Catolica Porto Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

ШКОЛА ПРЕЗЕНТАЦІЇ

Business School Católica Porto є школою Католицького університету в Португалії, відома розвитком бізнес-професіоналів, орієнтована на сталість та повагу до людей. Більше 25 років школа навчається фахівцям у галузі економіки та менеджменту в глобальному бізнес-контексті, які потім проходять стажування за національною або міжнародною кар'єрою. Школа підтримує міцні галузеві зв'язки, що дозволяє постійно адаптувати розвиток навичок відповідно до потреб ринку, що призводить до безперервної темпів інновацій у програмах та методології навчання та розвитку. Міжнародний аспект школи відчувається шляхом закінчення курсів за кордоном через обмін або подвійну програму навчання, беручи участь у міжнародних тижнях за кордоном, виконуючи завдання та працюючи в групах з іноземними студентами, а також завершуючи багато курсів, які вивчаються англійською мовою запрошених професорів з нашої міжнародної партнерської мережі.

На рівні бакалаврату технічний розвиток здійснюється поряд з усіма необхідними навичками професійної майстерності для працевлаштування студентів після трирічної програми та для їх підготовки до продовження навчання в найкращих бізнес-школах у всьому світі. На майстерному рівні ми готуємо більш спеціалізованих фахівців за функціональними та галузевими напрямками. Наш програмний портфель комплектується програмами МВА та виконавчими курсами в різноманітних спеціалізованих сферах для розвитку професіоналів бізнесу протягом всього їхнього життя. Наразі школа пропонує програми в Португалії, Анголі, Бразилії та Мозамбіку, і продовжує працювати над її розширенням на нові географічні регіони.

Школа має свою дослідницьку діяльність, структуровану у двох дослідницьких центрах та двох лабораторіях. Почнемо з CEGE, де проводяться всі фундаментальні дослідницькі проекти, і є науково-дослідним центром, акредитованим Португальським фондом науки і техніки (FCT). Тоді у нас є BeoLab і Slab, які проводять прикладні дослідницькі проекти у сферах поведінкової економіки та управління послугами, відповідно. Нарешті, CEGEA є дослідницьким центром, головним чином, для прикладних досліджень та консультаційних послуг.

Ласкаво просимо до нашої школи!

МІСІЯ, ВІЗУ ТА ЦІННОСТІ

МІСІЯ

Підготувати глобальних фахівців з бізнесу, зосередивши увагу на підприємництві, стабільності та повазі до окремих людей, передбачаючи майбутні потреби організацій та сприяючи розвитку наукових та прикладних знань.

VISION

Школа прагне стати національним та міжнародним довідником у повному розвитку професіоналів бізнесу, завдяки суворому та кваліфікованому викладання, завдяки міцним діловим відносинам та за допомогою нововведень методологій навчання. Ми прагнемо бути національні та міжнародні рекомендації в галузі досліджень в галузі економіки та управління. Ми хочемо, щоб бізнес-школа Católica Porto ставала привабливим робочим місцем, яке прагнули як науковці, так і провідні дослідники.

ЦІННОСТІ

  • Перевага
  • Стійкість
  • Повага до окремих людей

Розташування

Порто

Address
R. de Diogo Botelho 1327, 4169-005 Porto, Portugal
4169-005 Порто, Район Порто, Португалія
Телефон
+351 22 619 6200

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Акредитації