University of Ecology and Management

Введення

Прочитайте офіційний опис

Введення The Університет екології та менеджменту у Варшаві (UE & M, Wyższa Szkoła Ekologii я Zarządzania ш Warszawie) є недержавний вищий навчальний заклад, створений на підставі рішення міністра національної освіти в липні 1995 року і зареєстрована під номером 62 в реєстрі недержавних вищих навчальних закладів та асоціації недержавних вищих навчальних закладів.

Університет вважається одним з кращих недержавних вищих навчальних закладів в регіоні Мазовії. Динамічний розвиток UE & M, високі стандарти навчання і міждисциплінарний характер знань, отриманих нашими студентами отримали високу оцінку роботодавців і фахівців з різних галузей.

Високі стандарти освіти результату, зокрема, в престижних нагород і звань надається університетом, позитивну оцінку Державного комітету з акредитації в усіх областях дослідження була проведена оцінка досі, а також нагород, отриманих випускниками.

Факультет управління UE & M З початку діяльності факультету, основна увага щодо областей дослідження, пропонованих на факультеті була висока якість і міждисциплінарний характер навчання, забезпечуючи до дати спеціалізації і адаптації змісту навчання до постійно змінюваних очікуванням праці ринок. Завдяки цьому, випускники факультету сприймаються роботодавцями як висококваліфікованих фахівців, що володіють необхідними ресурсами знань, навичок і соціальної компетенції, що дозволяє ефективне і відповідальне виконання різноманітних професійних завдань.

Матеріал фон факультету У його розпорядженні, факультет управління має повну навчальну інфраструктури університету екології та менеджменту у Варшаві, в тому числі належним чином обладнаних аудиторіях і лабораторіях, бібліотека і читальний зал, обладнання, машини, матеріали і програмне забезпечення, необхідні для проведення навчального процесу , в тому числі комп'ютерних робочих станцій з доступом в Інтернет. Крім того, в кожному з університету будівлі, студенти та викладачі мають Wi-Fi доступ в Інтернет.

UE & M має свої власні, сучасні засоби навчання, адаптовані до потреб користувачів з обмеженими можливостями. Навчальні кімнати та лабораторії мають стан сучасного обладнання, і вони дозволяють правильно виконання тренувального процесу. Більш того, університет надає свої послуги доступними для студентів і викладачів за межами запланованих навчальних годин. Число і рівень навчальних кімнат адаптовані до кількості студентів.

Існує також дуже добре обладнана бібліотека і читальний зал UE & M, чиї колекції включають в себе більш 44000 томів. До дати збору преси доступною в читальному залі включає в себе додаток. 240 найменувань вітчизняних журналів і 13 найменувань зарубіжних журналів.

Студенти також можуть використовувати електронні бібліотечних колекцій, таких як Elsevier, Springer, Wiley-Blackwell, EBSCO, Nature, Science, Web знань, Scopus, агро, BazEkon, BazHum, BazTech, CEJSH.

Що нас відрізняє?

Кваліфікований і досвідчений викладацький і науковий персонал, надаючи студентам з державою в найсучасніших знань та практичних навичок Програми навчання відповідно до вимог ринку праці, які надають випускникам знання, необхідні в обраній ними професії. Експерти і ради роботодавців, що функціонують на кожному факультеті матиме можливість проконсультуватися про те, як підготувати випускників до майбутньої роботи. Спеціалізовані лабораторії, номери з кондиціонером і номера-студіо з підключенням Wi-Fi. Сучасна бібліотека з зручним читальним залом і з більш ніж 52 000 книг і журналів. Власне видавництво, відповідає за монографій і підручників. Варшавська школа функціонування охорони здоров'я в UE & M організовує відкриті лекції про здоров'я і соціальних хвороб. ERASMUS PLUS програма обміну 2014-2020 пропонуючи з багатьма університетами, а також стажування в багатьох установах, в установах і організаціях в різних європейських країнах.

Спеціально для іноземних студентів, є бюро міжнародного співробітництва. UE & M пропонує підготовчі курси польської мови як для наших випускників, і для студентів, які тільки починають своє навчання в польських університетах. Для наших студентів і слухачів ми також забезпечити гуртожиток.

Розташування

Варшава

University of Ecology and Management

Address
ul. Olszewska 12
00-792 Варшава, Мазовецьке воєводство, Польща
Веб-сайт
Телефон
+48 22 825 80 34/35

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: