University of Wroclaw - Faculty of Law, Administration and Economics

Введення

Прочитайте офіційний опис

WroclawUni02

Якщо ви хочете отримати більш детальну інформацію про цю привабливу навчальну програму, відомий Вроцлавський університет, жваве місто Вроцлав і захоплююче студентське життя, відвідайте наш веб-сайт тут .

Університет Вроцлава має багату історію понад три століття. Університет, заснований Леопольдом I Габсбургом, розвинувся з скромної школи, яку очолює єзуїти в одній з найбільших академічних установ у Польщі. У початку XIX століття університет мав п'ять факультетів: філософію, католицьку теологію, євангельську теологію, право і медицину. Пізніше його розширили численні секції, лабораторії та природний музей, який існує до сьогодні. Сьогодні першим і найважливішим напрямком Університету Вроцлава є наукове дослідження. Наші вчені мають численні зв'язки з колегами-дослідниками інших вищих навчальних закладів у Польщі та у всьому світі. Успіх наших дослідників був нещодавно визнаний польською владою, яка значно збільшила фінансування як обладнання, так і досліджень в нашому університеті на 80% порівняно з попередніми роками. Академічний інкубатор підприємництва - це нова установа Університету Вроцлава, призначена для допомоги студентам у створенні власного бізнесу, надаючи безкоштовні консультації з питань підприємництва, організовуючи конференції, семінари, субсидіюючи вибрані інвестиції та пропонуючи офісні приміщення. Академічний інкубатор підприємництва співпрацює з Вроцлавським технологічним парком, технологічним центром з лабораторіями, офісними приміщеннями, конференц-центром та сучасним мультимедійним обладнанням. Метою Технопарку є створення умов для використання науково-виробничого потенціалу Вроцлава та регіону та стимулювання розвитку індустрії передових технологій. Вроцлавський університет пишається тим, що є одним з його акціонерів. Сьогодні Вроцлавський університет є найбільшим університетом у регіоні та навчає понад 40 000 студентів та близько 1300 студентів-докторів на 10 факультетах. Щорічно університет випускає 9000 студентів. WroclawUni01

Юридичний, адміністративний та економічний факультети

Юридичний, адміністративний та економічний факультет є одним з найбільших в Польщі. Його традиція сходить до Прусської школи права, заснованої в 1811 році. На цьому факультеті навчаються понад 12 тисяч учнів, а 170 студентів - доктора філософії. програми Факультет пропонує міжнародні програми обміну та пишається тим, що приймають іноземних студентів з Європи, Росії, Казахстану та африканських країн. Студенти можуть стати членами клубів та товариств та брати участь у національних та міжнародних конференціях та симпозіумах. Області навчання:

 • Закон
 • Адміністрування
 • Економіка

Дослідження: сфер експертизи:

 • Історія Польщі та польське право
 • Адміністративне, цивільне, кримінальне, фінансове та приватне право
 • Міжнародне та європейське право
 • Теорія економіки

Міжнародні зв'язки: Факультет має наукові партнерські зв'язки з близько 40 інституціями в більш ніж 18 країнах світу, у тому числі:

 • Ідальгоський центр вищої освіти в Мексиці
 • Центр конституційного права Латинської Америки в Буенос-Айресі,
 • Школа німецького права,
 • Аспірантура, Страсбург
 • Інститут CEDIMES, Франція
 • Англійський та європейський курси Кембриджського університету.

Засоби: одна з найбільших польських бібліотек з найсучаснішим обладнанням, аудиторії, аудиторії, комп'ютерні лабораторії та навчальний зал з доступом до Інтернету та баз даних.

Розташування

Вроцлав

Address
Pl. Uniwersytecki 1
50-137 Вроцлав, Нижньосілезьке воєводство, Польща

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія