Pomeranian Medical University in Szczecin

Введення

Прочитайте офіційний опис

Поморська медичний університет в ЩециніПоморський медичний університет в Щецині є публічним (державним) університетом з очним, очними системами навчання. Рівень кваліфікації проводяться: магістратура; диплом про вищу освіту; довго програма циклу.

Є два факультети в університеті, які пропонують навчання англійською мовою:
1. Факультет медицини
2. Факультет медицини і стоматології

Поморське медичного університету в Щецині пропонує навчання англійською мовою з 1996 року на факультеті медицини та факультету стоматології з 2006 року В даний час, Поморське медичного університету в Щецині має більше 600 студентів англійської програм на обох медицини і стоматології факультетів. Більше 250 студентів вже успішно закінчив медичний факультет. Щороку університет пропонує 100 місць на факультеті медицини та 30 місць на факультеті медицини і стоматології.


Інформацію, що ідентифікує рівень освіти

Польща як член Європейського Союзу повинні залишатися в повній силі і дії Директиви 2005/36 / ЄС Європейського парламенту та Ради від 7 вересня 2005 року про визнання професійної кваліфікації. Поморське медичного університету в Щецині пропонує навчальну програму, сумісну з директивами ЄС, включаючи системи ECTS.

Закінчення Поморського медичного університету в Щецині і факультет медицини та факультету медицини і стоматології дає в:
1. доступ до подальшого вивчення: можливості застосування для аспірантів і докторантуру;
2. розпочати процедуру медичного підсумковий іспит [Lekarski Egzamin Końcowy];
3. звернутися за дозволом на практиці професію.

Головна бібліотека університету має постійне (безкоштовно для студентів) доступ до інтернет-баз даних, таких як: MEDLINE, SCOPUS, Science Direct, Wiley-лайн бібліотека, UpToDate; ЕРІК, Science Direct, Кокрейн Колекція; ЄПС науки і техніки; ЄПС медична бібліотека; EndNote Web; EBSCO; McGraw-Hill; MedTube; і т.д.

Університет співпрацює з багатьма іншими медичними школами, лікарнями та клініками в Європі. Студент, що має високі оцінки можуть увійти до програми ERASMUS. ГУП підписав угоду з університетами Німеччини, Франції, Італії та Іспанії. Це призводить до можливості практичної підготовки та наукового обміну для навчання персоналу, а також для студентів.

Студенти вважають, що Щецин жваве місто з широким спектром соціальних, культурних та рекреаційних об'єктів, наявних в регіоні. Вивчаючи в Щецині один отримує додаткову перевагу навчання про нову культуру. Природно, медичні дослідження займають набагато повсякденному житті студентів, але Щецин може забезпечити широкий спектр заходів, щоб зробити у вільний час. Діяльність в діапазоні від гольф, футбол і спортивні тренажерні зали для боулінгу, басейн і паб поповзом. Місто має широку культурну життя з її власною філармонічний оркестр, опера, художні галереї, клуби і т.д. Час від часу погода може бути похмурим і можна отримати ностальгію або трохи сумно, і це тільки природно хотіти, щоб приховати під ковдрою з гарною книгою або кіно студентів PUM стати звичкою пошуку для чудової місця в зустрітися з друзями, відпочити або просто випити з чашки гарячої кави. Щецін є багато таких місць. Враховуючи той факт, що студенти англійської програми є з різних куточків світу, вчиться в ГУП запропонувати не тільки відмінну підготовку для майбутніх лікарів і дантистів, але й унікальну можливість жити і працювати в різноманітній середовищі, де можна дізнатися нову мову, зрозуміти іншу культуру або навіть спостерігати різні наукові підходи та методи.

Чотири причини для вивчення медицини в Польщі

1. Вона має впроваджений об'єкти.

У травні 2013 року, польська хірургічна команда стала першою для досягнення раніше немислимі: новаторська, рятівний, анфас пересадки. Мало того, що операція, в ході якої 33-річний пацієнт переніс операцію з пересадки шкіри та кістково-після втрати свого носа, верхньої щелепи і щоки в результаті нещасного випадку, але це був також найшвидший в світі тимчасові рамки для такої складної операції , «Трансплантація особи є надзвичайно складними, відносно рідкісні процедури, як правило, вимагають ретельної підготовки, як правило, кілька місяців або років,» сказав The Daily Mail.

На передньому краї цього і багатьох інших областях медицини, завдяки своїм передовим об'єктів і кваліфікованому персоналу? Польща.

2. Якщо ви говорите по-англійськи, ви все зробили.

Схвильований, тому що ви не говорите польською? Чи не бути. Все медичних шкіл в Польщі пропонують навчання англійською мовою за фахом областей, включаючи аптеки, догляд за хворими і фізіотерапію.

3. Ви будете у відмінній компанії.

Іноземні студенти складають 8,58 відсотка від загального студентів медичних вузів Польщі зі студентами з Норвегії, Швеції, США, Саудівської Аравії і Канади очолюють список країн походження. В рамках Болонського процесу, польські університети надають ступеня визнані у всій Європі і акредитовані багато з найбільш авторитетних установ земної кулі. Польща також співпрацює з університетами по всьому світу. Винос? Мало того, що у вас є можливість вивчати поряд з різноманітною студентства, але ви також будете мати можливість розширити свою мережу і зробити зв'язку - не тільки в Польщі, а й в усьому світі.

4. Ви будете менше витрачати на високу якість.

За даними Американської асоціації медичних коледжів (AAMC), середня вартість одного року державної медичної школи, включаючи навчання, збори і медичне страхування, в США становить $ 34592 в стані і $ 58668 поза державою в 2016- 2017 навчальний рік. Приватна школа навчання і збори, тим часом, злетіли вище 50 000 $. І ці цифри не включають в себе витрати, понесені за межами університету, такі як житло, книги і продукти харчування.

Вартість медичної освіти значно нижче, в Польщі, за даними Міністерства науки і вищої освіти: Очна в державних школах є безкоштовними для польських студентів, а також іноземних студентів, які задовольняють певним вимогам, в тому числі громадян EU / EEA. Інші іноземні студенти ще забити угоду - оплачуючи всього 3000 євро (близько 3200 доларів США) на рік для проведення досліджень. Не тільки це, але вони також користуються значно нижчою вартістю життя в порівнянні з в США і в більшості країн Європи.

Розташування

Щецін

Address
Pomeranian Medical University in Szczecin
Rybacka 1

Щецін, Західнопоморське воєводство, Польща

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: