Прочитайте офіційний опис

Занурення в Лейрію

Чи знаєте ви, що студенти з понад 70 різних країн обрали Polytechnic of Leiria як перший варіант навчання? Дізнайтеся, чому Португалія є ідеальним місцем призначення, і чому навчання у Polytechnic of Leiria може стати реальним досвідом, що змінює життя.

Лейрія - ваше місце призначення. Прямо в середині всього, ви отримали багато заходів, щоб відчути поруч. Кращий пляж для серфінгу, їзда на велосипеді по Атлантичному шляху, найбільший в країні з довжиною в 62 км.

Лейрія - це поєднання минулого і майбутнього. Безпека, висока якість життя та полікультурне середовище. Leiria є жвавим університетським містом не тільки для навчання, але й для життя! Два найкрасивіші пам'ятники Португалії - монастир Баталья і монастир Алкобаса, які класифіковані ЮНЕСКО як об'єкти світової спадщини, розташовані в регіоні.

У кривих річки Ліс приховані місця відпочинку, такі як парки і кафе, щоб посидіти і розслабитися. Час відправляйтеся в історичний центр, відвідуйте бурхливі кафе, бари і споглядайте чудові краєвиди на терасі. Увечері вийдіть з коробки і змішайте себе з іншими місцевими та міжнародними студентами в унікальній площі Родрігес Лобо.

Про Polytechnic of Leiria

Лейрія також є навчальним містом з першокласним навчальним закладом: Polytechnic of Leiria . Крім того, Polytechnic of Leiria має можливості для стипендій для іноземних студентів.

У місті проживає близько 11,5 тис. Учнів, які відвідують Polytechnic of Leiria штаб Polytechnic of Leiria та три його школи: Школу освіти і соціальних наук, Школу технологій і менеджменту. Студенти з понад 70 різних країн вибрали Polytechnic of Leiria як своє місце навчання, тим самим вибравши як чудову освіту, так і досвід, що змінює життя для себе.

Polytechnic of Leiria є державною установою вищої освіти, яка пропонує програми на рівні студентів і магістрів. Призначений для сучасних студентів, Polytechnic of Leiria пропонує навчальні заклади двадцять першого століття: п'ять кампусів у чотирьох різних містах, які пропонують виняткові можливості для навчання, більше 130 високотехнологічних лабораторій, оснащених новітніми технологіями, інноваційним методом навчання та дружнім, близьким атмосферу. Особлива згадка про тих, хто любить автомобілі, тому що Polytechnic of Leiria має кращу інженерну автомобільну лабораторію в країні. Polytechnic of Leiria має партнерські відносини з кількома компаніями, такими як Cisco, Phoenix Contact, Oracle і Siemens. Ці бренди, і багато іншого, вирішили впровадити академії в Polytechnic of Leiria , які можуть закласти основи для того, щоб ви досягли успіху у вашій кар'єрі. Це також включає стажування, де студенти можуть витрачати час на роботу та навчання у бізнес-середовищі.

Область багата на пластику, кераміку і скло, форми, машинобудування, рибальство, туризм, харчову та біотехнологічну промисловості. Завдяки цьому підприємницькому контексту Лейрія пропонує великі можливості для студентів і дослідників. Регіон загалом має високий рівень працевлаштування.

У Polytechnic of Leiria ви можете обрати декілька напрямків: від бізнесу, мистецтва, освіти, туризму, охорони здоров'я, спорту або соціальних наук. Polytechnic of Leiria має першокласні засоби, близьку та віддану команду, яка допомагає студентам оселитися в новому житті далеко від дому.

і Школи наук про здоров'я.

П'ять шкіл, в чотирьох величних містах не просто вчитися, а жити і любити.

Майбутні кар'єрні перспективи

Polytechnic of Leiria пишається тим, що має промислові партнерства: багато наших курсів мають партнерські відносини з провідними компаніями, які створюють основи для того, щоб ви перевищували. Cisco, Phoenix Contact, Oracle, Siemens - лише деякі з основних брендів, які вирішили впровадити академії в нашому закладі.

