Прочитайте офіційний опис

Вроцлавський університет природооблаштування і наук про життя концентрує свої широкомасштабні заходи в галузі освіти і наукових досліджень охоплюють сільського господарства і суміжних наук. Профіль WUELS і його місії безпосередньо беруть участь в програмах перетворень, пов'язаних з розвитком сільських районів і якості продуктів харчування і управління, з повною повагою, що виплачується соціальної підтримки та взаємодії. Знання, отримані і науково-дослідні проекти, що реалізуються на WUELS передбачити для майбутнього розвитку, щодо всіх аспектів екологічно стійкого розвитку, що є дружнім для добробуту людини і тварин.

Університет гарантує інтелектуальне пригода, пристосовується до потреб ринку праці, і дає студентам можливість вчитися і стажиста за кордоном, а також проводити передові дослідження під керівництвом провідних вчених. В якості одного з найпрестижніших коледжів в Польщі, її випускники високо цінуються роботодавцями. Насправді, керівники і фахівці великих польських компаній, часто самі випускники.

високий ринок університету вартість освіти заслужив це місце серед 20 кращих університетів Newsweek в Польщі, займаючи його вище таких відомих коледжів, як Варшава, Вроцлав, Познань і Ягеллонського університету.

Ідея, що "хороший університет не може функціонувати без цінних дослідників" під керівництвом Wprost нагородити університету третє місце після Варшави SGGW і Познані університету природничих наук.

Університет набрав так добре через: високих стандартів освіти, досягнення викладацького складу, якість науково-дослідних, бібліотечних і обчислювальних систем, а також перевірка знань.

Спадщина Вроцлава університет природооблаштування і наук про життя має глибоке коріння в традиціях двох instutitions заснована у Львові: Факультет сільського та лісового господарства Львівської політехніки в Dublany і Ветеринарної Медичної школі, заснованої в 1881 році. Повоєнний глава в історії Вроцлавського університету екологічних і біологічних наук була відкрита восени 1945 року, коли на факультеті сільського господарства і факультет ветеринарної медицини були засновані на комбінованому університету і політехнічного інституту, єдина установа вищого освіту у Вроцлаві в той час. У 1951 році ці два Факультети були включені в недавно відкрилася Вищої школи сільського господарства перейменований в Сільськогосподарський університет Вроцлава в 1972 і Вроцлавський університет природооблаштування і наук про життя в 2006 році.

В даний час Вроцлавський університет природооблаштування і наук про життя (WUELS) добре визнаним науково-освітнього центру, є єдиним аграрний університет в південно-західному регіоні Польщі. WUELS працює близько 1500 осіб, (160 повних і доцентів). Повний і неповний робочий день студентів (11,000) пропонується широкий спектр курсів на отримання ступеня в галузі сільського господарства і суміжних областях.

У 1990 році AUW приєднався до програми Темпус у співпраці з іншими польськими та європейськими університетами. У наступні роки 1999 і 2000 роках AUW став партнером установою в 3-х мереж в рамках програми CEEPUS.

Науково-дослідні проекти, які здійснюються на AUW отримують фінансову підтримку польського комітету з наукових досліджень (KBN), промисловості, місцевих органів влади та міжнародних фондів шляхом. Результати, отримані в цих проектах, опубліковані в наукових журналах в Польщі, так і за кордоном. Ряд міжнародних конференцій проводяться в WUELS щороку. Багато дослідників є членами авторитетних міжнародних організацій.

У WUELS possesse понад 100 об'єктів, в тому числі сучасний спортивний центр. WUELS забезпечує проживання в студентських будинках для 1 800 студентів (90 відсотків без Вроцлаві жителів).

Щорічно близько 100 науково-дослідних проектів, що фінансуються за рахунок грантів і ок 100 введені в експлуатацію проекти здійснюються. Результати дослідження опубліковані в цілих 2000 публікацій, п'ята з них в міжнародних журналах. WUELS є організатором міжнародних конгресів і наукових конференцій.

