University of Bialystok

Введення

Прочитайте офіційний опис

128670_student-3500990_1920.jpg

University of Bialystok був заснований у 1997 році у філії Варшавського університету після 29 років свого існування.

Сьогодні UwB є одним з найбільших і найсильніших академічних центрів Північно-Східної Польщі завдяки своїм науковим стандартам і потенціалу. Університет складається з дев'яти факультетів, у тому числі одного за кордоном у Вільнюсі. Заняття та лекції проводять близько 900 академічних викладачів.

В даний час університет навчає близько 17 000 студентів майже в 30 галузях. Він пропонує близько 100 різних курсів для аспірантів. Студентський рух процвітає: в університеті налічується близько 70 студентських науково-дослідних клубів.

Ph.D. Дипломні роботи здійснюються в межах п'яти університетських підрозділів: юридичного факультету, факультету економіки і менеджменту, філологічного факультету, біологічно-хімічного факультету і факультету історії та соціології.

UwB має право надати 10 університетських ступенів доктора і 4 докторантури. До наукових досліджень, що проводяться в університеті, застосовується унікальна природа і культурне розмаїття регіону, що приваблює наукові дослідження.

Університет співпрацює з вищими навчальними закладами за кордоном у рамках майже 50 угод про наукове співробітництво в рамках програми «Програма Erasmus», програми «Леонардо да Вінчі» та Рамкових програм. Завдяки міжвузівському та міжнародному співробітництву студенти UwB беруть участь у професійному стажуванні за кордоном.

Розташування

Білосток

Address
ul. Świerkowa,20B
15-328 Білосток, Підляське воєводство, Польща

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія