Polytechnic of Leiria

Введення

Прочитайте офіційний опис

Занурення в Лейрію

Чи знаєте ви, що студенти з понад 70 різних країн обрали Polytechnic of Leiria як перший варіант навчання? Дізнайтеся, чому Португалія є ідеальним місцем призначення, і чому навчання у Polytechnic of Leiria може стати реальним досвідом, що змінює життя.

Лейрія - ваше місце призначення. Прямо в середині всього, ви отримали багато заходів, щоб відчути поруч. Кращий пляж для серфінгу, їзда на велосипеді по Атлантичному шляху, найбільший в країні з довжиною в 62 км.

Лейрія - це поєднання минулого і майбутнього. Безпека, висока якість життя та полікультурне середовище. Leiria є жвавим університетським містом не тільки для навчання, але й для життя! Два найкрасивіші пам'ятники Португалії - монастир Баталья і монастир Алкобаса, які класифіковані ЮНЕСКО як об'єкти світової спадщини, розташовані в регіоні.

У кривих річки Ліс приховані місця відпочинку, такі як парки і кафе, щоб посидіти і розслабитися. Час відправляйтеся в історичний центр, відвідуйте бурхливі кафе, бари і споглядайте чудові краєвиди на терасі. Увечері вийдіть з коробки і змішайте себе з іншими місцевими та міжнародними студентами в унікальній площі Родрігес Лобо.

Про Polytechnic of Leiria

Лейрія також є навчальним містом з першокласним навчальним закладом: Polytechnic of Leiria . Крім того, Polytechnic of Leiria має можливості для стипендій для іноземних студентів.

У місті проживає близько 11 500 студентів, які відвідують штаб-квартиру Polytechnic of Leiria та три її школи: Школу освіти та соціальних наук, Школу технології та управління. Студенти з понад 70 різних країн обрали Polytechnic of Leiria як своє призначення навчання, тим самим вибравши для себе як відмінну освіту, так і життєвий досвід.

Polytechnic of Leiria - це вищий навчальний заклад, який пропонує програми на бакалаврському та магістерському рівнях. Розроблена для сучасних студентів, Polytechnic of Leiria пропонує навчальні заклади двадцять першого століття: п’ять кампусів у чотирьох різних містах, які пропонують виняткові засоби навчання, понад 130 високотехнологічних лабораторій, оснащених новітніми технологіями, інноваційний метод навчання та дружній, близький атмосфера. Особливо згадую тих, хто любить автомобілі, оскільки Polytechnic of Leiria має найкращу інженерну автомобільну лабораторію в країні. Polytechnic of Leiria має партнерські стосунки з кількома компаніями, такими як Cisco, Phoenix Contact, Oracle та Siemens. Ці бренди та інше вирішили впровадити академії в Polytechnic of Leiria , що може закласти основи для досягнення успіху у вашій кар’єрі. Це також включає стажування, де студенти можуть проводити час, працюючи та навчаючись у діловому середовищі.

Область багата на пластику, кераміку і скло, форми, машинобудування, рибальство, туризм, харчову та біотехнологічну промисловості. Завдяки цьому підприємницькому контексту Лейрія пропонує великі можливості для студентів і дослідників. Регіон загалом має високий рівень працевлаштування.

У Polytechnic of Leiria ви можете обрати декілька напрямків: від бізнесу, мистецтва, освіти, туризму, охорони здоров'я, спорту або соціальних наук. Polytechnic of Leiria має першокласні засоби, близьку та віддану команду, яка допомагає студентам оселитися в новому житті далеко від дому.

П'ять шкіл, в чотирьох величних містах не просто вчитися, а жити і любити.

Майбутні кар'єрні перспективи

Polytechnic of Leiria пишається тим, що має промислові партнерства: багато наших курсів мають партнерські відносини з провідними компаніями, які створюють основи для того, щоб ви перевищували. Cisco, Phoenix Contact, Oracle, Siemens - лише деякі з основних брендів, які вирішили впровадити академії в нашому закладі.

Ми також знаходимося в регіоні з великим економічним динамізмом: високий рівень працевлаштування в регіоні з великою кількістю пластмас, кераміки і скла, форм, машинобудування, рибальства, туризму, харчової та біотехнологічної промисловості.

Polytechnic of Leiria також має ІТ-платформу, яка має на меті сприяти працевлаштуванню своїх студентів.

Підтримка англійської мови

Курс англійської мови, який викладав, вимагає від студентів демонстрації знання англійської мови.

Послуги та домовленості

Polytechnic of Leiria має хороші умови та допоміжні заходи, які допомагають студентам оселитися в новому житті далеко від дому.

Об'єкти дослідження двадцять першого століття: п'ять таборів, що пропонують виняткові засоби навчання. Більше 130 високотехнологічних лабораторій обладнані за останнім словом техніки.

Інноваційне навчання: ми інвестували в сучасні можливості студентів і в найсучасніші технології, намагаючись довести наші курси до життя. ESTM School-Hotel і наш Інтернет-навчальний відділ - це лише два з них.

Послуги ІКТ: безкоштовний WI-FI на всіх містечках, залах, столових та інших Polytechnic of Leiria просторах Polytechnic of Leiria .

Медичні послуги: Polytechnic of Leiria забезпечує умови, які забезпечують ваше благополуччя фізично і психологічно, тому ми пропонуємо знижені витрати, підтримку в окремих областях, таких як діагностика і профілактика, а також психо-педагогічне консультування.

Спортивні споруди: Polytechnic of Leiria дає студентам можливість практикувати широкий спектр видів спорту через спортивний сектор Служби підтримки студентів.

Їдальня: Polytechnic of Leiria пропонує цілий ряд закладів харчування через Службу підтримки студентів. Варіанти різноманітні: п'ять їдалень, дев'ять барів, два ресторани і снек-бар. Студенти мають доступ до їжі, за дуже доступною ціною. У їдальнях повна їжа надається за соціальними цінами (повне харчування включає: суп, основне блюдо, салат, хліб, фрукти або десерт і сік), а в барах - меню з субсидованими цінами. Існує постійне бажання диверсифікувати харчування, намагаючись забезпечити збалансовані дієтичні меню і підвищити рівень задоволеності студентів.

97864_Mestradoem_Eng_civil.png59429_Civil_collage.jpg

Розташування

Лейрія

Ipl - Instituto Politécnico De Leiria

Address
Polytechnic Institute of Leiria,
Headquarters,
Rua General Norton de Matos,
Apartado 4133

2411-901 Лейрія, Район Лейрія, Португалія
Телефон
+351 244 830 010