Poznan University of Technology

Введення

Прочитайте офіційний опис

Poznan University of Technology - найкращий технічний університет у Великопольському воєводстві в західній частині Польщі. У 2017/2018 роках це був третій найчастіше обраний університет у Польщі, адже до тих місць, де вони змагалися, становило до шести кандидатів. Poznan University of Technology ( PUT ) є одним з кращих технічних університетів у Польщі. PUT був першим польським університетом, який став членом CESAER - Конференції європейських шкіл для інженерної освіти та досліджень - європейської організації, яка об'єднує всі найкращі технічні університети. Він також є членом SEFI - Societé Européenne pour la Formation des Ingenieurs, EUA - Європейська асоціація університетів, ADUEM - Альянс університетів для демократії, а також Міжнародна асоціація університетів IAU.

Poznan University of Technology виник у Вищій Школі Машинобудування, який був заснований у 1919 році. PUT має майже столітній досвід у підготовці висококваліфікованих інженерів та дослідників у багатьох областях.

В даний час PUT налічує близько 20 000 студентів на 10 факультетах:

  • Архітектурний факультет
  • Факультет хімічної технології
  • Факультет цивільної та екологічної інженерії
  • Факультет обчислювальної техніки
  • Факультет електротехніки
  • Факультет електроніки та телекомунікацій
  • Факультет інженерного менеджменту
  • Факультет машин і транспорту
  • Факультет машинобудування та менеджменту
  • Факультет технічної фізики

Освіта забезпечується у 26 областях навчання, з яких чотири в першому циклі та одинадцять у другому циклі надаються повністю англійською мовою.

Наука для людей

Великопольське воєводство і, зокрема, Познань пропонують величезні перспективи. Познань може похвалитися найнижчим рівнем безробіття в країні, оскільки її обставини спонукають промисловців створити свій бізнес тут. В даний час в цьому місті діє близько 100 000 підприємств.

Poznan University of Technology - це місце, де студенти можуть отримати досвід, тісно пов'язаний з реальністю ринку праці. Вони освічені відповідно до змінюються вимог бізнесу та промисловості. Програма подвійних досліджень була розроблена у співпраці з такими компаніями, як Volkswagen Poznań, Autobus Solaris

Крім того, компанії, які вже згадували список партнерів, включають: Samsung Electronics, Amica, Man Bus, HCP-Poznań, Luvena, GlaxoSmithKline Pharmaceuticals SA), Dalkia, Budimex, Skanska, MTP-Познань, BZ WBK - Group Santander та багато інших.

У березні 2017 року Перший Академічний Консорціум утворив " One Belt One Road" між університетами в Польщі та Китаї, першим підприємством такого типу у світі. У консорціумі входять 15 університетів та організацій у Китаї та 11 технічних університетів у Польщі, включаючи PUT . Результатом співпраці є створення класу Конфуція, де співробітники та студенти PUT можуть навчатися китайців з носіями китайської мови прямо з Китаю. Інший ефект - створення китайсько-польського дослідницького центру Нового Шовкового шляху. Він має на меті об'єднати основні технічні університети з Польщі та Китаю. Основними завданнями Центру є передача науки, освіти, культури, а отже, і бізнесу.

У листопаді 2016 року в Poznan University of Technology відкрив академію Huawei, перший у своєму роді в Польщі. Побудовано сучасну лабораторію, де студенти можуть вивчати сучасні технології Huawei. Вони можуть розширити свої знання про сучасні технології за допомогою практичних занять, що проводяться фахівцями у цій галузі.

З 2014 року існує Центр авіації з сучасним літальним симулятором; PUT має парк двох літаків: Zlin 242L та Extra 330 LX, а також MDM-1Fox повітряний планер. В даний час PUT студентів можуть бути утворені в двох областях: авіації і космонавтики.

Міжнародне співробітництво

PUT підписав близько 230 міжнародних угод з університетами в Європі та за її межами. Університет вже багато років бере участь у програмі Erasmus та двосторонніх обмінних угодах. У наукових дослідженнях PUT співпрацює з 80 університетами з усього світу.

Подвійна ступінь - подвійна перевага

Іноземні університети визнають високий рівень освіти та професіоналізм у навчанні та дослідженні, що пропонуються в PUT , а для підвищення стандартів освіти були підписані спеціальні угоди з університетом у Франції - Лілль-I для наступної галузі навчання: Корпоративне управління; ці угоди дозволяють студентам отримати два ступені після завершення спільної програми навчання. У 2017 році разом із Київським Технічним Університетом у таких галузях, як машинобудування та біомедична інженерія, було підписано ще два подвійні дипломи. Є ще подібні проекти в процесі підготовки.

Технологія в позитивному почутті

PUT студенти можуть приєднатися до однієї з більш ніж 80 наукових груп для досягнення своїх наукових інтересів, отримання додаткових грантів від ректора для проведення досліджень або для наукових подорожей.

Поряд з науковими групами є студентська радіостанція "Радіо Афера", студентська телевізійна станція Spacja TV, університетський хор Volantes Soni та багато інших організацій. PUT також має 36 спортивних клубів, де регулярно навчається майже 1500 студентів. На Академічній спортивній галереї в 2016 році PUT став четвертим за загальною класифікацією, а третє в категорії технічних університетів. Спортивний центр на PUT має можливості для тенісу, боулінгу, прядіння, крильця на покритті, сквош, а також тренажерних залів.

Стипендії для кращих студентів!

PUT пропонує стипендії для кращих іноземних студентів, які платять курси. Такі гранти можуть бути виплачені готівкою, або покрити витрати на проживання на PUT студентських гуртожитків.

Тісний зв'язок з бізнесом. Контакти з численними діловими партнерами є невід'ємною частиною університетського життя. Заохочення та поради наших партнерів допомагають нам не лише адаптувати наші освітні програми так, щоб вони відповідали потребам ринку, але, перш за все, зміцнювали наші позиції серед інших університетів

Розташування

Познань

Poznan University of Technology

Address
Pl. M. Sklodowskiej-Curie 5, 60-965 Poznan
62 Познань, Великопольське воєводство, Польща
Телефон
+48 61 665 35 37

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: