Instituto Politécnico de Viseu – Escola Superior de Educação (ESEV)

Введення

Прочитайте офіційний опис

The Школа Viseu освіти (ESEV) Це був перший органічну єдність в політехнічний інститут, щоб стати до ладу в Португалії. У 1983 році він почав перші курси підготовки вчителів у колишній школі первинної Вчення. Проте в цій роботі символічного будівлі міста Візеу, то ESEV об'єднує всі п'ять організаційних одиниць, які є політехнічний інститут Візеу (ІПВ), припускаючи, що їх покликання в наукових, культурних, мистецьких і технічних фахівців, спільне з наданням комунальних послуг, наукових досліджень і зміцнення мереж партнерстві з регіональними, національними та міжнародними проектами і діяльності, що становлять спільний інтерес в галузі розвитку.

ESEV була розроблена і адаптована відповідно до викликів нових контекстах і навчальних парадигм в галузі вищої освіти. Адаптований до Болонського процесу і диверсифікувала свою діяльність відповідно до потреб спільноти. Його навчання пропозиція включає в себе 8 градусів курсів (1-й цикл) і 11 майстрів курсів (2-й цикл), в галузі підготовки вчителів, матриці засновника ESEV, а й в областях соціального виховання, освіти, охорони навколишнього середовища художнього розваг і культурно Спорт і фізична активність, мистецтво та мультимедіа, засобів масової інформації та реклами та зв'язків з громадськістю.

ESEV активно співпрацював навчання в обслуговуванні вчителів в області професіоналізму в координації послуг на регіональному рівні, кілька навчальних вчитель проекти, здійснювані Міністерством освіти та організації різних навчальних курсів не клас шашки. У ESEV розробили протоколи з декількома інститутами в його зонах впливу, шкільних кластерів, камер і парафіяльних рад, закладів культури, газет і місцевих радіостанцій, щоб забезпечити навчальні місця для своїх студентів і в цілях сприяння здійсненню партнерства і проекти, які вносять вклад у стійкий розвиток регіону, де ESEV падає. Міжнародне співробітництво та мобільність студентів, співробітників та викладачів прийняти занадто, як визначальні чинники для якості викладання та навчання.

ESEV цінує розвиток досліджень і підготовки його факультету. Багато хто з викладачів належать до докторської науково-дослідного центру в галузі освіти, медичних технологій та Політехнічного інституту Візеу, визначальним фактором для узгодженого розслідування претензії з утворенням доменів, пропонованих ESEV.

Розташування

Viseu

Escola Superior de Educação de Viseu - IPV

Address
R. Dr. Maximiano Aragão
3504-501 Viseu, Район Візеу, Португалія
Телефон
+351 232 419 000

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія