IPAM

Введення

Прочитайте офіційний опис

ігумен це школа, яка має більш ніж 30-річний досвід у викладанні маркетингу, маючи завжди запропонували освіту передового досвіду в безпосередній близькості від компаній і ринків.

Наша модель навчання поєднує в собі теорію і практику, викладається факультету з бізнес-досвід і реальних завдань, які ставить перед студентами компаніями.

Студенти справжні Менеджери з маркетингу при запуску або розвитку їхньої кар'єри.

Заснована в 1984 році, є найстарішою і найбільшою школою маркетингу в Португалії, і навчили понад 9000 студентів, в його 31 років існування.

Це був один з перших португальських вищих навчальних закладів, які будуть оцінені Асоціацією європейських університетів, найбільш важливі асоціації в цьому секторі.

Протягом 1990-х років, ігумен бачить значне зростання. Вона розвивається дуже близькі стосунки з бізнес-ринку, його курси отримати визнання з боку португальського уряду, він проводить свій 1-ий з'їзд фахівців з маркетингу і запускає тільки науковий журнал спеціалізується в області маркетингу і до цього дня. Після 2000 року, IPAM має найбільший тренажер управління на національному рівні, вона повністю інтегрує всю свої академічні програми в рамках Болонського процесу і вітає прославлений Філіп Котлер і Том Пітерс в інавгураційних уроках на навчальний рік.

З 2015 року ігумен є частиною Лауреат міжнародних університетів, найбільшої глобальної групи вищої освіти, завдання якого полягає в наданні вищої освіти з полікультурної спрямованості. Заснована в 1988 році, лауреат має понад 70 інститутів в 25 країнах світу, а також доступний в Інтернеті, з понад мільйон студентів і більше 70 тисяч співробітників.

Лауреат міжнародні університети є найбільшими в світі груп вищої освіти, пропонуючи доступ до якісної освіти, орієнтованого на результати студента.

  • 25 країн і онлайн
  • Більше 1 000 000 студентів
  • Більше 70 установ

Університети, які складають Лауреатом мережі пропозицію бакалаврат, магістратура, докторантура та аспірантура в таких областях, як бізнес, інженерія, готельного менеджменту, права, архітектури, мистецтва і медицини, серед інших.

Лауреатом прагне допомогти своїм студентам реалізувати свій потенціал і досягти своїх особистих і професійних цілей. Це призводить до університетів і його студентам глобального розуміння з місцевою точкою зору, створюючи по-справжньому мультикультурний досвід навчання профорієнтаційного.

Модель навчання особистісно-орієнтований, який спрямований на підготовку студентів до глобального світу через придбання знань і розвиток навичок, які зміцнять їх працевлаштування в будь-якій точці світу.

У IPAM, протягом багатьох років педагогічна модель, яка поєднує в собі класні заходи, технології і зв'язок на ринок був розроблений.

Під час цих заходів в класі, навчання дається в більш традиційної моделі, але за допомогою інноваційних педагогічних методик (тематичних досліджень, театру, рольових ігор, групової роботи, навчальних занять або моделювання). Інструкція в змішано-освітньому середовищі полегшується новими технологіями (Мудла, мережі, форуми, чати, відеоконференції).

Нарешті, навчання в умовах ринку здійснюється на відкритому повітрі (бізнес і відкриття-днів, заняття в компаніях, робочі візити, стажування, семінари або конференції).

інноваційна та диференціації академічна модель ігумен є, таким чином, ґрунтуються на 2 основних принципах:

  • Посилання на бізнес
  • Міжнародний досвід
ігумен Лісабон
  • Області дослідження і комунальне простір , які мають намір стимулювати командну роботу і сприяти інтеграцій університету: Клас номер | Labs | Глядацька зала | бібліотека | кабінети | відкритий Lounge
  • Послуги , які спрямовані на полегшення повсякденного життя учнів: фуд - корт | Копі-центр | Студенти Послуги | Віртуальний кампус | Безкоштовний Wi-Fi
ігумен

Розташування

Лісабон

Address
Quinta do Bom Nome, Estr. da Correia 53 1500-210 Lisboa
Лісабон, Лісабон, Португалія

Порто

Address
Rua Manuel Pinto de Azevedo, 748 4100-320 Porto
Порто, Район Порто, Португалія