University of Wroclaw

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет Вроцлава має багату історію понад три століття. Університет, заснований Леопольдом I Габсбургом, розвинувся з скромної школи, яку очолює єзуїти в одній з найбільших академічних установ у Польщі. У початку XIX століття університет мав п'ять факультетів: філософію, католицьку теологію, євангельську теологію, право і медицину. Пізніше його розширили численні секції, лабораторії та природний музей, який існує до сьогодні.

Після Другої світової війни група польських професорів, колишніх з Львова, розпочала навчання та наукові дослідження у Вроцлавському університеті. Спочатку вони створили факультети права та управління, мистецтва, природничих наук, сільського господарства, ветеринарії, медицини, математики, фізики та хімії. Деякі з цих факультетів скоро перетворилися на інші університети.

З початку ХХ століття Вроцлавський університет видав 11 лауреатів Нобелівської премії, таких як Теодор Моммзен, Філіп Ленард, Едуард Бюхнер, Пол Ерліх, Фріц Хабер, Фрідріх Бергіус, Ервін Шредінгер, Отто Стерн і Макс Борн.

Сьогодні першим і найважливішим напрямком Університету Вроцлава є наукове дослідження. Наші вчені мають численні зв'язки з колегами-дослідниками інших вищих навчальних закладів у Польщі та у всьому світі. Успіх наших дослідників був нещодавно визнаний польською владою, яка значно збільшила фінансування як обладнання, так і досліджень в нашому університеті на 80% порівняно з попередніми роками.

Як і в більшості країн, у Польщі національна система оцінки якості є частиною національної стратегії підвищення якості освіти. Кожні чотири роки Міністерство освіти оцінює факультети всіх польських університетів. У минулому році 9 із 10 факультетів отримали кваліфікацію у вищій категорії, а другий - найвищим.

Академічний інкубатор підприємництва - це нова установа Університету Вроцлава, призначена для допомоги студентам у створенні власного бізнесу, надаючи безкоштовні консультації з питань підприємництва, організовуючи конференції, семінари, субсидіюючи вибрані інвестиції та пропонуючи офісні приміщення. Академічний інкубатор підприємництва співпрацює з Вроцлавським технологічним парком, технологічним центром з лабораторіями, офісними приміщеннями, конференц-центром та сучасним мультимедійним обладнанням. Метою Технопарку є створення умов для використання науково-виробничого потенціалу Вроцлава та регіону та стимулювання розвитку індустрії передових технологій. Вроцлавський університет пишається тим, що є одним з його акціонерів.

Сьогодні Вроцлавський університет є найбільшим університетом у регіоні та навчає понад 26 тисяч студентів та близько 1300 студентів-докторів на 10 факультетах. Щорічно університет випускає 9000 студентів.

Розташування

Вроцлав

University of Wrocław

Address
University Of Wroclaw
Pl. Uniwersytecki 1

50-137 Вроцлав, Нижньосілезьке воєводство, Польща
Телефон
+48 71 375 22 15

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

MA
Магістратура