Cardinal Stefan Wyszynski University in Warsaw

Введення

Прочитайте офіційний опис

ПРО НАШ УНІВЕРСИТЕТ (Університет кардинала Стефана Вишинського)

Cardinal Stefan Wyszynski University in Warsaw ( UKSW ) був заснований 3 вересня 1999 року. Університет створено на базі колишньої Академії католицької теології (1954-1999). Університет кардинала Стефана Вишинського - це державний університет з 32 областями освіти (на 10 факультетах), понад 16 000 студентів, 737 вчителів та 383 адміністративних працівників. Дослідження проводяться в режимі "повний робочий день" та "неповний робочий день", як в системі довгострокового циклу (магістр), так і в першому циклі (бакалавр). UKSW також пропонує професійну кваліфікацію в аспірантурі та докторантурі. Дослідження, проведені у більшості галузей, засвідчені Державною акредитаційною комісією. Студенти мають можливість відвідати понад 60 університетів у Європі за програмою Erasmus. Є численні студентські наукові асоціації та студентські організації, студентський театр і хор. Є й спортивні споруди.

ПРО НАС ФАКУЛЬТЕТ (факультет християнської філософії)

Факультет християнської філософії охоплює три інститути: Інститут філософії, Інститут психології та Інститут екології та біоетики, у тому числі 16 секцій та більше 30 кафедр. Факультет має автономну комп'ютерну лабораторію, діагностичну лабораторію, бібліотеку та лабораторію з Віденською тестовою системою (VTS). З 2014/15 року наші студенти мають доступ до нового лабораторного центру природничих наук та Центральної психологічної лабораторії. 2 Наша місія полягає у наданні студентам нашого навчального та дружнього середовища, в якому навчаються наукові дослідження та освіта. Факультет пропонує:

 • Програми бакалавра та магістра в галузі філософії та охорони навколишнього середовища
 • Інтегрована програма магістра в галузі психології
 • програми Ph.D. у філософії та психології

У наших навчальних програмах ми прагнемо запропонувати різноманітну та привабливу освіту на основі всебічних теоретичних, методологічних та практичних знань. Факультет захищає своє майбутнє, розвиваючи якісні дослідження. Факультет видає три наукових журнали: "Studia Psychologica", "Studia Philosophiae Christianae" та "Studia Ecologiae et Bioethicae". Нещодавно факультет оцінювався як "категорія" в національному процесі акредитації, демонструючи, що він повністю відповідає вимогам, викладеним у його місії. https://www.facebook.com/Study-with-us-Faculty-of-Christian-Philosophy-CSWU-Warsaw-1130218280409999/

UKSW" src="//www.masterstudies.com/element_db/37/37043_rsz_school2.jpg" alt="UKSW" />

НАША ЗАЯВА МІСІЇ В МОНІТОРИНГУ

Ми дивимося за межі нашого власного Університету та підтримуємо та підтримуємо міжнародну мобільність як співробітників, так і студентів на нашому факультеті. Рік за роком, у вітанні збільшується кількість іноземних студентів у нашу академічну спільноту. Факультет християнської філософії в даний час співпрацює з іноземними університетами, науково-дослідними інститутами. Ми вважаємо, що це значна сфера нашого розвитку. Тому наш факультет прагне сприяти не всім формам міжнародного співробітництва, а також створити умови для створення нових моделей міжнародного співробітництва. Ми пропонуємо теплий прийом усім нашим гостям з-за кордону!

ДОСЛІДЖЕННЯ ФАКУЛЬТЕТУ КРИТИЧНОЇ ФІЛОСОФІЇ

UKSW" src="//www.masterstudies.com/element_db/36/36867_rsz_4.jpg" alt="UKSW" />

Студенти з європейських університетів, які підписали двосторонню угоду Erasmus з фахом християнської філософії у галузі філософії, психології та охорони навколишнього середовища, невеликі витрачають один-два семестри, що навчаються в кожному з наших інститутів. Зверніть увагу, що вступні студенти Еразма повинні бути офіційно призначені їхнім батьківським закладом. Кожен рік факультет християнської філософії надає деякі курси англійської мови для іноземних студентів.

8 ПРИЧИНИ ДОСЛІДЖЕННЯ З НАМИ

UKSW" src="//www.masterstudies.com/element_db/36/36868_rsz_5.jpg" alt="UKSW" />

 1. Курси англійської мови: студентам пропонується вибір курсів викладання англійською мовою в галузі психології, філософії, охорони навколишнього середовища. З кожним роком вони прагнуть зробити нашу пропозицію більш привабливою та різноманітною.
 2. Орієнтаційні тренінги: щоб допомогти вам оселитися в перші дні у Варшаві, наша Міжнародна служба розробила орієнтоване навчання для студентів Erasmus з корисними порадами, інформацією та можливостями для зустрічі зі своїми колегами зі студентів Еразма. Ви будете надіслані електронною поштою про точний час орієнтації.
 3. Програма наставників: щоб допомогти вам знайти свій шлях у університеті та в Польщі, ви можете запитати про вашого особистого польського приятеля - польського студента, який може відповісти на всі ваші практичні питання, показати вам шлях у Варшаві, на вашому факультеті, в польських звичках і т. д. Таку допомогу надає студентська мережа Erasmus (ESN). ESN є студентською організацією, яка підтримує мобільність студентів. Він спрямований на покращення інтеграції, організовуючи поїздки, вечірки та заходи для міжнародних та місцевих студентів. Члени нашої ESN пропонують допомогу та підтримку з початку вашого перебування в Польщі (програма "Наставник"). Для отримання додаткової інформації відвідайте www. UKSW .esn.pl
 4. Допомога та підтримка координаторів: координатори - особи, відповідальні за програми мобільності. Кожен міжнародний студент підтримує дві координатори: академічний координатор (д-р Катажина Кнопп, д-р Зузанна Гурська) та адміністративний координатор (Маріола Садовська). Вони будуть раді допомогти вам під час навчання на нашому факультеті.
 5. Проживання: ми можемо запропонувати місце в студентській резиденції у двомісних номерах. У кожному номері є інтернет, туалет, два душові кабіни, їдальня з плитою та холодильником. У гуртожитку студенти мають доступ до телевізійної кімнати, вітальні, читальному залі, пральні та сушарки. Оренда становить приблизно 100-150 євро на місяць.
 6. Польща - приваблива країна призначення: Польща досягла 8-е місце в рейтингу кращих вітчизняних брендів під категорією «Зірка підйому» та проведена Індекса брендів країн, що свідчить про те, що країни є найбільш привабливими для туристів. Відвідувачі Польщі відкривають прекрасну культуру, мальовничі ландшафти та надзвичайні історичні місця. Незалежно від того, досліджують міста, історичні пам'ятки або природу, відвідувачі обов'язково здобудуть багаті спогади. Польща є привабливим місцем для студентів. У 2012-13 навчальному році наша країна була 7 найбільш популярною країною призначення в ЄС з 10 772 вступними студентами. Крім того, Польща вважається однією з найдешевших країн ЄС, щоб жити як студент.
 7. Варшава - студентське місце Університету знаходиться у Варшаві - столиці Польщі. Варшава - одне з найбільш швидко розвиваються європейських міст та центру політичного, соціального та культурного життя. Варшава також має багате академічне життя - в ньому більше 200 000 студентів на рік. Варшава з її чарівністю та численними культурними та рекреаційними діями є чудовим містом для вивчення та відмінним туристичним напрямком. Крім того, місто має привілейовану географію, розташовану на півдорозі між морем та гори.
 8. Польський ваш польський: ми пропонуємо добровільне польське курс (платний). Крім того, ви можете практикувати вашу польську вечірку з вашими польськими друзями.

Розташування

Варшава

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Address
Dewajtis 5
01-815 Варшава, Мазовецьке воєводство, Польща
Телефон
+48 22 561 88 00

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія