Católica-Lisbon - Graduate School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Заснована понад 40 років тому, Católica-Lisbon - провідна школа економіки та менеджменту в Португалії. Розташована в самому центрі Лісабона, Католіка-Лісабон має давню репутацію інноваційного викладання та суворих академічних досліджень. Школа сильно віддана інтелектуальній суворості, критичному мисленню та академічній майстерності.

Католіка-Лісабон також має видатні зв’язки із корпоративним світом та високий рівень корпоративного залучення до школи. Багато випускників Католіки-Лісабон займають посади генерального директора або сидять у виконавчих радах. Досягнення наших випускників свідчать про те, що наша місія з підготовки видатних випускників для кар’єри високого рівня в бізнесі та економіці виконується.

За останні кілька років Католіка-Лісабон розвинула міжнародний профіль, набираючи викладачів з кращих американських та європейських шкіл. В даний час більше третини наших викладачів з-за меж Португалії, в яких представлено 17 різних національностей, а 85% мають міжнародну кандидатську ступінь. Крім того, велика кількість іноземних студентів обирає навчання в Католіці-Лісабоні, і наші студенти мають можливість навчатися за кордоном завдяки великій кількості угод про обмін, укладених з провідними міжнародними школами.

128295_CATOLICALISBONschoolphoto.jpg

Католіка-Лісабон була першою португальською діловою школою, яка отримала акредитацію AACSB, EQUIS та AMBA, і однією з небагатьох шкіл у світі, яка отримала знамениту акредитацію "Потрійна корона". Це визнання трьома основними агенціями з акредитації для управлінської освіти являє собою міжнародне визнання навчальної майстерності наших програм, гарантуючи, що вони відповідають найвимогливішим міжнародним стандартам.

Католіка-Лісабон була першою португальською школою, яка потрапила до числа кращих європейських шкіл бізнесу за версією Financial Times. Католіка-Лісабон послідовно займає номер один бізнес-школу в Португалії. Крім того, Інститутом CFA®, глобальною асоціацією інвестиційних професіоналів, що нагороджує престижною нагородою CFA® , Católica-Lisbon була названа першою програмою приєднання до університету CFA® в Португалії. Наші інноваційні програми MSc з менеджменту, економіки та фінансів дадуть вам міцну основу в принципах та практиці, навчать вас нових навичок та концепцій, збагачують ваше мислення та розпочинають вашу кар’єру в сучасному світі бізнесу.

Програми магістратури Católica-Lisbon призначені для недавніх випускників з обмеженим професійним досвідом, які прагнуть отримати глибокі знання в певній галузі та розпочати кар’єру у вибраній галузі. Кандидати повинні мати менше 2-х років професійного досвіду, отриманого після навчання в бакалавраті.

Ми з нетерпінням чекаємо вітання вас у кампусі.

Розташування

Лісабон

Address
Palma de Cima, 1649-023 Lisboa, Portugal
Лісабон, Лісабон, Португалія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Акредитації