Прочитайте офіційний опис

The Аграрний школа Візеу (Ісав), Офіційно створена в грудні 19, 1994. (Указ № 304/94), він є одним із структурних підрозділів політехнічний інститут Візеу, інтегруючи мережу верхньої португальського державного утворення на рівні політехнічної освіти. Так було продовжив традицію, тому що місто Візеу мав честь бути піонером в області сільськогосподарської освіти в Португалії, створюючи Сільськогосподарські навчальна школа Візеу, указом від 16 грудня 1852.

Ісав хочете передати і поширити знання з метою навчання студентів з передовими навичками в галузі сільськогосподарських наук, харчових продуктів і ветеринарії; сприяти прикладних досліджень та їх розповсюдження, культурних, наукових і технологічних обмінів з аналогічними національними та міжнародними установами і відносини з бізнес-спільнотою для того, щоб внести свій внесок у розвиток регіону і країни.

Таким чином, цілі Ісав, засновані на трьох аспектах: - Якість освіти, шляхом передачі науково-технічних знань постійно оновлюється і точною, орієнтованої на використання ключових технологій для підготовки студентів у галузі сільськогосподарського виробництва і зоотехнічної, екології та озеленення, лісове господарство, біосистеми, харчової промисловості і навіть ветеринарна престарілих.

  • Будівництво мостів з спільнотою через технічної та наукової підтримки, проектів, послуг, консультаційних фірм, інституційних організацій і на регіональному, національному та міжнародному рівні. Таким чином, будучи в змозі дати інформацію, передачі знань, мобілізації підтримки і волі, факти, безсумнівно, фундаментальне значення для інтеграції в школі в середині. Якість міністра освіти, викликаного успіху застосування принципів Болонської декларації, чітко демонструє цей факт.
  • Розробка науково-дослідних, експериментування і поширення знань в галузі сільськогосподарських наук, харчових продуктів і ветеринарії, дозволяючи просування своїх виробничих секторах. Ці заходи мають обтічну на факультеті більш кваліфіковані і постійно прагне внести свій внесок в успіх в освіті студентів, що вказують на те, їх високий відсоток лікарів.

Ісав розташований в престижному районі міста Візеу, в Кинта-да-Alagoa, близько 23 га. Володіючи численними культурами, підкресливши виноградник, фруктовий сад і оливкову гай. Підрахунок навіть з виробництва тваринницької структур овець, кіз, великої рогатої худоби, птиці та кролів, а також ветеринарної медсестер Центру і лабораторій за допомогою технологій, які дозволяють придбання навичок у різних технічних і наукових областях.

Прагнучи на спеціальному підготовки повної інтеграції в трудове життя своїх учнів, Ісав є тіло персоналу, навчання і не-викладацького складу, кваліфікованих і мотивованих. Вони також сприяють успіху Ісав їхні студенти з їх готовністю, доступності і працездатності забезпечують відмінну співпрацю в передачі та придбанню навичок.

Доступні навчальні програми:
  • португальська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Курси для топ-менеджерів

Instituto Politécnico de Viseu – Escola Superior Agrária (ESAV)

Є загальні навички в цьому курсі MSc придбання і подальший розвиток науково-технічних знань в різних областях виробництва тварини. ... [+]

Цілі і компетенції

Є загальні навички в цьому курсі MSc придбання і подальший розвиток науково-технічних знань в різних областях виробництва тварини.

Вони специфічні навички цикл досліджень, що ведуть до ступеня Майстер тварин технологій виробництва:

Купувати експериментальні звички процедури з застосовності у виробничому секторі; Розробка науково-дослідного потенці... [-]
Португалія Viseu
Жовтень 2020
Portuguese (Portugal)
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Instituto Politécnico de Viseu – Escola Superior Agrária (ESAV)

Загальні цілі цього курсу магістра в харчової технології та якості, придбання і подальшого розвитку науково-технічних знань в якості харчових продуктів і технологій. ... [+]

Цілі і компетенції

Загальні цілі цього курсу Майстер в якості харчових продуктів і технологійПридбання і поглиблення науково-технічних знань в якості харчових продуктів і технологій.

Конкретні цілі курсу навчання, що веде до ступеня магістра в харчовій технології якості і:

Підвищення знань операцій і процесів в харчовій промисловості, для того, щоб контролювати реакції... [-]
Португалія Viseu
Жовтень 2020
Portuguese (Portugal)
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Polytechnic Institute of Viseu

Instituto Politécnico de Viseu