Прочитайте офіційний опис

The Інженерна школа активний в традиційних галузях машинобудування, а також в нових і унікальних областях на національному рівні. Вона характеризується сильним дослідного компонента, перевагу свого вчення проектів, інтернаціоналізації та взаємодії з суспільством. Вона підтримується факультету більше 300 професорів, докторів наук приблизно 400 дослідників і співробітників з більш ніж 90 технічних і адміністративних співробітників.

Є одинадцять науково-дослідних центрів, 70% з яких були класифіковані як дуже хороше або відмінне. Вони визнані на міжнародному рівні центрів, завдяки різним нагородам, приписуваних професорів і дослідників Інженерної школи і важливих дослідних партнерств з національними та міжнародними університетами. Співпраця з MIT, Carnegie Mellon University та Університету Техасу в Остіні, під Portugal_MIT і Portugal_CMU / AT програм, також заслуговують на увагу.

Завдяки програмам міжнародної мобільності, таких як Erasmus Mundus, навчальні проекти мають дуже високий попит на національному та міжнародному рівнях. Є приблизно 6.000 студентів різних циклів досліджень, з близько 700 належать до 3 циклу.

Інженерна школа орієнтована на суспільство, де актуальність її дії виявляється в численних партнерських зв'язків з національними та міжнародними компаніями.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • Portuguese (Portugal)

Цей навчальний заклад також пропонує:

EEUM Institutional