UTP University of Science and Technology in Bydgoszcz

Введення

Прочитайте офіційний опис

UTP університет науки і технології (UNIWERSYTET Technologiczno - Przyrodniczy - UTP) в місті Бидгощ має 60-літньою традицією, що йде від 1951, коли був створений перший навчальний вищої освіти в Бидгощ - Вечірня школа інженерії. На початку своєї історії, це утворення хімічних і механічних інженерів. Маючи був перетворений в інженерне училище вищої освіти, в 1964 році, повний робочий день, вечірні та заочні програми були запропоновані 4 технологічних факультетів.

Розвиток сільськогосподарських досліджень був запущений в 1969 році про створення в Бидгощ філії сільськогосподарська школа вищої освіти від Познані. Ця галузь стала незалежною в 1972 році перетворюється в факультет сільського господарства з розділом продукції тваринництва. Відповідно до указу прем'єр-міністра від 20 серпня 1974, ці дві школи були об'єднані в січні і Університет Анджей Снядецкий за технологією і сільського господарства в Бидгощ, перейменований в UTP університет науки і технології в 2006 році.

UTP університет науки і технології є багатопрофільним школі вищої освіти, надання технічних, сільськогосподарських, мистецтві і в області навчальних програм управління.

Заключний акт експертизи (атестат зрілості) потрібно для вступу на UTP. Прийом заснований на результатах випускного іспиту. Ми пропонуємо повний або неповний робочий день в I (бакалавр, бакалавр в області техніки), II (MSc) і III (докторантури) градусів.

UTP університет науки і технології пропонує наступні поля (програм) навчання:

Я ступінь - бакалавр в галузі інженерії

Технічні науки Сільськогосподарських наук

Сільське і лісове господарство Машинобудування Агрономія

Архітектура та містобудування Тваринництво

біомедичної інженерії біотехнологія

Хімічна технологія Охорона навколишнього середовища

цивільне будівництво Технології виробництва продуктів харчування та харчування людини

Дослідження Дизайн

електротехніка Керуючі науки

Електроніка та телекомунікації управління

Інженерний захист навколишнього середовища Управління та Технологія виробництва

Інформаційні та комунікаційні технології (ІКТ)

Дизайн інтер'єру

Матеріал Engineering

Машинобудування

Технічна фізика

Транспорт

II ступінь - магістр дослідження

Технічні науки Сільськогосподарських наук

Хімічна технологія Агрономія

цивільне будівництво Тваринництво

електротехніка біотехнологія

Електроніка та телекомунікації Охорона навколишнього середовища

Інженерний захист навколишнього середовища

Машинобудування Керуючі науки

Технічна фізика управління

Транспорт

III ступінь (докторантури)

Агрономія Тваринництво Середовище розробки Машинобудування та експлуатація

Навчальний процес підтримується такими здібностями:

Факультет сільського господарства і біотехнології Факультет тваринництва та біології Факультет хімічних технологій і включають інжиніринг, Інститут математики і фізики Факультет цивільної та екологічної інженерії Факультет менеджменту Механіко-машинобудівний факультет Факультет телекомунікацій та електротехніки

Протягом 60 річною історією дослідження в університеті були завершені більш 43000 випускників, в основному за фахом в будівництві, машинобудуванні та сільському господарстві наук. Наші випускники включають в себе, наприклад, всесвітньо відомий Сіднейський Олімпійський стадіон дизайнер, Едмунд Obiała, MSc і шифрувальник, професор Юзеф Pieprzyk.

Сім факультетів, міжфакультетських вузли і адміністрація працюють близько 1300 осіб, 680 з яких є вчені, у тому числі майже 140 професорів. Шість факультетів Університету мають право присуджувати ступінь доктора філософії, з яких три (факультет сільського господарства та біотехнології, факультет тваринництва та біології та факультету машинобудування), також для додання ступінь доктор habilitowany еквівалентної доктора наук ступінь. Науково-освітня діяльність на основі співробітництва практично з усіма вітчизняними університетами технологій та сільського господарства, а з багатьма зарубіжними університетами та науковими центрами.

П'ять вчених університету були удостоєні звання почесного доктора. Визнання вчених університету в польській науки дуже багато про що свідчить їх часте участь у роботі комітетів і секцій Польської академії наук та Міністерства науки та вищої освіти, а також робіт з акредитації Польського комітету.

Розташування

Бидгощ

UTP University of Science and Technology in Bydgoszcz

Address
ul. Ks. Kordeckiego 20
85-225 Бидгощ, Куявсько-Поморське воєводство, Польща
Веб-сайт
Телефон
+48 52 373 02 80