Ми також знаходимося в регіоні з великим економічним динамізмом: високий рівень працевлаштування в регіоні з великою кількістю пластмас, кераміки і скла, форм, машинобудування, рибальства, туризму, харчової та біотехнологічної промисловості.

Polytechnic of Leiria також має ІТ-платформу, яка має на меті сприяти працевлаштуванню своїх студентів.

Підтримка англійської мови

Курс англійської мови, який викладав, вимагає від студентів демонстрації знання англійської мови.

Послуги та домовленості

Polytechnic of Leiria має хороші умови та допоміжні заходи, які допомагають студентам оселитися в новому житті далеко від дому.

Об'єкти дослідження двадцять першого століття: п'ять таборів, що пропонують виняткові засоби навчання. Більше 130 високотехнологічних лабораторій обладнані за останнім словом техніки.

Інноваційне навчання: ми інвестували в сучасні можливості студентів і в найсучасніші технології, намагаючись довести наші курси до життя. ESTM School-Hotel і наш Інтернет-навчальний відділ - це лише два з них.

Послуги ІКТ: безкоштовний WI-FI на всіх містечках, залах, столових та інших Polytechnic of Leiria просторах Polytechnic of Leiria .

Медичні послуги: Polytechnic of Leiria забезпечує умови, які забезпечують ваше благополуччя фізично і психологічно, тому ми пропонуємо знижені витрати, підтримку в окремих областях, таких як діагностика і профілактика, а також психо-педагогічне консультування.

Спортивні споруди: Polytechnic of Leiria дає студентам можливість практикувати широкий спектр видів спорту через спортивний сектор Служби підтримки студентів.

Їдальня: Polytechnic of Leiria пропонує цілий ряд закладів харчування через Службу підтримки студентів. Варіанти різноманітні: п'ять їдалень, дев'ять барів, два ресторани і снек-бар. Студенти мають доступ до їжі, за дуже доступною ціною. У їдальнях повна їжа надається за соціальними цінами (повне харчування включає: суп, основне блюдо, салат, хліб, фрукти або десерт і сік), а в барах - меню з субсидованими цінами. Існує постійне бажання диверсифікувати харчування, намагаючись забезпечити збалансовані дієтичні меню і підвищити рівень задоволеності студентів.

97864_Mestradoem_Eng_civil.png59429_Civil_collage.jpg

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • португальська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

Polytechnic of Leiria

Мета магістра комп'ютерної інженерії - мобільних обчислень (MEI-CM) полягає в наданні професійної спеціалізації з великим акцентом на мобільних комп'ютерах і пов'язаних з ... [+]

Магістр з комп'ютерної інженерії - Мобільні комп'ютери

Мета магістра в галузі комп'ютерної інженерії - Мобільні комп'ютери (MEI-CM) полягає в наданні професійної спеціалізації з великим акцентом на мобільних комп'ютерах і пов'язаних з ними технологіях, що дозволяє серії досліджень для власників ступеня з комп'ютерної інженерії, і пов'язаних з ними курсів. , включаючи можливість отримання досвіду професіоналам на ринку праці. Для досягнення цієї мети використовується підхід до навчання за проектом. Реалізація командних проектів сприяє плануванню та організації роботи, дослідженню та отриманню необхідних знань, а також розвитку автономії, ініціативи, критичного аналізу та оцінки рішень.... [-]

Португалія Лейрія
Жовтень 2020
англійська
Денне навчання
24 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою

Курси для топ-менеджерів

Polytechnic of Leiria

Надати ступінь магістра в галузі будівництва - будівництво, що дозволяє власникам ступеня бакалавра в подібній галузі продовжити навчання. ... [+]

Магістр з будівництва будівель

Щоб надати ступінь магістра в галузі будівництва - будівництво, що дозволяє власникам ступеня бакалавра в подібній області продовжити навчання, і поліпшити свої знання з цивільного будівництва, конструкцій, гідравліки та навколишнього середовища, проектування доріг, планування та транспортування. У цьому ступені студенти будуть розробляти оригінальні програми в певній галузі, виконуючи проект, дисертацію або стажування. Під час складання магістра студенти повинні вміти: 1) застосовувати отримані знання, розуміти і вирішувати проблеми в нових і незнайомих ситуаціях, у широкому і міждисциплінарному контексті; 2) розробляти рішення і приймати рішення в реальних ситуаціях з обмеженою або неповною інформацією; 3) повідомляти свої висновки та основи експертам і не експертам, чітко і без будь-яких двозначностей; 4) Автономне зобов'язання щодо навчання протягом усього життя.... [-]

Португалія Лейрія
Жовтень 2020
англійська
Денне навчання
24 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Polytechnic of Leiria

Для вирішення проблем глобального ринку, програма надає національним та міжнародним компаніям з випускниками, які можуть привести і підтримуючих їх процес спорах. ... [+]

Магістр міжнародного бізнесу

Для вирішення проблем глобального ринку, магістр в галузі міжнародного бізнесу програма надає національним та міжнародним компаніям з випускниками, які можуть привести і підтримуючих їх процес спорах. Міжнародна програма бізнес орієнтований на розвиток знань і навичок, які мають життєво важливе значення в міжнародному бізнесі і в процесі інтернаціоналізації компанії.... [-]

Португалія Лейрія
Жовтень 2020
англійська
Денне навчання
24 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Polytechnic of Leiria

Розвиток пов'язаний з біотехнології і появою генної інженерії та розробці нових інструментів зробили можливим великий імпульс цій області, який зараз перебуває на переднь ... [+]

майстер в галузі прикладної біотехнології

Магістр прикладної біотехнології спрямована на підготовку студентів з науковими, технічними та людськими навичками для розробки прикладних досліджень та управління діяльністю в галузі біотехнології. Цей курс має намір надати студентам підвищення кваліфікації в галузі біотехнології для застосування в розробці та реалізації проектів в галузі фармацевтичної біотехнології, харчової біотехнології та морської біотехнології. Протягом другого року курсу, студент буде проводити дослідження по конкретній темі, яка буде скомпільована в інтернатурі / проекту / дисертації. Успішний захист цього стажування / проекту / дисертації призведе до ступеня магістра... [-]

Португалія Лейрія
Жовтень 2020
англійська
Денне навчання
24 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Polytechnic of Leiria

Магістерська програма в галузі сталого управління туризму спрямована на підготовку студентів, здатних виконувати завдання в різних галузях туризму, будь то в громадській ... [+]

Магістр управління сталого туризму

Магістерська програма в галузі сталого управління туризму спрямована на підготовку студентів, здатних виконувати завдання в різних галузях туризму, будь то в громадській або особистій сфері. Таким чином, спрямована на: розвиток більш високого рівня знань про різних дисциплін, які об'єднують звичайно, адаптуючи принципи і поняття, що лежать в основі управління і стійкості в галузі туризму; знати глибоко впливу людини на туристичних систем і вміти створювати ефективні рішення для цієї проблеми, застосовувати концепції і методи, розроблені з точністю і здатністю до самокритики; бути в стані, через придбали знання, діагностувати проблеми і пропонувати рішення управління та стійкості, мати навички для виконання планів сталого управління туристичних ресурсів; досягнення дослідницькі здібності критичного аналізу інформації та науково-технічної розповсюдження; мотивувати для додатків знання, зокрема в рамках сталого освоєння і її комплексного управління, виявлення потенційних роботодавців, а також сприяння інноваційній діяльності; бути вводить нових ідей і нових продуктів і послуг, пов'язаних із стійкою експлуатації та управління туристичних ресурсів в національному / міжнародному ринку, через самозайнятості; розуміти і застосовувати методи наукових досліджень, розвиток особистих та професійних навичок, які дозволять їм вести або приєднатися робочі групи; придбати навички, необхідні для інтеграції наук або аналогічні програми в суміжних областях.... [-]

Португалія Лейрія
Жовтень 2020
англійська
Денне навчання
24 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Polytechnic of Leiria

Програма покликана забезпечити студентів з концептуальними і практичними навичками на високому професійному рівні в певних областях графічного дизайну та комунікації для ... [+]

майстер в області графічного дизайну

Майстри в області графічного дизайну ESAD.CR покликана забезпечити студентів з концептуальними і практичними навичками на високому професійному рівні в певних областях графічного дизайну та комунікації для декількох платформ, які оснащені сучасною візуальної культури.

Умови доступу Тримачі ступеня бакалавра або юридичної еквівалента у зв'язку дизайн, графічний дизайн, мультимедіа дизайн, дизайн продукту, образотворче мистецтво, нові медіа, зацікавлені в проведенні досліджень в області графічного дизайну; Тримачі ступеня зарубіжних наукових бакалавра наступній 1-го циклу навчання, організованих відповідно до принципів Болонського процесу в області графічного дизайну і суміжних областях; Тримачі ступеня іноземного бакалавра, яка визнана відповідною цілям мірі обумовлено науково-технічної ради ESAD в області графічного дизайну і суміжних областях; Тримачі академічної, наукової чи професійної програми, яка визнається в якості підтверджуючих здатність виконувати цей цикл досліджень Науково-технічної ради ESAD. План навчання ... [-]
Португалія Лейрія
Жовтень 2020
англійська
Денне навчання
24 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Polytechnic of Leiria

Цей курс спрямований, в першу чергу, для забезпечення передових прикладних знань в професійних суб'єктів, які беруть на себе стратегічне значення для країни і регіону. Ві ... [+]

Ці основні цілі включають в себе придбання студентами теоретичних знань та необхідних навичок для його застосування в галузі електроніки та телекомунікацій або енергетики та автоматизації. Цей курс також має на меті активно сприяти розвитку національного технологічного розвитку та збільшенню доданої вартості в індустрії країни та регіону шляхом розробки проектів, дисертацій та індустріального розміщення в компаніях та науково-дослідних установах.... [-]

Португалія Лейрія
Жовтень 2020
Portuguese (Portugal)
Заочне навчання
4 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
Polytechnic of Leiria

Цей майстер програма покликана забезпечити інтегрований набір динамічних навичок, багато в чому заснований на технічних і наукових знань. ... [+]

майстер в продукт проектування

Цей майстер програма спрямована на:

Для забезпечення інтегрований набір динамічних навичок, багато в чому заснований на технічних і наукових знань, яка має вирішальне значення для швидкого і новаторськи розробці якісних продуктів з великим успіхом і доданої вартості. Для забезпечення міждисциплінарного і універсальний підготовки, тим самим дозволяючи фахівцям виконувати стратегічні / нагляду задач на промислових підприємствах або сфери послуг, а також у державних або приватних агентів. Умови доступу Тримачі ступеня бакалавра або юридичної еквівалента в інженерії та суміжних з нею областях, промисловий зразок або дизайн продукту; Тримачі ступеня зарубіжних наукових бакалавра наступній 1-го циклу навчання, організованого відповідно до принципів Болонського процесу в галузі машинобудування та суміжних з нею областях, промисловий дизайн або дизайн продукту; Тримачі ступеня іноземного бакалавра, яка визнана відповідною цілям мірі обумовлено науково-технічної ради EStG в машинобудуванні і в суміжних областях, промисловий дизайн або дизайн продукту; Тримачі академічної, наукової чи професійної програми, яка визнається в якості підтверджуючих здатність виконувати цей цикл досліджень Науково-технічної ради EStG. План навчання ... [-]
Португалія Лейрія
Жовтень 2020
англійська
Денне навчання
24 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою

Politécnico de Leiria

Leiria

Polytechnic of Leiria

Ipl - Instituto Politécnico De Leiria
Address
Polytechnic Institute of Leiria, Headquarters, Rua General Norton de Matos, Apartado 4133
2411-901 Лейрія, Район Лейрія, Португалія
Телефон
+351 244 830 010