Вроцлавський університет природооблаштування і наук про життя підписала двосторонні угоди з 52 університетами в різних частинах світу. WUELS бере участь в Socrates / Erasmus, CEEPUS, Леонардо да Вінчі, вартість і 5-й і 6-й програми ЄС Framework.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

Wroclaw University of Environmental and Life Sciences

Що ви будете вчитися? Зелені насадження Shaping 1-й семестр Статистика та експериментування, товар наука, розташування рослин, agrofitocenology, пейзаж обробка та технічн ... [+]

Що ви будете вчитися?

Зелені насадження Shaping

1-й семестр Статистика та експериментування, товар наука, розташування рослин, agrofitocenology, пейзаж обробка та технічне обслуговування.

В якій формі буде проводитися класи?

Як ви будете оцінювати?

Семестр кредитів, отриманих на основі курсу кредитів формують оцінки середньострокових і з закінченим терміном випробувань та іспитів, що проводяться в усній або письмовій формі. знань студентів, практичні навички, вміння завершення конкретних завдань, робота в команді та управління роботи оцінюються в процесі курсу.... [-]

Польща Вроцлав
інформація
англійська
Денне навчання
3 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
Wroclaw University of Environmental and Life Sciences

Ви отримуєте теоретичні знання і практичні навички в області мікроскопічними методами, методи реконструкції філогенії, лабораторного аналізу, методів клітинних і тканинни ... [+]

Тривалість: 2 роки (4 семестри)

Професійна назва: майстер

Дослідження профілю: академічні

Місяць початку: Жовтень

Семестр Плата за навчання: 1600 eur- Інтернаціоналу, 800 EUR- громадян ЄС / ЄЕЗ, останній семестр без плати за навчання для всіх студентів

Огляд

Лабораторні методи в курсі біології другого класу надає студенту теоретичні та практичні знання в області мікроскопічних методів, методів реконструкції філогенії, лабораторного аналізу, клітинних і тканинних культур методів, аналітичних методів в гідробіології і ecotrophology, примату геноміки, методи аналізу та оцінка продуктів тваринного походження. Учасник курсу буде навчатися обробляти професійні лабораторні апарати для того, щоб самостійно розвивати свої професійні навички. Знання, отримані в ході дослідження буде також включати в себе методологію біології та статистики, а також біоінформатики. Курс призначений освоїти загальний і спеціальний аналіз, аналітичної хімії при роботі з оптичним і електронним мікроскопом. Програма курсу охоплює область фарбування і збереження зразків і в пробірці методів культивування. ... [-]

Польща Вроцлав
інформація
англійська
Денне навчання
4 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
Wroclaw University of Environmental and Life Sciences

Продовольча технологія та програма вивчення харчування в рамках другого циклу (магістерський рівень) призначена для забезпечення чіткої освіти в галузі оцінки якості, обр ... [+]

Тривалість: 1,5 роки (3 семестри)

Професійне звання: майстер

Профіль навчання: загальний навчальний заклад

Місяць початку: лютий

Ступна плата за навчання: 1600 EUR

Огляд

Продовольча технологія та програма вивчення харчування в рамках другого циклу (магістерський рівень) призначена для забезпечення чіткої освіти в галузі оцінки якості, обробки, зберігання та зберігання сировини рослинного та тваринного походження. Курс охоплює основи мікробіології та харчової біотехнології, управління та управління та харчування людини різного віку та соціальних груп. Студент отримає знання з сучасних технологій та технологій, що використовуються в харчовій та людській галузях харчування, а також буде проводити науково-дослідну роботу в цих галузях. Крім того, курс дасть уявлення про принципи планування та проведення експериментальної роботи, а також для обчислення та подання результатів дослідження.... [-]

Польща Вроцлав
інформація
англійська
Денне навчання
3 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою

Wrocław University of Environmental and Life Sciences

Wroclaw University of Environmental and Life Sciences
Address
ul. C. K. Norwida 25
50-375 Вроцлав, Нижньосілезьке воєводство, Польща
Веб-сайт
Телефон
+48 71 320 50 20