Wroclaw University of Economics and Business

Введення

Прочитайте офіційний опис

Wroclaw University of Economics and Business належить до провідних економічних шкіл вищої освіти Польщі та є важливим центром науки та досліджень. Його діяльність спрямована на підтримку та зміцнення позицій університету на регіональному, національному та міжнародному рівнях, поліпшення конкурентних переваг та формування іміджу сучасного закладу, відкритого та доброзичливого до своїх працівників, студентів та навколишнього середовища.

Wroclaw University of Economics and Business надає наступні напрямки:

 • Економіка
 • Фінанси і бухгалтерський облік
 • Інформатика та економетрія
 • Міжнародні економічні відносини
 • Бізнес-інформатика
 • Менеджмент
 • Управління та виробнича інженерія
 • Економічна аналітика
 • Європейські студії
 • Логістика
 • Просторова економіка
 • Туризм

Студенти можуть вибирати з 40 спеціалізацій в рамках курсів, що пропонуються факультетами.

Освіта

Освітня система WUEB відповідає вимогам Болонської декларації. Ми застосовуємо Європейську систему передачі кредитів (ECTS) та видаємо додатки до диплому. Обмін викладачами та студентами здійснюється за програмами Erasmus та іншими програмами. У 2018/2019 навчальному році для студентів Еразмус пропонується понад 120 курсів іноземних мов. WUEB має 200 двосторонніх угод Erasmus та близько 60 загальних угод про співробітництво з іноземними партнерами. Курси, організовані Wroclaw University of Economics and Business , які поділяються на семестри, проводяться в одно- або дворівневих системах і можуть відвідуватись як денні курси, курси неповного робочого дня, так і у формі вечора заняття. Університет уповноважений виконувати програму MBA для випускників, яка доступна у польській чи англійській мовній версії. Програма організована у співпраці з університетами Бельгії, Франції, Ірландії, Німеччини та Великобританії.

Навчальні програми, що реалізуються в університеті, включають фундаментальні предмети, загальні та спеціалізовані предмети та забезпечують повну взаємодоповнення з іншими європейськими університетськими навчальними програмами, що дозволяє нашим студентам брати участь в академічному обміні та навчатися за кордоном як частину свого курсу. Тут приймаються іноземні випускники, щоб закінчити ступінь бакалавра, магістра та доктора.

Університет пропонує безкоштовні курси польської мови для студентів з обміну. Курси проводяться протягом кожного семестру і мають два рівні для вибору студента: початковий і середній. Зміст курсу також допоможе вам ознайомитись із польською культурою.

Дидактичний персонал

Кваліфікований персонал Wroclaw University of Economics and Business завжди був нашим найбільшим надбанням. Працівники WUEB отримують численні нагороди за дидактичні та наукові досягнення та виконували відповідальні обов'язки перед низкою наукових асоціацій та товариств, як у Польщі, так і за кордоном. Найвидатніші з наших колег були присвоєні почесні звання місцевими та зарубіжними вищими навчальними закладами. Професор Здзіслав Гелвіг отримав почесні доктори Краківського економічного університету та Празького економічного університету; проф. Юзеф Попкевич - з Дрезденського технічного університету; проф. Бер Хаус - з економічного університету в Катовіце; проф. Станіслав Урбан - Краківський університет сільського господарства; проф. Анджей Госпадарович - з університету Вілінія, та проф. Кшиштоф Яджуга - Краківський економічний університет. Наш університет також присвоїв почесні звання ряду провідних економістів.

З 24 вчених, удостоєних титулу WUEB doctorus honois causa, є такі фігури, як: Йохен Шуман, Джузеппе Кальцоні, Роберт Лерой Кінг, Янос Корнай, Рейнхард Сельтен - лауреат Нобелівської премії, що народився у Вроцлаві, Анджей Станіслав Барчак, Лешек Бальцерович, Єжи Рокіта, Хіроюкі Ітамі, Марек Белка та Януш Левандовський.

Дослідницькі зусилля наших співробітників завжди були в тісному зв'язку з дидактичними заняттями.

137499_137470_WUEB-14.jpgWroclaw University of Economics and Business","author_url":"https://www.ue.wroc.pl/en/","source":""}" />

Наше завдання

Бути провідним центром творчої думки та економічної освіти в нашому регіоні Європи.

Наше бачення

WUE - це сучасний підрозділ освіти та досліджень, а також консультативно-дорадчий підрозділ, постійно вбудований в регіональний, національний та міжнародний простір, здійснюючи заходи, що ведуть до сталого розвитку у розумінні соціальної та етичної відповідальності, доброзичливі до персоналу, студенти та випускники та відкриті для всього його оточення.

І місія, і бачення університету є плодом широких консультацій з різними групами зацікавлених сторін, як зовнішніх, так і внутрішніх. Наша заява про місію акцентує увагу на двох центральних елементах або основах, а саме: науковому дослідженні (бути провідним центром творчої думки) та не менш важливій галузі навчання студентів (економічна освіта). Обидва елементи були сформульовані відповідно до наміченої мети (бути провідним центром у нашому регіоні Європи). Багатство наявних у нас ресурсів з точки зору науково-дослідного персоналу, адміністративної підтримки та відповідної інфраструктури вважається центральним у вирішенні завдань досягнення поставлених цілей досягнення посади регіонального лідера в обох вимірах.

Місія нашого університету являє собою довгострокове зобов'язання, і його основи послужили основою для формулювання стратегічних цілей для WUE, які мають бути досягнуті до кінця 2020 року. Цілі підлягають постійному контролю з боку членів Комітету WUE з академічних наук Стратегія, що складається з наукових співробітників та представників студентського корпусу. Під час своїх регулярних засідань Комітет бере участь у моніторингу прогресу в реалізації цілей, які вважаються стратегічними для нашого Університету, визначених у формальній редакції заяв нашої місії, бачення та стратегії розвитку. Усі ініціативи, які здійснює наш Університет, сприймаються в контексті їх потенційного впливу на реалізацію цілей, висловлених у місії та висловленнях із баченням.

137500_137472_WUEB-02.jpgWroclaw University of Economics and Business"}" />

Історія

Wroclaw University of Economics and Business - це давно створений центр наукової та освітньої діяльності в регіоні. Її попередник, Вища школа торгівлі, був створений з ініціативи Вроцлавської асоціації просування економічних і торговельних наук, первісного засновника і власника, відповідно до Закону 1937 р. Про приватні вищі школи. Більшість персоналу були представлені колишніми викладачами та працівниками університету короля Яна Казимира та Академії зовнішньої торгівлі у Львові та університету короля Стефана Баторія у Вільнюсі. Професор Каміль Стефко був першим обраним ректором школи. Вступну лекцію читав професор Вінсент Стіс (майбутній ректор Вищої школи економіки 3 лютого 1947 року. Вища школа торгівлі була торгово-викладацькою школою, яка пропонувала трирічні курси наступних спеціалізацій: Загальна торгівля , Управління кооперативом, адміністрацією та державним господарством, торгове страхування. У 1948 р. Загальна кількість вступників була встановлена на рівні 2817, що вважає школу другим за величиною вищим навчальним закладом у Західній Польщі. У період між 1947-1950 рр. Загальна кількість студентів перевищили 6000.

У 1950 році школа була націоналізована та перетворена на Вищу школу економіки, що має два факультети - промисловість та фінанси. У 1954 р. Їх доповнив інженерно-економічний факультет харчової промисловості. У 1958 році промисловий факультет був перейменований на Факультет економіки компанії, а нарешті в 1969 р. - на Факультет народного господарства (в даний час він носить назву Факультет економічних наук, з 2006 року).

Ще одна важлива віха в нашій історії відбулася в 1974 році, з офіційним прийняттям нової назви: Академія економіки імені Оскара Ланге. У 1976 р. Організаційну структуру доповнив ще один факультет - інженерно-інформаційні технології. У 1982 році в Єленійській горі був створений новий філійний факультет муніципального господарства та послуг.

18 березня 2008 року, згідно з актом парламенту Республіки Польща, школа була офіційно перейменована у Вроцлавський економічний університет. Офіційна зміна була внесена 6 травня 2008 року.

У жовтні 2019 року згідно з новим Статутом офіційна англійська назва університету змінилася на Wroclaw University of Economics and Business .

У перший навчальний рік роботи наш заклад-попередник прийняв 1853 студентів. Цифри вступу постійно зростають з роками. У 1970-х роках кількість наших студентів переступила 5 тис. Порогів і досягла 10 тис. У 1990-х. Найбільша група студентів була зареєстрована за 2005 рік, що наблизилось до 18 тисяч балів. У травні 2015 року кількість студентів УНС становила 12 207, і відповідно до останнього звіту 2017 року у нас було 11 604 студентів.

Сьогодні Вроцлавський університет економіки та бізнесу належить до провідних економічних шкіл вищої освіти Польщі, важливого центру освіти, науки та досліджень. Його діяльність спрямована на підтримку та зміцнення позицій університету на регіональному, національному, європейському та міжнародному рівнях, поліпшення конкурентних переваг та формування іміджу сучасного закладу, відкритого та доброзичливого до своїх працівників, студентів та навколишнього середовища. Наш університет має повну привілей надавати академічну підготовку в галузі економічних та управлінських наук.

Кваліфікований персонал Вроцлавського університету економіки та бізнесу завжди був нашим найбільшим надбанням. Співробітники UEW отримують численні нагороди за дидактичні та наукові досягнення та виконували відповідальні обов'язки перед низкою наукових асоціацій та товариств, як у Польщі, так і за кордоном. Найвидатнішим з наших колег були присвоєні почесні звання місцевих та закордонних вищих навчальних закладів. Професор Здзіслав Гелвіг отримав почесні доктори Краківського економічного університету та Празького економічного університету; проф. Юзеф Попкевич - з Дрезденського технічного університету; проф. Бер Хаус - з економічного університету в Катовіце та проф. Станіслав Урбан - Краківський університет сільського господарства.

Наш університет також присвоїв почесні звання ряду провідних економістів. З 19 вчених, нагороджених лікарями ЄГУ, звання honois causa - такі діячі, як Йохен Шуман, Джузеппе Кальцоні, Роберт Лерой Кінг, Янос Корнай, Рейнхард Сельтен - лауреат Нобелівської премії, що народився у Вроцлаві, Анджей Станіслав Барчак, Лешек Бальцерович, Єжи Рокіта та Януш Левандовський. Дослідження наших співробітників завжди були в тісній залежності від дидактичних занять.

137501_137475_WUEB-04.jpgWroclaw University of Economics and Business"}" />

Ключові факти

 • Більше 11 000 (бакалавр / магістр / доктор наук) студентів
 • Понад 550 академічних викладачів
 • Більше 73 000 випускників
 • Понад 300 іноземних студентів кожного навчального року
 • Першу лекцію в університеті читав у лютому 1947 року

Засоби

Університет має 31 приміщення для навчальних, наукових, адміністративних та соціальних цілей. Заняття проводяться в лекційних та тренажерних залах, а також у комп’ютерній, хімічній та технологічній лабораторіях. Номери обладнані сучасними аудіовізуальними посібниками. У деяких номерах є засоби, що дозволяють здійснювати прямі телепередачі та телеконференції.

Погляньте на Вроцлав

Місто тисячу років рясне історичними пам’ятками та культурними об’єктами світового рівня. Привілейоване становище Вроцлава над іншими польськими містами ґрунтується на таких факторах, як стратегічне розташування, зручний транспорт (аеропорт, автомобільна дорога, річковий транспорт, залізниці), рівень життя, багата інфраструктура та стабільність. Вроцлав також є промисловим містом, що швидко розвиває ІТ-сектор, електронну, хімічну та фармацевтичну галузі. Ці переваги засвідчуються багатьма успішними іноземними інвестиціями, такими як Allied Irish Bank, APSYS, ABB, Credit Agricole, Capgemini, Cadbury, Castorama, CARGILL, Decathlon, Fagor, Generall Bottlers, Hewlett-Packard, IBM, IKEA, Siemens, Volvo , WABCO та Whirlpool.

Підводячи підсумки, Вроцлав будує своє сучасне та майбутнє процвітання на трьох опорах: економіці, культурі та вищій освіті.

Основні факти про Вроцлав

 • Площа міста: 293 км кв
 • Населення: 634 тис
 • Чисельність агломерації: бл. 1 мільйон
 • На відстані до Праги, Берліна, Відня та Варшави
 • 1000-річне місто
 • 12 зелених островів
 • 112 мостів
 • Вроцлав був обраний європейською столицею культури у 2016 році (разом із Сан-Себастьяном). LINKhttp: //www.ue.wroc.pl

Розташування

Вроцлав

Address
Wroclaw University of Economics
and Business
ul. Komandorska 118-120

Вроцлав, Нижньосілезьке воєводство, Польща

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія