помічникам професор Хосе Фаріа Paixão, професор Хосе Рібейро Мендес, кумуляції з дирекцією Школи менеджменту, професор Руї Санта Ovaia кумуляції з дирекцією Школи технологій.

Статути ФТІ і шкіл вже був схвалений і професор Conceição Фортунато взяв напрямок з ESGT і професор Луїс Merca передбачається напрямок ESTT.

У 1999 році була створена в IPT, школа технології Abrantes (ЕСТА), під керівництвом професора Eugenio Піна-де-Алмейда. У 2005 році був призначений на посаду голови ESTA, професор Мігель Пінто душ Сантуш.

На виборах 2005 року був обраний президентом професором Антоніу Сілва Pires так.

На виборах 2010 був обраний нинішній президент Eugenio Піна де Альмейда. Директора були призначені ESTT професора Жоао Coroado, для ESGT професора Консейсан Фортунато і для ESTA, професор Луїс Феррейра.

Місія

1 - Інститут є політехнічний інститут вищої освіти в європейського простору вищої освіти, за умови, навичок в галузі науки, техніки, мистецтва і гуманітарних наук, з самого початку, конкурувати взаємодоповнюваності в галузі вищої освіти своїх учнів, виробництва корисних знань, навичок, компетенцій і навичок, підготовка їх для Ринок праці та для здійснення активного громадянства в демократичному суспільстві.

2 - Політехнічного інституту Томар як і раніше займає у своїй місії: розширення доступу до знань в інтересах людини і суспільства через дослідження, освіта та співробітництва в проекті створення глобальної підготовки особистості; активну участь у створенні європейського простору наукових досліджень і освіти, і модель регіонального розвитку на основі у створенні, інновацій та підвищення науково-технічного знання.

3 - У рамках виконання своєї місії ІПТ:

  • Ви цінуєте роботу своєї дослідників, викладачів і співробітників, стимулює інтелектуальну та професійну підготовку своїх студентів і забезпечує умови для всіх громадян кваліфікованими, які повинні мати доступ до вищої освіти та навчання протягом усього життя;
  • Сприяти ефективній мобільності студентів і випускників, так і на міжнародному рівні, зокрема, в області європейської вищої освіти та в португаломовних спільноти;
  • Участь у діяльності по налагодженню суспільству, зокрема, для поширення і передачі знань, а також економічної експлуатації наукових знань;
  • Сприяння громадським розумінням гуманітарні науки, мистецтва, науки і техніки, сприяння та організації дій на підтримку поширення гуманістичної, художньої, наукової і технічної культури, а також надання необхідних ресурсів для цих цілей.

Факти і Особистості

Посилання в Політехнічному інституті Томар, професор Хосе де Bayolo Пачеко Аморім, будучи президентом інституту з моменту його початку в 1982 році до 2005 року. ІПТ віднести його ім'я в основної аудиторії.

Професор Антоніо Пірес да Сільва був другим президентом в період між 2005 і 2010, сьогодні член спостережної ради та голова Управління з підтримки на пост президента.

Професор Хуліо Діас-дас-Невіс належав з 1982 по 1996, з управлінням IPT, маючи привласнений назву на Auditorium O106. Належав до Генеральному Раді до 2014 року.

Перший професор, Луїс Олівейра Діас, вступив на посаду 27 лютого 1984.

Офелія Феррейра був першим начальником адміністративних служб

Деякі факти і цифри:

• У 1982 році перший офіс був у кімнаті для затриманих в тамплієрів торгового центру в Аламеда 1 березня в Томар.

• У 1984 році почати реставрація першої будівлі ПТІ в Авеніда Кандідо Madureira, приймаючи, що б бути придбані в наступному році.

• У 1986 році став до ладу перший студентські програми IPT: Бізнес & Management (керівник професор Хосе Рібейро Мендес), будівництва (керівник професор Антоніо Пайва) і целюлозно-паперові технології (керівник професор Руї Санта Ovaia), в цілому близько 90 студенти.

• У 1987 році став до ладу Програма бакалаврату образотворчих мистецтв (керівник д-р Антоніо Guilhermino Пірес), а в 1988 році, курс спеціалізованих досліджень в мистецтві, археології та реставрації (керівник професор Луїс Osterbeek).

• У 1988 році був опублікований перший Керівництво студента.

• У 1989 році перші випускники залишили випускників до ринку праці. Жоакім Помбо, від бізнесу та управління, Хосе Перейра, Casimiro Вітор Гаспар і Natércia Сантос, целюлозно-паперової технології, і Орландо Лопес да Фонсека, від будівництва є перші випускники, викладачі та високі техніків сьогодні працює в ФТІ.

• У 1989 році вона запустила перший камінь Campus ПТІ в Томар і перші класи почали в цьому кампусі в 1991 році.

• У 2014 році IPT може запропонувати 21 бакалавра, магістра та 21 17 Технологічна спеціалізація курси. Є близько 3000 студентів.

• До 2014 року, ІПТ вже надійшов близько 13000 студентів, і випускників вже більше 10.000.

НАГОРОДИ

Політехнічний інститут Томар отримав кілька нагород і відзнак, або в якості установи, або у своїх школах або їх курсів.

  • Інститут був нагороджений Європейської комісії з ECTS (європейська система перекладу кредитів) Label, тобто визнання чудової використання Європейської системи перекладу кредитів. Ми є одним з інститутів європейської освіти з європейською кращих рухливості з відповідною набуття навичок розпізнавання кредит. Один кредит відповідає 25-30 годин роботи в даній юрисдикції встановлення освітнього знання, розуміння і вміння, що студент повинен успішно вчитися. Кредити, отримані в процесі навчання в IPT визнаються за перевагу в Європі і у нас є угоди з вищими навчальними закладами в Бельгії, Болгарії, Словенії, Чехії, Іспанії, Словаччини, Франції, Угорщини, Італії, Литви, Польщі, Румунії, Швеції та Туреччини.
  • Інститут був нагороджений Європейської комісії з DS (Diploma Supplement) Label, тобто визнання випуску чудовою Diploma Supplement, яка виробляє позакласної інформацію підготовки студентів. Додаток до диплома міжнародного покращує прозорість і полегшує академічне і професійне визнання кваліфікацій. Дозволяє описати природу, контекст, рівень, зміст і статус, що студент заповнені диплом кваліфікації, який несе.

У 2008 році ми отримали золоту нагороду на інтенсивний курс Erasmus управління якістю культурної спадщини.

Еразмус Мундус, в 2004 році, ми були першою групою обраний Європейською комісією.

У 1994 році IPT отримав премію Erasmus, професора Луїса Osterbeek діяльності.

Кілька нагород у галузі дизайну та відео Документальний були призначені IPT студентів.

Розташування

Томар

Instituto Politécnico de Tomar

Address
Estrada da Serra | Quinta do Contador
Томар, Район Сантарем, Португалія
Веб-сайт
Телефон
+351 249 328 100

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: