IMF Business School Portugal

Введення

Прочитайте офіційний опис

Значення, які роблять різниці

Business School Group МВФ є бізнес-група, присвячена формуванню компаній і приватних осіб, з сильною прихильності до якості і обслуговування. Ми робимо свій внесок в особистісний та професійний розвиток, з високою ймовірністю успіху в спеціалізації фахівців.

МВФ Португалія є торговою компанією португальського права, вставленим в школі бізнесу групи МВФ, і його діяльність адресована говорять країни португальських. МВФ Португалія має свою мету виконання представницьких заходів, поширення, просування і маркетинг в Португалії та інших португальською країнах, курси, пропоновані інститутами, що забезпечують дистанційне навчання (електронне навчання), університетами, політехнічні та школами, є вітчизняні і зарубіжні.

Інститути ми представляємо, і з якими ми партнерства складають посилання у відповідних галузях знань, навчаючи посилання електронного навчання, яка може забезпечити конкурентну відмінність в наборі набутих навичок і критичний фактор успіху, особливо в сучасних умовах жорсткої конкуренції і вимогливим.

Ми бізнес-група в постійному розширенні

З самого початку мета бізнес-школи МВФ була диверсифікація, рік за роком, у відповідь на зростаюче число задоволених клієнтів.

З хорошим співвідношенням ціни нашого навчального пропозиції робить нас лідерами в цій галузі.

В даний час вже підготовлено понад 90000 студентів і співпрацює з більш ніж 5000 компаній, деякі з найбільш важливих в Іспанії.

Наші цінності

Вид

Наше бачення полягає, щоб стати міжнародним еталоном в області електронного навчання фахівців в різних технічних областях.

Місія

Ми хочемо рости разом з вами. Мета полягає в тому, щоб забезпечити високий рівень задоволеності клієнтів завдяки персоніфікованому увазі і самовідданості і передового досвіду в сфері якості послуг. Ця мета вимагає постійного вдосконалення технічних і матеріальних ресурсів і максимальною самовіддачею всіх наших співробітників для навчання в МВФ є інший і унікальний досвід.

Цінності

  • Зробити доступне вищу освіту, забезпечуючи якісне навчання за конкурентними цінами.
  • Інвестиції в нові технології, щоб забезпечити цінність для навчання.
  • фізична близькість студента нашої національної і міжнародної мережі офісів і асоційованих центрів.
  • Система персональної академічного репетиторства. Команда вчителів надзвичайно мотивовані і завжди доступні.
  • внутрішня прихильність нашої команди, розробка політики, які дозволяють приватне розвитку, засноване на довіру, гнучкість і autoexigência.

Чому навчання в МВФ?

чому МВФакредитації

Розташування

Лісабон

Address
Rua Domingos Sequeira, 27
5ºAndar Esc. D,

1350-119 Лісабон, Лісабон, Португалія

Португалія Інтернет

Address
Португалія Інтернет, Португалія

Програми