Instituto Politécnico de Viseu – Escola Superior Agrária (ESAV)

Введення

Прочитайте офіційний опис

The Аграрний школа Візеу (Ісав), Офіційно створена в грудні 19, 1994. (Указ № 304/94), він є одним із структурних підрозділів політехнічний інститут Візеу, інтегруючи мережу верхньої португальського державного утворення на рівні політехнічної освіти. Так було продовжив традицію, тому що місто Візеу мав честь бути піонером в області сільськогосподарської освіти в Португалії, створюючи Сільськогосподарські навчальна школа Візеу, указом від 16 грудня 1852.

Ісав хочете передати і поширити знання з метою навчання студентів з передовими навичками в галузі сільськогосподарських наук, харчових продуктів і ветеринарії; сприяти прикладних досліджень та їх розповсюдження, культурних, наукових і технологічних обмінів з аналогічними національними та міжнародними установами і відносини з бізнес-спільнотою для того, щоб внести свій внесок у розвиток регіону і країни.

Таким чином, цілі Ісав, засновані на трьох аспектах: - Якість освіти, шляхом передачі науково-технічних знань постійно оновлюється і точною, орієнтованої на використання ключових технологій для підготовки студентів у галузі сільськогосподарського виробництва і зоотехнічної, екології та озеленення, лісове господарство, біосистеми, харчової промисловості і навіть ветеринарна престарілих.

  • Будівництво мостів з спільнотою через технічної та наукової підтримки, проектів, послуг, консультаційних фірм, інституційних організацій і на регіональному, національному та міжнародному рівні. Таким чином, будучи в змозі дати інформацію, передачі знань, мобілізації підтримки і волі, факти, безсумнівно, фундаментальне значення для інтеграції в школі в середині. Якість міністра освіти, викликаного успіху застосування принципів Болонської декларації, чітко демонструє цей факт.
  • Розробка науково-дослідних, експериментування і поширення знань в галузі сільськогосподарських наук, харчових продуктів і ветеринарії, дозволяючи просування своїх виробничих секторах. Ці заходи мають обтічну на факультеті більш кваліфіковані і постійно прагне внести свій внесок в успіх в освіті студентів, що вказують на те, їх високий відсоток лікарів.

Ісав розташований в престижному районі міста Візеу, в Кинта-да-Alagoa, близько 23 га. Володіючи численними культурами, підкресливши виноградник, фруктовий сад і оливкову гай. Підрахунок навіть з виробництва тваринницької структур овець, кіз, великої рогатої худоби, птиці та кролів, а також ветеринарної медсестер Центру і лабораторій за допомогою технологій, які дозволяють придбання навичок у різних технічних і наукових областях.

Прагнучи на спеціальному підготовки повної інтеграції в трудове життя своїх учнів, Ісав є тіло персоналу, навчання і не-викладацького складу, кваліфікованих і мотивованих. Вони також сприяють успіху Ісав їхні студенти з їх готовністю, доступності і працездатності забезпечують відмінну співпрацю в передачі та придбанню навичок.

Розташування

Viseu

Escola Superior Agrária de Viseu - IPV

Address
Quinta da Alagoa - Estrada de Nelas, Ranhados

3500 - 606 Viseu, Район Візеу, Португалія
Телефон
+351 232 446 600

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія