WSB University in Gdansk

Введення

Прочитайте офіційний опис

WSB University in Gdansk піклується про своїх студентів. Належна інфраструктура позитивно впливає на комфорт навчання. Ми підготували для вас сучасні навчальні лабораторії з висококласним обладнанням та програмним забезпеченням, а також місце для навчання та відпочинку. Крім того, будівлі є інваліди дружніми. Це чисте задоволення навчатися в такому місці.

Дружні місця

У ваших будівлях є наступні об'єкти:

  • Зал засідань, спеціально призначений для юридичних факультетів, був підготовлений спеціальний зал судових засідань для практики засідань у суді, де проводяться відповідні семінарні заняття.
  • Фотолабораторія - власна лабораторія університету використовується студентами графічного дизайну та мультимедіа для навчання їхніх практичних навичок. Лабораторія оснащена професійним освітленням, камерами, змінними фонами для фотографій та відеокамерою.
  • Тихі та вокальні робочі кімнати: у бібліотеці є дві кімнати, які можна забронювати студентами, щоб надати їм місце для роботи в групах за проектом, наприклад, одночасно з можливістю використовувати ресурси бібліотеки.
  • Студентські зони - чотири кімнати, обладнані зручними диванами, столиками, кавоварками та телевізором. Номери забезпечують простір для відпочинку або навчання в перервах між класами.
  • Зелені райони з лавками, гамаками, дерев'яними будинками, місцями для навчання, розслабляються, їдять, спілкуються та спілкуються.

Практичність - це наш пріоритет

WSB University in Gdansk - це школа, яка надає практичні заняття. Це одна з наших відмінних рис. Як єдині в регіоні, ми пропонуємо класи у подвійній системі, що означає, що приблизно 50% предметів у даній спеціальності під час неповного навчання відносяться до класів, що виконуються на території нашого ділового партнера. Завдяки цьому наші студенти отримують практичні знання, а також навички, які вони зможуть використати у своїй професійній кар'єрі в майбутньому. Класи проводяться вчителями-практиками, де теорія стикається з реальними справами. Студенти також можуть отримати відповіді на поглинання питань, що стосуються практичних аспектів професії, яку вони навчають.

WSB також допомагає ініціювати професійну кар'єру. Щороку Career Office пропонує понад 1000 професійних практик, стажування та пропозиції про роботу в компаніях з різними профілями діяльності. Саме тому студенти можуть практично використовувати знання, отримані під час навчання та отримувати додатковий прибуток.

Відділ міжнародних зв'язків

Відділ міжнародних зв'язків WSB University in Gdansk дуже активно працює не лише в повсякденному придбанні іноземних студентів, але також і допомагає їм у процесі адаптації в школі. Кафедра організовує мовні курси для іноземців, дні адаптації, культурні семінари та допомагають знайти житло.

Оскільки в Департаменті працюють різні громадяни, включаючи непальців, українців та поляків, ми можемо зрозуміти наших іноземних студентів та запропонувати їм необхідні послуги.

ДОСЛІДЖЕННЯ ДЛЯ БЕЗКОШТОВНОСТІ ТА ЗАСТОСУВАННЯ ДЛЯ НАШОЇ ЕФФЕКТИВНОЇ ДОСЛІДЖЕННЯ

https://www.wsb.pl/english/co-financed-studies

Розташування

Ґданськ

Address
aleja Grunwaldzka 238a,
80-266 Ґданськ, Поморське воєводство, Польща

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія