Прочитайте офіційний опис

Kozminski University , заснований у 1993 році, є приватним вищим навчальним закладом з повноцінними академічними правами. Університет отримав польські та міжнародні акредитації, а також отримав чудові результати в глобальних та національних освітніх рейтингах, що свідчить про високу якість його програм і послуг. Завдяки цим якостям дипломи КУ стали бажаними. Пропозиція університету включає в себе різні бакалавра, магістра, MBA, а також Ph.D. програм. Всі вони також пропонуються англійською мовою.

З 2009 року Kozminski University класифікується в престижних рейтингах освітніх закладів «Financial Times» - рейтингу бізнес-шкіл, до якого входять кращі університети з усього світу. Більше того, за останні 17 років вона займає перше місце в приватних університетах за освітніми рейтингами, опублікованими компанією «Перспективи», «Rzeczpospolita» і «WPROST». Kozminski University також отримав особливу відзнаку від Національного комітету з акредитації щодо управлінських, адміністративних та правових програм.

Kozminski University має три міжнародні акредитації: EQUIS, AMBA та AACSB. Тільки близько 70 бізнес-шкіл з усього світу мають три акредитації. Акредитація AACSB присуджується таким престижним університетам, як Єль та Гарвард.

КУ має право присудити докторські ступені за такими дисциплінами: менеджмент, економіка, фінанси, соціологія та право. Будучи єдиним приватним вищим навчальним закладом у Польщі, він має повноваження видавати дозвіл на отримання вищої освіти. ступінь (ступінь абілітації) з дисципліни менеджмент, право та економіка. Також під так званою параметричною оцінкою дослідницьких підрозділів у сфері економіки Kozminski University має найвищий рейтинг першої категорії.

Освітня пропозиція включає управління (польською та англійською мовами), управління у віртуальних середовищах (польською та англійською мовами), фінанси та бухгалтерський облік (польською та англійською мовами), економіка - міжнародні ринки, право, адміністрація, а також соціальні науки в управлінні: соціологія бізнесу та медіа та психологія в управлінні. Починаючи з 2016/2017 навчального року університет створив програму елітного права під назвою "Право і фінанси".

Kozminski University співпрацює з науковими та обмінними програмами з більш ніж 200 престижними установами по всьому світу. Всі студенти та аспіранти можуть обрати ці престижні університети як напрямки для їхнього міжнародного обміну.

Наше завдання

Ми використовуємо наш підприємницький стиль, наші корпоративні відносини, наш дослідницький потенціал і нашу інтернаціоналізацію, щоб змінити бізнес, право та суспільство.

Вітрильний корабель у відкритому морі в нашому логотипі є символом пригод, відкритості до нових горизонтів, творчої колективної роботи та лідерства та безмежних можливостей.

Чому вибирають Kozminski University ?

Престиж

 • Найкраща бізнес-школа в Центральній і Східній Європі за версією "Financial Times".
 • Кращий бізнес / економічний університет у Польщі згідно рейтингу освітнього фонду "Перспективи".
 • Найкращий приватний вищий навчальний заклад у Польщі згідно рейтингу освітнього фонду "Перспективи".
 • Стратегічний альянс з першою в світі бізнес-школою ESCP Europe.

Висока якість освіти

 • "Triple Crown" - 3 міжнародні акредитації: EQUIS, AACSB та AMBA.
 • Акредитація IQA CEEMAN - нагороджена Асоціацією розвитку менеджменту Центральної та Східної Європи.
 • Відмінності від Національного комітету з акредитації щодо фінансів

Інтернаціоналізація

 • Один з найбільш інтернаціоналізованих університетів Польщі за рейтингом освітнього фонду "Перспективи".
 • Навчальні програми з англійської мови на всіх рівнях: студенти, аспіранти, аспіранти та кандидати наук.
 • Двомісні програми з міжнародними партнерами.
 • Іноземні лектори та студенти з більш ніж 75 країн світу.
 • Програми обміну студентами та співробітниками з більш ніж 200 партнерами на 6 континентах.

Бізнес-орієнтований

 • Навчальні програми проводяться спільно з роботодавцями (наприклад, Citibank, Accenture).
 • Стажування та стажування у польських та іноземних компаніях.
 • Зустрічі та конференції з бізнес-практиками.
 • Викладачі з практичним досвідом.
 • Kozminski Venture Lab - програма прискорення для студентів та випускників.

Освіта цінується роботодавцями

 • Номер 1 в рейтингу "Wprost" приватних університетів оцінений роботодавцями.
 • Програми оновлюються і адаптуються до потреб ринку.

Повні академічні права

 • Права на присудження доктора філософії в 5 дисциплінах: менеджмент, економіка, фінанси, соціологія, право.
 • Право нагородження старшого кандидата наук. ступеня (абілітація) за 3 дисциплінами.
 • Численні дослідницькі проекти.

Студентське життя

 • 19 наукових клубів.
 • Освітні поїздки.
 • Культурні та соціальні заходи.
 • Літні та зимові спортивні табори.
 • КОЗМІНАЛІЯ - День університету.
 • 13 спортивних секцій.
Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Курси для топ-менеджерів

Kozminski University

Економіка охорони здоров'я та велика аналітика даних - HEBDA - це унікальна програма подвійних досліджень повного робочого дня та практичний профіль, що проводиться повні ... [+]

ПРОГРАМА СФІНАНСОВАНО ЄВРОПЕЙСЬКИМ СОЮЗОМ ЗА ЄВРОПЕЙСЬКИМ СОЦІАЛЬНИМ ФОНДОМ

Економіка охорони здоров'я та велика аналітика даних - HEBDA - це унікальна програма подвійних досліджень повного робочого дня та практичний профіль , що проводиться повністю англійською мовою.

Економіка охорони здоров'я - це нова, але динамічно розвивається наука. Саме дисципліна економіки застосовується до теми охорони здоров'я . Економіка охорони здоров'я передбачає набір методів та аналітичних підходів до вивчення ефективності, ефективності та цінності технологій охорони здоров'я з кінцевою метою оптимального розподілу ресурсів охорони здоров'я. У наступні роки передбачається, що існує великий попит на фахівців з даної галузі економіки .... [-]

Польща Варшава
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Kozminski University

Магістерська програма з фінансів і бухгалтерського обліку розроблена в тісній співпраці з практиками - представниками компаній і фінансових установ. Вона забезпечує глибо ... [+]

У 2018 році Kozminski University посів 17 місце у світі за рейтингом Global Masters in Finance, опублікованим "Financial Times". Це єдиний університет з Центральної та Східної Європи.Магістерська програма з фінансів і бухгалтерського обліку була прийнята в програму CFA Institute University Recognition . Цей статус надається установам, чия програма (ступінь) включає в себе щонайменше 70% кандидатів CFA (CBOK), які надають студентам обгрунтування в CBOK і позиціонують їх добре для складання іспитів CFA.Випускники програми отримують вигоди від більшості робіт на фундаментальному рівні. Кваліфікація АССА (F1-F5, F7, F9; додатково студенти з спеціалізованої звітності та обліку звільняються від F6 і F8) і можуть розраховувати на широкий широкий спектр кар'єрних можливостей у всіх сферах бізнесу.Kozminski University є академічним партнером Асоціації CAIA . Стати партнером Асоціації CAIA, глобальної мережі з більш ніж 9000 спеціалістів з альтернативних інвестицій, розташованих у більш ніж 90 країнах світу, надає нашим студентам доступ до великих баз даних CAIA та можливості отримати спеціальну стипендію.Магістерська програма з фінансів і бухгалтерського обліку розроблена в тісній співпраці з практиками - представниками компаній і фінансових установ. Вона забезпечує глибокі спеціалізовані знання та розвиває навички аналізу складних бізнес-завдань шляхом об'єднання фінансової та бухгалтерської інформації зі знаннями з інших областей.Програма активно підтримується стратегічними партнерами галузі, які запевняють, що навчальний план відповідає сучасним вимогам ринку праці. Сьогодні це Citibank Europe PLC, Accenture Services Ltd і KPMG . Кожен з наших партнерів бере активну участь у формуванні та керівництві навчального процесу, беручи участь у програмі Ради і тим самим, вносячи неоціненний внесок у зміст курсу, організовуючи гостьові лекції, що проводяться... [-]
Польща Варшава
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Kozminski University

Програма Digital Marketing - це нова інноваційна спеціалізація в галузі менеджменту, що проводиться англійською мовою. Випускник спеціалізації Digital Marketing отримає в ... [+]

Програма Digital Marketing - це нова інноваційна спеціалізація в галузі менеджменту, що проводиться англійською мовою.

Ці дослідження спрямовані на навчання сучасного менеджера з маркетингу, який:

Уміло рухається через умови цифрової економіки, розуміє сучасний світ і сучасного клієнта.Знає, як Інтернет може змінити не тільки маркетинг, але і всю організацію і знає, як ефективно здійснювати такі зміни.Розуміє, як сучасні технології, тобто соціальні медіа, мобільні, штучний інтелект або автоматизація, змінюють функціонування компанії.Буде в змозі ефективно створювати стратегію, план і завдання, пов'язані з інтернет-маркетингу (включаючи соціальний медіа маркетинг).Прекрасно знає і може використовувати інструменти, пов'язані з онлайн-просуванням (наприклад, Facebook Ads, Google Adwords, системи для автоматизації маркетингу або системи маркетингу електронної пошти).Знає, як запустити та запустити інтернет-магазин, розуміє можливості, що випливають з використання онлайн-бізнес-моделей (наприклад, краудсорсинг, економіка спільного використання, модель freemium і т.д.).Прекрасно знає веб-аналітику, може використовувати такі інструменти, як Google Analytics, Brand24, Sotrender та багато інших.Знає основи комп'ютерної графіки та підготовку онлайнових відеоматеріалів.Може співпрацювати у віртуальному середовищі (віртуальні команди).Під час навчання студент перебуває в постійному контакті з практиками електронного маркетингу та електронного бізнесу.Визнає можливості розвитку будь-якої організації, що є результатом явища цифрової трансформації, через яку проходить кожна компанія або установа.Може вільно функціонувати в міжнародному середовищі, оскільки програма проводиться англійською мовою.Унікальні значенняПартнерами досліджень є визнані бренди з цифрового світу, включаючи Accenture, Sotrender, Brand24, Salesmanago, які пропонують студентам, серед інших, стажування, програми сертифікації, вільний доступ до онлайн-інструментів, гостьові лекції та зустрічі з практиками.Програма спеціалізації складається з багатьох основних дисциплін (понад 800 дидактичних годин), що проводяться у формі інтерактивних семінарів, семінарів, вправ, комп'ютерних лабораторій та лекцій.Заняття проводять позаштатні викладачі та... [-]
Польща Варшава
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Kozminski University

Спеціалізація Big Data Analysis, на нашому магістра в галузі фінансів та бухгалтерського обліку, є дворічною програмою, що проводиться англійською мовою, яка проводиться ... [+]

Спеціалізація Big Data Analysis, на нашому магістра в галузі фінансів та бухгалтерського обліку, є дворічною програмою, що проводиться англійською мовою, яка проводиться у співпраці з експертами галузі з глобальних компаній . Дослідження одночасно готують студентів до роботи у великих даних у сфері фінансів. Окрім обширних фінансових знань, будуть викладатися практичні технічні навички, такі як виявлення, збір, аналіз, інтерпретація та трансформація даних для того, щоб зіткнутися з великими проблемами даних у фінансовому світі. Крім того, будуть представлені нові тенденції в обох областях - від венчурного капіталу до хмарних обчислень.... [-]

Польща Варшава
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Kozminski University

Магістерська програма в галузі управління призначена для задоволення світового ринкового попиту на кваліфікованих випускників з широким спектром ділових навичок, знань ан ... [+]

У 2018 році Kozminski University зайняв 20-е місце в рейтингу Global Masters в управлінні, опублікованому "Financial Times".Магістерська програма в галузі управління призначена для задоволення світового ринкового попиту на кваліфікованих випускників з широким спектром ділових навичок, знань аналітичних інструментів і здатності застосовувати їх у контексті ринку.Наявні спеціалізації в галузі стратегічного управління та управління інноваціями, а також різноманітність вибіркових курсів, дозволяють студентам створювати власний шлях навчання, підвищуючи їхні інтереси. Програма передається через поєднання навчальних модулів, практичного досвіду, семінарів, аналізів конкретних ситуацій та дослідницьких проектів - і розроблена таким чином, щоб учасники могли почати свою кар'єру в бізнесі або продовжити академічний досвід у докторській програмі.Студенти заохочуються до участі в міжнародних програмах обміну, пропонованих університетом, щоб опанувати навички, необхідні для роботи в мультикультурному середовищі.Що ви отримуєте від навчанняЗнання провідних стратегічних концепцій та поточних досліджень.Знання найбільш цікавих тематичних досліджень і практик.Навички та інструменти, необхідні для успішного формулювання, оцінки та впровадження нових конкурентних стратегій.Здатність передбачати і реагувати на швидко змінюється середовище під тиском.Можливість вирішення складних бізнес-завдань у межах бюджету та часових обмежень.Навички комунікації та переговорів (публічні презентації, робота в команді, багатопартійні та мультикультурні переговори, мислення поза межами системи).Досвід реалізації стратегічних консультацій у реальному житті.Критичне розуміння ключових понять в дисципліні управління людськими ресурсамиЗнання методів виконання персоналу та функцій управління персоналом на сучасних національних та міжнародних робочих місцях.Знання психологічної та соціальної обумовленості поведінки людини в організаціях та шляхи впливу на поведінку людини.Знання щодо управління людьми в національному та міжнародному контексті.Навички та інструменти, необхідні для проведення незалежного критичного аналізу організацій, підприємств та бізнес-моделей, а також стратегії.Можливість оцінювати процеси управління... [-]
Польща Варшава
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

How to choose a business school?

Success starts at Kozminski - Lucie Borne from France

Success starts at Kozminski - Daniel Stein from Germany

Success starts at Kozminski - Artem Kovtun from Ukraine

Kozminski University

Kozminski University
Address
Kozminski University 57/59 Jagiellońska St.
03-301 Варшава, Мазовецьке воєводство, Польща
Веб-сайт
Телефон
+48 22 519 21 00